BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1026579 przez kasandra9
Ja w dziecbstwie wlasnie tez pistoletem i trauma;)
Heh ale u Ciebie z samodzielnym przekluciem hardcore:P
Nasza polka słoiczkowa;)

Załącznik nie został znaleziony


I wczorajsze naczynia po obiedzie...zupa z miski trafila do butli..a w malej jeszcze mleko bylo:)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026582 przez mysia5
dzień dobry mamusie :)
trochę mam nadrabiania :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


my brokuła jeszcze nie jedliśmy, będziemy próbować dynię i ziemniaczek też na liście :)
Asiu a słoiczki z jednym składnikiem na pewno są w rossmanie, gerber ma i bobovita też :)

Pesq, Juradka mnie niestety nie będzie na spotkaniu... :( nie będę miała akurat z kim zostawić małego, a taki kawał z Nim na pewno nie pojadę, tydzień później by mi pasowało ale wtedy odpada u innych dziewczyn więc nie da się tak pogodzić :( ale na kolejne spotkanie na pewno będę. Przykro mi bardzo no ale niestety :( :( :(

Zaz trzymam kciuki za Bartusia, żeby biedny w końcu przestał się męczyć z tym katarkiem :kiss: :kiss:

powiem Wam, że u nas kaszka się chyba przyjęła i na śniadanko sobie zajadamy kaszkę właśnie :) :) :kiss:
i przewroty na boczki piękne są u nas, już prawie na brzuszek się przewraca :) :) :)

co do słoiczków.. wiecie co, ponoć wszystkie firmy muszę przejść takie same atesty, a kiedyś słyszałam że gerber płaci ogromne miliony żeby na etykietach nie końca ujawniać skład, tak samo jest z colą czy pepsi... mniej więcej wszystkie te słoiczki to jest to samo, a ostatecznie dzieciaczki będą jadły i tak to co my :)

oooo obudził się mój książę wiec uciekam :kiss: słyszę jak krzyczy i gada sobie wiec muszę lecieć do mojego łobuza <3
i u nas też etap krzyków jest ale to takie wesołe te krzyki :laugh:
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026583 przez Kasia888
Dzień doberek :)

Meszku właśnie w nocy nie ma na to reguły, no chyba że położyć spać na brzuchu, ale ja bym się jednak bała :huh:
podkładanie wałków itp pod plecki, ale Jaś i tak znajduje sposób żeby się przekręcić ;)

Mysiu szkoda, że Cię nie będzie, mam nadzieję że na następne się załapiesz ;)

Co do kolczyków ja wcale nie mam dziur :blush: jakoś tak nigdy nie miałam potrzeby kiedyś koleżanka chciała mi na koloniach przekłuć, ale nie dałam się :laugh:
Jurada szalona, ale tak jak mówie jak ktoś chce mieć kolczyki i swoijemu dziecku zrobić to czemu nie, Wasz wybór.
Kas ładny zbiór wrzucę Ci zaraz swój :laugh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026585 przez Kasia888
To moje słoikowe zapasy :-P,
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026586 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Ja też jestem ciekawa na temat butów, bo sama nie mam pojęcia co powinnam kupić :) No i jaką kurtkę na wiosnę? Bo przecież nie zapakuję go w kombinezon zimowy jak będzie 15 stopni............................. Pomóóóżcieeee :)

Kasia: Anna Wójtowicz www.znanylekarz.pl/anna-wojtowicz-2/alergolog-pediatra/komorow -skórne też
Dam znać po wizycie jak to wyglądało :)

Juradka osobiście bym nie przekuwała, a to z prostej przyczyny. Nie będziesz mogła jej wyjmować ich do spania, bo wiadomo, że za często, za mała itp. A spanie w kolczykach jest niewygodne -przynajmniej tych na sztyft, a takie się maluszkom zakłada, poza tym jak będzie pocierać uszko może wypaść i małe części będę w zasięgu rączki............ No i ja osobiście nie lubię spać w kolczykach i stąd mój wywód :D
Aaaaa i jeszcze jedno, jak będzie starsza i sama będzie chciała to to będzie dla niej super przeżycie i np. na urodziny będziesz jej mogła zrobić w prezencie i się poczuje wtedy jak księżniczka -dziewczynki to lubią :)

Mamy ryk dokończę później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026587 przez Kasia888
Zazanka jestem ciekawa Twojej wizyty bo u nas ta buzia naprawdę wygląda źle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026588 przez asiekasiek
Mech ja obkładam poduszkami żeby L. spała tez na boku a i tak przekręca się na wszytskie strony więc chyba juz przestanę :)

kurde to ja coś nakupię też :)

Mysia no to nieźle miałaś :D to trzeba było przełożyć
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ojj to ja już myślałam że jestem dziwna, że nie chce przekłuwać dziecku uszu :P L. jak będzie chciała mieć przekłute uszy jak mamusia to sama poprosi :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026589 przez me.ch
Zaz, Asiek:)
Na wiosnę my mamy kurteczka taka cienka (o ile jeszcze nie wyrośnie) no i polarowe bluzy na zamek. Mam taką większą że smyka polar/wiatrówka, I mamy tez kilka bluz cieplejszych więc tego planuje używać. Do tego czapka i coś na szyję jakby wiało.

A co do butów to te zimowe co mamy mają wyjmowane ocieplenie więc ba wiosnę bez polaru w środku będziemy je nosić, wtedy to jest takie przeciwwiatrowy materiał. A jak ciepło będzie to chyba bez butów po prostu.
Ja myślę że do raczkowania chyba buty nie potrzebne? A do chodzenia to potem już jesienią będę się martwić:)
A na wiosnę to może ewentualnie jakieś "wyjściowe" do kościoła czy co żeby ładnie było;) mamy tez te trampki z Tesco co kiedyś mu kupiłam więc może to będzie dobre :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026590 przez me.ch
Kasia no właśnie Kornel jak mu waleczny robiłam to po prostu idzie wyżej/niżej i ucieka z nich:))

Asiek a poduszkami to ja się trochę boję odłożyć żeby się nie nakryl tym w nocy bo on lubi na twarz naciągnąć se coś jak śpi. W dzień to pal licho bo czuwam ale nocą hmmmmmmm nie wiem. Ja bym nawet kołdry mu nie dała jakby u nas tak ciepło było:)

Myślałam czy by jakiś wałków czy poduszek nie wcisnąc mu pod prześcieradło żeby nie mógł tego ruszyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026592 przez me.ch
Wrzucam nasz asortyment na wczesna wiosnę

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026595 przez asiekasiek
Jejku szukam teraz właśnie słoiczków co ile ma np brokuła szukam niby ekoliczny ytp a tu tyle tego www.aptekagemini.pl/holle-danie-dla-niem...-przemialu-190g.html

Basia z czego masz brokuła bo ja sama ugotowałam i coś jej nie smakował bo juz pogubiłam się :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026602 przez pesq
Ja tylko na chwile bo rządzimy z Agatka u babci. Co do uszu - jestem zdecydowanie na nie. Mama mi przekłuła jak bylam mala woec podjęła decyzję o MOICH uszach za mnie i co? I mam dziury z których nie korzystam bo nie lubię kolczykow:) a poza tym sama opowiadala ze ciągle się bala ze naderwe w zabawie no i jeszcze jedno.. Placzemy z dziećmi na pobraniu krwi albo szczepieniu bo je to boli a tu same narażamy na bol. I przeciez to nie jest chwilowy bol bo pozniej tez boli... Takie moje zdanie. Urośnie to niech przekluwa sobie co chce.

Mysia szkoda wielka ze Cie nie będzie.

Zaz czekam na info jak tam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026603 przez pesq
Kasia u nas tez powrót do maści. Ja juz nie wiem. Przypuszczam ze ona ma uczulenie na wiele rzeczy.. (właśnie rozmawialam z sąsiadka mamy ta mama bliźniaczek one maja alergie i miały testy z krwi igE nic nie wyszlo...... A skorne po trzecim roku zycia. U starszego syna na igE tez nic nie wyszlo a ze skórnych mnóstwo rzeczy w tym oczywiście marchewka o jabłko :/ :) )... Na razie sie nie dowiem chyba na co a ne chce jej ciągle smarować sterydami.. A z drugiej strony lekarka mowila żeby smarować bo jak zrobi sie gorzej to moze się jakas bakteria typu gronkowiec wdać ahhhhhh :( Kasia Zaz lacze sie w bólu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026604 przez mysia5
Aśka z tego co widziałam to bobovita i gerber mają brokuła :)

Kasiu, ja kładę małego na brzuszek i tak śpi ;) bo w nocy on jeszcze ciągle budzi się na jedzonko i boję się że jak nie odbije a leżałby na pleckach to mógłby się zakrztusić, choć ja tak i tak mam bardzo lekki sen, wystarczy że on się kręci i ja już się budzę.
Kiedyś mogłam spać i nic mnie nie dobudzało a teraz taka jestem wyczulona że od razu się budzę, choć nie wiem jak byłabym zmęczona.

Meszka świetne ciuszki ! a trampki skradły moje serce jeszcze jak je pokazywałaś w ciąży <3 też chcę małemu kupić jakieś fajne na wiosnę, bo jedne mieliśmy ale już z nich wyrósł :)

u mnie bąbel ładnie się na boczki przekręca i jakoś mu nawet wychodzi leżenie na tym boczku od razu się nie przechyla na plecki, ale ćwiczymy, ćwiczymy i teraz o wiele więcej podłogi :)

aaaa Kasia widzę że masz w szafie kaszkę bobovity-bananową o ile się nie mylę :) u nas naprawdę ładnie mały ją zjada i to łyżeczką :cheer: wiec trzymam kciuki żeby się przyjęła, dobra jest naprawdę :) brata maluchy też się nią zajadały :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026606 przez pesq
Aha, zamowilam kasze z holle. Jedna jaglana z ryżem druga ryzowa z tapioką. Sklad najprostszy na świecie bez cukru i owoców w proszku oraz aromatów wiec nie będę się glowila ze cos zaszkodziło i nie wiem co. Jak juz (pewnie za 2-3 miesiące) wprowadze owoce to będę jej dodawała i wtedy sama gotowala kasze jaglana i platki ryzowe. A swoja droga lada moment trzeba dawać gluten i tu prosba Zaz dowoedz sie proszę jak w przypadku alergików! Będę wdzięczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl