BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #970786 przez Zazanna
Dziewczyny ja wstawię w sobotę jak się będę z Mamą widziała :)
Nie mam lustra takiego aby sobie sama zrobić, a jak mi T. teraz pstryknął, to ło matko nie ma mowy heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970790 przez melisamienta
Dziewczyny trochę się denerwuje każdym złym wynikiem tzn innym niż norma. Jeszcze dziś się ścięłam z mężem bo zaczął sobie wkręcać i mi przy okazji co będzie jak dziecko będzie chore, i że chyba lepiej nie mieć dzieci. Teraz jest w pracy ale nawet nie mówiłam mu ze coś mi wyszło w badaniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970791 przez melisamienta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970794 przez jurada
Meliska wszystko będzie dobrze... U mnie było podejrzenie różyczki tez zamartwiałam sie 2 dni... Rozmyślałam każdy scenariusz... A sie skończyło dobrze... U ciebie tez tak będzie...
A ob jaki masz wynik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970798 przez basiek149
melisamienta ja miałam baaaardzo wysokie crp jak trafiłam do szpitala w poprzedniej ciąży. ale u mnie sięgało ono nawet 40 z tego co pamiętam. musiałabym zajrzeć w wypis ze szpitala ale mam go u teściów więc dzisiaj ci nie podam. ale było naprawdę duże i oznaczało u mnie infekcję.
ale skoro u Ciebie nie jest tak wysokie to może faktycznie nie powinnaś się tym martwić. lekarz zobaczy wyniki i wszystko ci wyjaśni. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970801 przez kasandra9
Hej, hej:) Wróciłam dziś z Ciechanowa:) Byłam u pani endokrynolog - massssakra. Najpierw zapłaciłam 100zł., potem czekałam godzinę na wizytę i myślałam, że zejdę (wcześniej spędziłam 2,5h u fryzjera, ale w końcu wyglądam jak człowiek!!!):) Wizyta trwała jakieś 2 min., pani dr była zdziwiona...dopiero jej wyjąsniłam, że moja lekarka nie widziała tych ostatnich badań...bo ft4 w normie, więc to za niskie TSH to nie jest problem.... no trudno, olać te 100zł., najważniejsze, że ok, ale tyle wiedziałam przed cudowną wizytą;)
Jakiś mam dziś płaczliwy nastrój:( chcę wiosnę i słoneczko!!!!
Brzuszkowe selfie;)? w tamten poniedziałek coś w tym stylu starałam się zrobić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970802 przez asiekasiek
melisa musi być dobrze. dobrze zrozumiałam w poniedziałek masz wizytę ? więc wszystkiego dowiesz się.
dziewczyny ja jutro zrobię zdjęcie bo dzisiaj padam juz. tak meczy mnie praca teraz przez ciążę lub sobie wmawiam to... ale chyba od kwietnia idę na l4 bo sprawa za sprawą mam ze nie ogarniam juz... jeszcze po koledze dostalam który odszedł. kurcze przyjeżdżam do domu i myślę o tych sprawach i myślę jak je zakończyć :p a to Już nie za fajnie się robi :p heh chociaż w cywilnych ubraniach pozwolono mi od poniedziałku chodzić ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970803 przez asiekasiek
kassandra to dobrze ze lepsze masz te wyniki i super zdjęcie:)

ja też mam taki jak ty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970804 przez kasandra9
Dzięki;) choć nie patrzcie na moje włosy - tragediaaaa, ale przez te odrosty to już nie miałam do nich wcale weny;) Ale od wczoraj wyglądam jak człowiek;) A brzuszek dzisiaj to mam dopiero niezły jak mnie teściowa napasła....na szczęście mama się nade mną zlitowała i już we mnie nie wmuszała nic:) Uff;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970808 przez agatagama
piękne brzuszki macie !! :)
melisa nie martw się na zapas. A mężowi chyba powinnaś powiedzieć, tylko bez paniki :*
pozwólcie, że ja zdjęcia jeszcze nie dodam, bo nie mam co :( obiecuję, że jak tylko coś się pojawi to od razu się pochwalę!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970810 przez Sylwia-89
Hej. No i po wizycie ;) Wszystko na szczęście w porządku, dostalam skierowanie na prenatalne i w ciagu 2 tygodni muszę się wybrac na wizytę:) Widzialam mojego szkraba :lol: Taki malutki człowieczek. Lekarz zbliżył tez na stópki i było widać paluszki takie słodkie. Juz kocham to maleństwo! Zdjęcia niestety nie mam, bo lekarz nie wydrukował, a ja w sumie nie poprosiłam, bo przyjął mnie później z powodów jakichś problemów rodzinnych, więc nie chciałam juz glowy zawracać. Najważniejsze, ze wszystko w porządku;)

Jurada piękny brzuszek, w ogóle macie takie już okraglutkie, a u mnie jeszcze nie widac za bardzo, chyba, ze za dużo zjem :lol: Zdjęcie oczywiscie dodam jak juz będzie co pokazać:)

Meliska, wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970812 przez kasandra9
oo Sylwia, ja za 2 tygodnie, więc pewnie podobnie:))) ja 19 mam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970820 przez basiek149
ja sobie od 3tygodni co wtorek robię zdjęcie brzuszka. a właściwie mąż mi robi :whistle: wstawiam najbardziej aktualne z ostatniego wtorku :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970823 przez melisamienta
Asiekasiek nie wizytę mam w niedziele. A wyniki mam do odbioru w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970825 przez Lidziun
Choć nie chciałam ale wrzuce zdjecie to mój brzuch po jedzeniu rano nan trochę mniejszy,
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl