BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #970710 przez Zazanna
Hej :)

Ja po "badaniu" -piszę w cudzysłowiu, ponieważ badania nie miałam. Okazuje się, że badanie robią od 11 tygodnia ale lepiej jak jest ciut strasze, bo jest bardziej pewne i lekarz mi kazał przyjść za tydzień. Bo malutka ma 4,1 cm, a musi mieć 4,5 aby było wiarygodne :)
No ale miałam pierwsze USG przez brzuszek -fajne :)

Umówiłam się też to babeczki, która ma niezłe opinie, nie będę dawała szansy tamtemu facetowi.
Wczoraj mnie opieprzył, że za wcześnie na USG przyszłam, dziś się okazało, że na pappa też za wcześnie, a nawet na skierowaniu mam napisane odręcznie, że mam się na te badania umówić między 5 a 20 marca. No to cholera, jak za wcześnie, to po co mi tak kazał? No i tylko jechałam na drugi koniec Warszawy komunikacją miejską, a za tydzień powtórka. No ale u Malutkiej wszystko ok i pokazał mi jak się ruuuuszaaa aaaaaaaaaaaaaa <3

A pogoda okropna, zimno jak nie wiem co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970750 przez pesq
Jeżeli mamy 10 tydzien i 1 dzień to właśnie przekroczyliśmy 10 tydzień i rozpoczął się tydzień 11 :). Nie do końca tylko wiem czy I trymestr kończy się z końcem 12 tygodnia (11 tydzień i 6 dzień) czy końcem 13 tygodnia (12 tydzień i 6 dzień) :)

W końcu weekend!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970754 przez melisamienta
odebrałam dziś wyniki bo w niedziele mam wizytę u ginekologa i mam wysokie cpr. tzn norma jest 5 ja mam 11 czy któraś orientuje się co to może oznaczać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970756 przez pesq
Melisa, niestety nie wiemo to :(

Zazanka - tak wlasnie myslalam, ze moze być za wczesnie u Ciebie na prenatalne, bo ja bylam tydzień temu u lekarza i powiedzial ze zdecydowanie za wczesnie, umowil mnie na poczatek 13 tygodnia i masz racje uciekaj od lekarza ktory Ci nie pasuje - zroblam to samo z tamta wiedzma ktora powiedziala ze brzuch 'lepiej zeby nie bolal'i tyle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970763 przez jurada
Dziewczyny pokazujemy brzuchy.... Co wy na to? Ja zaczynam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970764 przez jurada

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970767 przez asiekasiek
Hej laseczki :)

Ufff ja przyjechałam z pracy i weekend :) a byłam jeszcze zatankować i na zakupach spożywczych zgrzeszyłam... kupiłam sobie 2for y....aaaaa jak tak dalej będzie to będzie koszmar z wagą :P

Co do pasów bezpieczeństwa to ja nie będę kupować adaptera chociaż bez samochodu nie ruszam się bo mieszkam na wsi więc wygoda dojechać wszędzie bez czekania na busa:P raz jeżdże z pasami a raz bez teraz. To ja kieruje leżąc, musi być fotel rozlożony i nogi swobodnie sobie leżące bo jak bym miała za blisko to tak dziwnie..

Zazanna pewnie zmień lekarza ja też zmieniłam bo mało uwagi poświecała mi :P to dobrze, że wszystko ok u maleństwa:)

melisamieta nei wiem co to jest cpr ...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970768 przez asiekasiek
ojejku jurada jaki brzusio to robimy selfe brzuszkom :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970769 przez jurada
Tak na zakończenie 1 trymestru można sie pokazać...

Melisa cpr czy crp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970775 przez Zazanna
Jurada suuuupeeeerrrr :woohoo:

A lekarza zmieniam kategorycznie :) Fajnie, że mogę się Wam wygadać -od razu lepiej człowiekowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970778 przez melisamienta
Jurada tak pomyłka to była crp. wiesz może co to może oznaczać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970780 przez melisamienta
A jestem jeszcze strasznie zła :angry: , bo nie będę miała na wizytę wyników cytomegali i grupy krwi. Mieli awarie w laboratorium i będą w poniedziałek. myślicie ze lekarz będzie zły ze ich nie mam czy starczy jak będę je miała na następną wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970781 przez jurada
Prawdopodobnie nic. Crp świadczy o jakimś stanie zapalnym. Moze przeziębiona bylas jak oddawałaś krew? Zęby masz zdrowe?
Podobno tez zalezy od masy ciała... Nie martw sie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970783 przez jurada
Dziewczyny dawać selfie brzuszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970784 przez Zazanna
Meliska nie Twoja wina, że nie będziesz miała, to co ma być zły :)

Tu: www.labtestsonline.pl/tests/CRP.html?tab=3 masz artykuł ogólnie o crp, z tego co popatrzyłam po stronach to nie powinnaś się martwić, to wynik jakiś zapaleń, a przez ciąże zmienia się ph więc jestśmy bardziej narażone na zapalenia, grzybice etc :) Lekarz Ci sprawdzi i powie co i jak, czy coś masz, czy przez maleństwo zawyżony wynik i czy jakieś globulki potrzeba, czy coś :) Nie denerwuj sie -może miałaś nadżerkę i dlatego Ci zlecił badanie profilaktycznie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl