BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #971272 przez Zazanna
Asiek no no zaczyna być widać :D Suuuper :D
Kurcze ja to strasznie przytyję, tak coś czuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971273 przez asiekasiek
hej ;)
mnie też wkurzają właśnie lakiery do paznokci...mają wyglądać ładnie a są do d**y
ja dzisiaj mam na po poludnie ale musze jeszcze przed praca jechac do krk :(

a zamówiłam sobie dzisiaj sadzonki traw miskanty:) nie mogę doczekać się jak przyjdą i posadzę w ogrodzie :) Kurcze w tym roku będę musiała oszczedzać się bardziej i nie posadze sobie pewnie warzyw na rabacie ale truskaweczki chociaz w czerwcu beda :) mniam mniam :) :)
w ogóle ten rok zapowiada się pracowity i taki nowy:) jestem w ciąży mamy postawić dom i już tak go zamknąć tzn dach okna i ocieplic:) i jeszcze mój ogród znowu poprawiać :)
chyba nie tylko ty Kassandra jesteś pełna wigoru bo ja tak samo, ale to chyba przez pogodę:) noi dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971275 przez mysia5
Dzień dobry dziewczynki ;*
Ale Wam zazdroszczę ze macie tyle energii, ja jestem nie do życia :/ a musze siedziec w pracy , codziennie męczą mnie takie bóle głowy ze najchętniej włożyłabym głowę między drzwi :angry:
Ja w lakierach tez się parę razy nacielam ale teraz zamawiam z avonu ' żelowe ' - taka mają nazwę i jestem zadowolona :)
Kasandra byłam kiedyś na jodze ale nie umiałam się wyciszyc na tyle i mnie się nie podobało ale spróbuj może akurat :)
Macie dziewczyny jakieś sposoby na bóle głowy może ? To jest tak męczące i silne ze aż mi się płakać chce :( i schudłam chyba bo czuje ze spodnie są mi luźne na tyłku, mam nadzieje ze nic się dzieje z małym. W piątek do lekarza.
Asiek no naprawę będzie się działo u Ciebie , domek super :) wiosna idzie to wszystko ruszy pełna para :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971277 przez asiekasiek
Przerąbane mysia z tą głową :( ale nie chcesz sprobowac wziasc paracetamolu?? czy nie pomaga?

Zazanna ja też pewnie przytyje .... i będę jak balon chodzic w od czerwca :) jeszcze mieszcze sie w spodnie ale pewnie moje dni w chodzeniu w nich sa policzone :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971278 przez Zazanna
Mysia mi koleżanka powiedziała aby pić dużo wody i wtedy głowa tak nie boli.
Ale mnie boli tylko jak długo siedzę, ale za to tak strasznie, że w sobotę jak wróciłam ze szkoły to płakałam :( Cały dzień siedzenia to dla mojego pasożytka za dużo i jak w końcu wstałam to mi tak krew zaczęła pulsować w głowie, że właśnie straaaasznie bolało. Nie wiem czy to migrenowe, bo nigdy nie miałam migren i nie wiem jak to boli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971281 przez Zazanna
Asiek ja już w moich nie chodzę -znaczy mieszczę się i dopinam ale mi niewygodnie bardzo... :)
A dresy noszę po domu jak rasowy dres -w połowie tyłka B)
Tak mi wygodniej, bo jak mam je normalnie i kucam to czuję je na brzuchu -najchętniej chodziłabym nago :)


Dostałam wczoraj od przyjaciółki kilka bluzek ciążowych i prezencik na urodziny w postaci kremu na rozstępy, żelu dla kobiet w ciąży pod prysznic, masełka do ust (bosko pachnie) i lakieru -tu mnie uratowała, bo zmyłam ten czarny i pomalowałam tym od niej i ten mi się podoba, więc mi się humor poprawił :)

Został mi do posprzątania już tylko salon i się muszę wziąć za naukę :) W tym semestrze muszę się przyłożyć od początku, bo potem jak będzie ciepło i będę z brzuchem, to pewnie będę wiecznie zmęczona, a nie mogę zawalić sesji kolejnej. Wystarczy jedna.. ale przynajmniej mam na co zwalić, zawsze to lepiej, niż zawalić z lenistwa, a zawalić z powodu spania ciążowego to nikt się nie czepia i przed samą sobą czysta jestem heh B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971282 przez kasandra9
Nooo, pogoda piękna!!!! Rano było chłodno, ale teraz już temp. rośnie:)
Zastanawiam się, czy nie iść na to USG genetyczne gdzieś prywatnie i w tym tygodniu....jakoś się zdecydować nie mogę.
Zazanna, ja też mam silnie postanowienie, że bronię się w czerwcu i koniec, nie ma opcji, że zostanę z tym....na wrzesień!!!!!!!!!!!!
Chyba zatem coś porobię na studia:/ Nie ma obijania się!!!!:)
Co do sportów i ruchu, chyba najbardziej przemawia do mnie ten aqua aerobic, bo lubię wodę, więc sądzę, że spodoba mi się:) Tylko nie mam kostiumu jednoczęściowego...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971284 przez asiekasiek
Zazanna a to dresy w domu obowiązkowe :)
kurcze ale fajnie że podostawałaś prezenty :P a i Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :)

Ehhh jeszcze trzy tygodnie i idę na L4 :) wtedy pomyślę nad pilatesem czy czymś takim :) a najchętniej rower wyciągnełabym z garażu i zaczęła jeździć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971287 przez sabina
dzien dobry
U nas tez dzis piekna pogoda poki co :)
lakierow do paznokci juz dawno nie uzywalam wzwiazku z tym ze wszystko mi smierdzi lakier bedzie tym bardziej :S
wczoraj w ogole sie czulam w miare dobrze prawie caly dzien wiec mam nadzieje z emoje mdlosci dobiegaja konca :)
na rostepy mam kupiony balsam ale nie jestem w stanei go uzywac z racji na dosc intensywny zapach :/ uzywalam w poprzedniej ciazy fissan - swietnie sie sprawdzil wiec jak bede za 1,5 mies w pl to sie obkupie a teraz to nie wiem chyba olejem kokosowym bede sie smarowac ;)

mysia tez czytalam ze woda pomaga przy bolach glowy swoja droga wspolczuje i zycze aby szybko minely ....wlasnie i paracetamol tez powinien pomoc mozesz brac bez obaw ...

asiekkasiek malutki zgrabniutki brzuszek :)

ja zamierzam cwiczyc w domu tak jak to robilam tylko zmniejszyc intensywnosc cwiczen .....moze czasami pobiegam ponoc wolno zobaczymy

jutro scan i juz sram pod siebei za przeproszeniem ......to megawielki ogromny szpital :S ehhhhh

Zazanna stol lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971290 przez kasandra9
Dziewczyny, chce mi się gdzieś jechać, lecieć, cokolwiek.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971291 przez Zazanna
Dziękuję Dziewczyny :) urodziny mam dopiero po jutrze heh :D
No ale że ona ma malutką córeczkę, to nie przyjadą do mnie w sobotę i stwierdziłyśmy, że się spotkamy po prostu wcześniej na ploty i w ogóle :)
Fajnie bo mi poopowiadała jak to u niej było w ciąży (mała ma 4 m-ce) i zmieniłam pieluszkę :woohoo: Pierwszy raz w życiu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971293 przez Zazanna
Kasandra sprawdziłam w tabelce -heh.Nie masz tak daleko więc przyjeżdżaj do mnie (w-wa) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971298 przez asiekasiek
ja tak samo gdzieś pojechałabym coś zrobiła zobaczyła :)
a jeżeli chodzi o zapachy to ja mam palmers i jak miałam taki nos wyczulony i nasmarowałam sobie brzuch to mnie na wymioty od niego brało... na szczęście już mi przeszło

Sabina można biegać w ciąży?? biegałam przed ciążą, ale pewnie zjadliby mnie w domu jak by dowiedzieli się co robię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971299 przez melisamienta
Cześć. Mąż dalej pod wrażeniem usg i tak wczoraj rozmawialiśmy o imionach. Ja wybrałam dla chłopca Wojtuś, a mąż chce dla dziewczynki. Byłam przekonana ze wybierze Anie po mamie, a on chce Sandre. Co sądzicie o tym imieniu? Nawet nie wiem jakie zdrobnienia od tego imienia mogą być. A robicie usg genetyczne? I ile u Was kosztuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971301 przez mysia5
Tabletka niestety mi nie pomaga :/ brałam w sobotę i nic :( może macie rację , spróbuję z wodą .. choć jej nie lubię no ale trudno :)
Zazanka ja w zasadzie siedzę tez w pracy 8 godzin , może to dlatego... ale w weekend tez mnie bolała a praktycznie nic nie robiłam.
Dresy w domu obowiązkowo dziewczynki. :cheer: najcudowniejsze !
Asiek ale dobrze ze na zwolnienie idziesz , ja też chyba o tym pomyślę, męczy mnie siedzenie w pracy tu jest dość głośno i dużo się dzieje. A lekarz bez problemu daje zwolnienie czy jak to z tym jest kochane? :)
Sabinka wszystko będzie ok na badaniach na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl