BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1023829 przez asiekasiek
Myska! !!!!!!!!!!!! aleś napisała !!! jesteś z nami! !!!!!!!! a właśnie możesz fikcyjne konto założyć i juz :) bo rozumiem Cię ze nie chcesz mieć fb bo to głupie jest :P ja bym skasowala profil ale teraz Już nie mogę bo mam wrzesniowy tam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023830 przez Rita87
Ja znow tylko na chwilke pokazac sie, ze zyjemy i mamy dobrze :) Stas juz spi, ja juz wykapana i w koncu mamy z D. wieczor dlasiebie ;) Kasia ja zamawialam te zaproszenia - bardzo polecam, jutro napisze Ci wiecej i wstawie fotki jak wyszly.

Basiu, bardzo wspolczuje :( moje kondolencje kochana :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Piekni wszyscy! Agatki, Lenka, Jasiu, Kacperek, Bartus a nawet Norbert :laugh: Zaz to zdjecie wymiata po prostu!! No i ten kwiat jest super!

Parker na zdjeciach u Ciebie Kasia to fajniej wyglada jeszcze niz na stronie tuli :)

Pesq, jestes bohaterem :*

Mysia, no co Ty :( na fb to dopiero sie cos ruszylo a takto to nic sie tam do tej pory za bardzo nie dzialo. Tylko filmiki, bo tu wrzucac nie mozna. Wiec nawet sobie ne zartuj! Nasza grupa jest jak mafia, kto wytrwal do tej pory, juz nie moze odejsc :laugh:

Lece :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023831 przez Zazanna
Mafia -to mi się podoba B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023833 przez Kasia888
Ritka oo czyli Ty miałaś te zaproszenia :laugh: a mi się z Mysią pomyliło ;) oki czekam na forki :cheer:
Co do tuli, fajne uczucie czuję się jakbym miała chustę na szelkach to najlepsze określenie, materiał nosidła wraz z dzieckiem przylega blisko do ciała nie jest usztywniany. Tylko na razie nosimy się sporadycznie ze względu na to, że Jasiek jeszcze nie siada, ale już niedługo :woohoo:
Mysia ja jestem na fb dopiero od kilku dni, i naprawdę nie myśl tak, tam filmiki i takie rozmowy jak to komentarze na szybkiego a tu piszemy wszystko co robiłyśmy, jak się czujemy, co z maluszkami w ogóle nie ma porównania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1023834 przez mysia5
mafia ♥ ! Uwielbiam ! ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023840 przez pesq
Mysia rozumiem i tal po ze może o to chodzić. Nie zakładaj tego fb w takim razie. My tam o niczym nie rozmawiamy i niech tak dziewczyny zostanie bo to nie fair wobec Mysi żeby ja jakies tematy omijały jesli ma taka sytuacje.. Natomiast mysle ze sie nie obrazisz jesli będziemy tam czasami jakiś filmik wrzucać czy cos w tym stylu sle nie jakies treści które mogą Cie ominąć czy wybić z tematu, hm? Będzie tak ok?

Ostatni raz kp. Lezka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023841 przez pesq
Tak myślałam a nie po ze. Tak myślałam zr może o to chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023842 przez asiekasiek
fty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023843 przez asiekasiek
ff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023844 przez kasandra9
No wlasnie Mysia, luzik;):***
Wczoraj po powrocie sprzatalam jeszcze mieszkanie, na dzis tylko podłogi mi zostały. Rety dalam sobie w kość i padlammmm. Nakarmilam teraz Agatonika, udalo się wcześnie i mam nadzieję ze pospi jeszcze:)
PS. Mysia, w Mohito sporo sukienek, jeszcze wyprzedażowe ceny;) kupilam tam wczoraj spodnie na chrzciny (choc póki co to dopiero o tym myślimy znow bo mamy nieciekawa sytuacje z męża strona) i torebkę;)
Dzis mija tydzień mojej diety, udalo się bez grzeszków - tylko wczoraj zjadłam 2 male kromki pieczywa u mamy bo bym caly dzien nic nie jadla poza 2 jablkami i plastrem wędliny:) jakich spektakularnych zmian wagowych nie ma od niedzieli - od Sb owszem, ale czuje, ze jednak sadlo troche opadlo;) 4 lata temu jakos szybciej leciało z tego co pamiętam:) a teraz wiecej do zrzucenia niestety :((( leeee, weźcie mnie przytnijcie tu i ówdzie albo niech ta głupia waga spada szybciejjjjjjjj;((((
Idę sie zwazyc zaraz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023848 przez jurada
Hej!
Mysia nawet sobie nie żartuj w taki sposób!!! :angry: :angry: :angry:

Kas i jak? Jaka dietę stosujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023849 przez asiekasiek
Mysie zbijemy w- wie :D

Kas właśnie jaką dietę stosujesz ?? ja do diet nie jestem przekonana juz wolałabym dietę 1500 kcal bo lubię jesc:D a co do spadku wagi ja cw na orbitreky i co waga stoi i stoi fakt może jakbym ograniczała się z jedzeniem to ruszykoby się ale musze coś jeść bo jestem na kp ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1023853 przez me.ch
Mysia, nigdzie się nie wybieraj, mafia to mafia, jak wyżej - wejść ciężko ale wyjść jeszcze trudniej, nie oddamy:) A na fb tak, filmiki czy tam sporadycznie foto albo jakiś komentarz ale życie dzieje się na forum:) bo tu po prostu nie można filmików o stąd to wszystko :)

No i mam nadzieję widzimy się w jak najszerszym gronie w W-wie 20.02:)
Jakby kogoś nie było na fb właśnie, to tu też damy info dokładne, tam też to jest tylko bardziej w celach organizacyjnych bo łatwiej zobaczyć kto idzie itp:)

Jesteście w moich RCI na najwyższym miejscu;) (rutynowe czynności internetowe). Chyba najczęściej wpisany adres w wyszukiwarce:)
Wiecie jak w kompie wpisujcie "F" to wystarczy dać enter prawie tylko iodrazu Facebook jest? U mnie jak dam "Z" to od razu jest forum. I to nie ogólnie forum tylko bezpośrednio nasz link;)

Nasz Kornelio mimo tego że poszedł spać o 19 wczoraj i tak wstał dopiero po 6 z tym że jak zazwyczaj do 8 nie jest głodny jeszcze tak dziś musiał dojesc za wczoraj bo mu brakowało setki ;)

Dziś wieczorem będziemy mieć gości a jutro może jakaś wycieczkę sobie zrobimy, także weekend szykuje się całkiem całkiem :) A i dziś P ma wziąć K na spacer a ja sobie podjadę na małe zakupy bo będę dla siostry robić karuzelke i jakieś gadżety dzidziusiowe:)

Idę. Czas na kawę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023863 przez Zazanna
Dzień dobry ! :woohoo:
Ale ziiimaaaa :woohoo:

Ja już po spacerze z Grazem B)
Tak u nas ładnie :woohoo:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023867 przez kasandra9
Zazik ale pięknie!!! My tez dzus na spacerek sie szykujemy;) nie wiem czy spacerniak czy chusta;) mieszkanie ogarnięte, wykapana i właśnie siw suszę i Agat drzemie:) bulki upieczone, jajka ugotowane (będą faszerowane;))
Głupia waga w miejscu a wczoraj prawie nic nie jadłam...ale to tez niedobrze:/ to zmodyfikowany dukan;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl