- Posty: 381
- Otrzymane podziękowania: 33
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie Wrzesień 2015
Mamusie Wrzesień 2015
- sabina
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
do do dziwnego naciagania w brzuchu tez tak mam jak za szybko sie rusze np
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basiek149
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1128
- Otrzymane podziękowania: 170
ja dzisiaj jak wstałam i zobaczyłam jaki syf w pokoju zostawił mąż to myślałam, że go zabije. ale nie zamierzam sprzątać za niego, nabroił to niech sam po sobie sprząta.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- jurada
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1944
- Otrzymane podziękowania: 174
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasia888
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1199
- Otrzymane podziękowania: 182
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- niezapowiedziana
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 69
- Otrzymane podziękowania: 1
aaaa! no i co myślicie o porodzie rodzinnym?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basiek149
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1128
- Otrzymane podziękowania: 170
jutro mam wizytę na 17.00, ma mi założyć kartę ciąży więc pewnie i ważenie tym razem mnie już nie ominie. ale najbardziej ciekawa jestem co słychać u Bąbelka, ile urósł, jak już wygląda...
niezapowiedziana co do porodu to ja za bardzo nie mam co się zastanawiać bo to wyłącznie będzie zależeć od lekarza jak się u mnie sprawy potoczą po ściągnięciu szwa. ale wiem jedno, że będę rodzić w towarzystwie męża
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasia888
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1199
- Otrzymane podziękowania: 182
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pesq
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2308
- Otrzymane podziękowania: 313
Dziewczyny dziś upadłam na schodach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ana23
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 108
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- asiekasiek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2486
- Otrzymane podziękowania: 278
ale nie uderzyłaś się w brzuch??
Ale dzisiaj była ładna pogoda
ja jeszcze nie wybiegam w taką przyszłość jeżeli chodzi o poród... bo wszystko może zdarzyć się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- asiekasiek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2486
- Otrzymane podziękowania: 278
Załącznik nie został znaleziony
aha i oto mój brzuch
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Jakoś wcześnie wstaję, o 7 jestem wyspana:) Wczoraj wszystko sprzątnęłam, obiad jest:) Aż boję się, co na dziś wymyślę
Pisałam Wam, że kilka maili wysłałam w sprawie tych ćwiczeń; z jednego miejsca odpisali mi, że typowo dla ciężarówek nie mają nic, ale zapraszają na pilates lub jogę - macie jakieś doświadczenie, chodziłyście na coś??
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Mnie pilates nudzi, a joga ..joga też
Aleście naskrobały o rany, dobrze, że czytałam na bieżąco z tel., bo bym nie nadrobiła
A w ogóle to kupiłam lakier do paznokci czarny i miał w środku takie drobinki i miało to wygladać gładko i miał się tylko mienić a jak nim pomalowałam, to wyszło.. błoto o.O No dosłownie taka jakaś warstwa milimetrowa niemalże się zrobiła jakbym sobie ziemią do kwiatków obkleiła paznokcie ;/
Na szczęście łatwo się zmył. Niby nie drogi, ale mnie to wkurza, bo to jednak 10 zł, które mogłam przeznaczyć choćby na wafelki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











