BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024007 przez Magdalena9t
Hej :)
Właśnie wyczaiłam promocje na tule <3 proszę brata o pożyczkę,tak żeby mąż nie wiedział i zamawiawim :evil:
chyba tą:http://www.ekomaluch.pl/tula-nosidelko-ergonomiczne-fawn
albo:http://www.ekomaluch.pl/tula-nosidelko-ergonomiczne-aviary
www.ekomaluch.pl/tula-nosidelko-ergonomiczne-puppy-love
Pesq doradź :)
Tomek waży 14 kilo, jeszcze bym mogła go ponosić w tuli czy dla niego już ten większy toddler?

u nas katarki nadal ale mniej, odkurzacz i inhalator na porządku dziennym. Laura jeszcze chrypkę ma ale humorek dopisuje :)

Rita, ja myślałam,że ty mniejsza ode mnie. Ja mam chustę 4,2 dla mnie jest za krótka,to dla Ciebie też pewnie będzie,a dla męża to już w ogóle,szkoda :(
uniwersalny rozmiar to 4,6 najlepiej albo i większa ale nie jestem ekspertem;/

Ale tu u Was ruch,nie nadążam :(

Asiek super wiadomość, aż przypomniało mi się jak kiedyś gadałam ze szwagierką,oni mieszkają u teściów, piątek wieczór, światła u nich zgaszone,oni uprawiają seks,a tu do drzwi puka teściowa, :woohoo: teściowa to jeszcze pójdzie sobie jak nikt nie otworzy,ale brat szwagra to czeka aż mu otworzą :woohoo: :woohoo:
Już niedługo się wyprowadzają do siebie na szczęście :P ;)

U nas Laura będzie ochrzczona jak sama będzie tego chciała :) u nas jest inaczej :) :)

Kas,Mech piękne paznokcie,ja ciągle nie mam czasu na pomalowanie jednym kolorem a tu jeszcze wzorki :woohoo:

Jurada mi ostatnio gorąco było na spacerze mimo minusowej temp. ale ja to jedną ręką wózek pchałam a drugą ciągnełam sanki z Tomkiem po tej naszej wsi :laugh:
a tydzień temu o godzinie 22 lepiliśmy z Tomkiem bałwana ,także na wsi nie jest najgorzej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024009 przez pesq
Magda miałam jazde na psiaki ale obecnie uważam ze aviary to jedno z najpiękniejszych jakie wyszly. Twoja decyzja bo sa zupełnie inne. Ja na te chwile wzielabym aviary ale puppy sa tez niesamowite. Mysle ze Tomka spokojni ponosisz chociaż nie wiadomo jak rozstaw nóżek moze być za wysoki ale nie musi.

K... Agatka na jakimkolwiek mleku nie da mamie pospac. 1, 5 pobudka. Cóż no przynajmniej nie macha Glowa od 3 do 7 zawsze cos. Musze ustaliz z mężem ze jedno karmienie cale biorę ja a drugie on bo dotychczas on zmienial pampa i w kimś a ja robiłam mleko i bujalam sir z odbiciem itd aż zaśnie :P :unsure: :angry: Idzie do pracy ok ale ja tez od rana jak w pracy. Poza tym przy kompie ma do 12-1 sile siedzieć to ma ja miec tez na nocna Agatę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024010 przez asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024013 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Koleżanka (Mama dwójki dzieci z alergiami) doradzila, ze jak chce próbować odstawić nabiał (trzeci dzień bez nabiału dzis), to żebym kilka dni zrobiła m slawetnym ryżu i kurczaku żeby się wyjalowic nieco. No i spróbuję. Od dziś. Tomek jest za. Znowu nam się Bobasek zakrztusil w nocy glutami tak że to kladlam a taki bo oddechu nie mógł złapać :( i oczywiście zwymiotowal :(tak mi to szkoda, ze taką kruszynka się tak męczy :(
A jak to nie pomoże to zrobić jeden pokój bez zwierząt, wysprzatac kąty i tam spędzać czas z brzdacem :)

Asieknminsiebwydaje, ze szaty, ale.ekspertem nie jestem :)

Pesq dobrze mówisz, niech tata też się wykaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024028 przez pesq
Asia, pomiędzy. Takie ciemnoszare.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024029 przez pesq
OOo jaka fajna promocja na ekomaluchu na tule :) I moja ulubiona obecnie fawn jest <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024036 przez Kasia888
O ładsna promocja, Pesq mi nie pokazuj, bo ja już mam :laugh:
Magda tula aviary jest przepiękna, ostatnio jakaś dziewczyna na grupie tula wrzuciła i jest jeszcze ładniejsza.
Puppy też ładna ale moim zdaniem jest troszkę za ciemna. Jednak wybór należy do Ciebie ważne, aby Tobie się podobała ;)
Asiek ciemnoszary pas, mój też taki ma kolor.
Zaz to może spróbuj zrobić tak jak ta koleżanka Ci podpowiada, a byłaś już u alergologa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024052 przez kasandra9
Fajna cena Tulki;) mam nadzieję, że później też będą takie promocje;) jak schudnę, to akurat będzie się ładnie układać B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024053 przez kasandra9
I cieszy mnie fakt, że jak sprzedam chustę, kupię Tulę to jeszcze coś zostanie w kieszeni... B) na sukienki dla mnie i Agaci pasujące do Tuli :P
(tak w ramach przepchnięcia;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024064 przez Zazanna
Dziewczyny wchodzę rano do kuchni, a tam T. stoi i pichci jajecznicę (jest mistrzem ! ), zobaczył mnie i zaczyna śpiewać "to ostaaatnieee śniaaadaaanieee" -na nutę ta ostatnia niedziela hahahah :P Dostałam jajecznicę i ciacho (bezmleczne). Na obiad zjadłam (a jakże !) kurczaka z ryżem i marchewką ;) Dobre było, tylko nie czuję żebym się najadła :/ A zjadłam cały woreczek ryżu, pół piersi i 3 marchewki :blink: Czyli dużo zjadłam :blink:
Jeszcze muszę pójść do sklepu, bo ostatnią pierś wchłonęłam ;) Musze uzupełnić zapas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024071 przez pesq
Kochane Agat dzis cale przedpołudnie marudziła a po poludniu się rozbawila na Maksa. Teraz je i zaraz spać. Tatuś karmi :)

Nadal się martwię ze glowki nie ciągnie do siedzenia a tu dziś po poludniu Ł. Ja wziął pleckami do siebie i tak zaczela robic..

Załącznik nie został znaleziony


:woohoo:
Dla Was to pewnie nie osiągnięcie ale u nas bardzo. I zaczęła lepiej trzymać przy podnoszeniu! Chyba będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024075 przez kasandra9
Zazik, u mnie też musi być zapas cycków:P Jutro muszę podskoczyć i uzupełnić;)))
Pesq, brawo! Tak trzymać!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024077 przez basiek149
Hej
U nas znowu ciężki dzień i znowu padam na twarz. Chyba za długo przesypiałam całe noce i teraz te 3 pobudki na karmienie dają mi w kość. Ale niech wcina moje Robaczek. Tylko, że ja się póki co nie mogę przestawić na taki tryb i chodzę mega nie wyspana.
Co do diety hmm... Nic specjalnie dziś nie robiłam ale też nie jadłam nic co by mogło zaszkodzić. Rano ciemne pieczywo z sałatą i plasterkiem szyneczki, na obiad ryż z warzywami a w między czasie jak tylko Kuba pozwalał to wcinałam banana i takie wafle ryżowe. A mąż teraz sobie wymyślił FRYTKI :pinch: Człowiek na diecie a ten mi pod nosem będzie jadł. Ale na szczęście nie jestem głodna więc się nie skuszę :side:

A jutro mamy kolędę. Nasza druga w tym domu a Kuby pierwsza. Chociaż można uznać, że też druga bo wtedy mieliśmy w innym terminie i pamiętam, że Kubuś już był w moim brzuszku, moja kropeczka... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024083 przez Zazanna
Pesq brawooooo dla Agatki ! :woohoo:

Dziewczyny poszłam dziś SAMA ( :woohoo: ) do biedronki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Do tej pory T. mi "pozwalał" wychodzić samej tylko w granicach parku za domem żebym w razie czego biegiem wróciła, a dziś uspałam Bobaska i poszłam 20 minut w jedną stronę!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: SSSSAAAAAAMMMMMAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!! O rany jakie to wspaniałe uczucie !!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024087 przez jurada
Brawo Zaz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl