BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #973517 przez asiekasiek
zazanna a co Tobie jest ze tak rygorystycznie masz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973528 przez jurada
Zuzanka a dlaczego masz te zakazy? Plamisz czy co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973531 przez pesq
Zazanka, niestety nie wiem co to :(

Wiecie co dziewczyny, ja nie wiem czy ja jestem jakimś dzieckiem nieszczescia czy co - oprocz tego, ze a) dolegliwosci ciazowe z pierwszego trymestru nadal sie utrzymuja, b)boli mnie ósemka - dzis troche mniej ale.... c)kregoslup odczuwam codziennie niesamowicie d)mam migreny to... jestem alergiczka uczulaja mnie pylki wszystkiego co moze pylic na swiecie i wlasnie dzis zdalam sobie sprawe, jaka biedaa mnie czeka.. :( :( :( :( W sumie ciągam nosem caly rok, ale dzis mialam pierwszy napad. Okres kwiecien - wrzesien zawsze przechodzilam na tabletkach i kroplach a teraz zostanie mi chyba zamknac sie w domu. Zalamana jestem. Mam jakis kryzys już z tym wszystkim, naprawde :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973539 przez ana23
Oj psq jak urodzisz to napewno o wszystkim zapomnisz co ci dolegalo. A co do tej ósemki to jest taki płyn ziołowy do płukania tylko nie pamiętam jak się nazywa moja siostra go używała jak miała wyrwany ząb bo ja dziąsłowa bolalo a i ja go wyprubowałam nawet przy zapaleniu bo ni zęba nie mogli wyrwać bo ropa była on jest nie szkodliwy dla dziecka napewni bo to ziola sa. A co do kręgosłupa to mnie tez boli ale dopiero na wiwczòr i na dodatek mam ten kłujący bol po lewej stronie jakby gdzieś głęboko w piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973540 przez ana23
Zazanna to czemu tak drastyczne masz zakazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973541 przez ana23
A to moj brzuszek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973561 przez jurada
Witajcie dziewczyny :)

Ana jaki masz śliczny brzuszek :) :woohoo:

Miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973572 przez sabina
Ana ladny brzuszek
zazanna dlaczego tak?
pesq odczekaj jeszcze chwile moze powoli bd mijac pisalas ze cos tam lepiej bylo wiec powoli a do przodu :*
zreszta mnie tez jeszcze mdli mniej fakt, ale mdli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973594 przez Zazanna
Ana śliczny brzusio :)

Dziewczyny no ja właśnie nie wiem :( Nie plamię i czuję się dobrze.. Jeśli chodzi o seks, to ok -rozumiem. Powiedziała, że nasienie ma właściwości powodujące skurcze, a nie po to biorę leki na podtrzymanie aby skurcze robić. A i powiedziała abym też nospę kupiła, ale tak się zestresowałam, że nie spytałam po co -.-' Czy ja ją mam brać codziennie? Czy tylko wtedy jak mnie boli? Ale mnie nie boli, więc po co brać? Dopytam.
A jeśli chodzi o resztę to powiedziała, że mały jest usadowiony z przodu, więc jestem bardziej narażona na urazy, odklejania itd. i znowu dochodzimy do leków, i że skoro biorę leki to lepiej się ograniczać.
I trochę chce mi się płakać, bo przed ciążą ćwiczyłam minimum 4 razy w tygodniu po 1,5-2 h, a zdarzało się, że i codziennie, a teraz mam tak strasznie dużo czasu i już mi nie jest niedobrze i już tyle nie śpię i mam energię i nawet nie mogę umyć okien :(
I też mam wszystkie alergie i choć jeden raz to że mieszkam w mieście się przyda, bo tutaj jest jednak o wiele mniej pyłków i może jakoś przeżyję..............

Rany, przepraszam za taki nastrój. Zaraz się ogarnę.
Na dziś zaplanowałam ogarnięcie (delikatnie i powoli) balkonu i wylegiwanie się na nim z książką. I czekoladą. Kupiłam sobie na pocieszenie.

A poza tym to jest strasznie piękny dzień i wszystko będzie dobrze i już niedługo będę miała swojego bąbelka na świecie i jeszcze będę tęsknić za nicnierobieniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973597 przez sabina
zazanna nospa - aby rozluznic macice zeby sie nie kurczyla ja bralam pol ciazy z synkiem :)

tutaj nie mialam zadnego badania ginekologicznego jeszcze tylko scan krew i polozna wiec tak naprawde nie wiem czy wszystko ok moze tez powinnam cos brac :/
z ta sluzba zdrowia to wszedzie jakas jazda

moj nastroj tez dzis kiepski i raczej nic mi go nie poprawi tylko musze w glowie wszystko poukladac wlasciwie i bedzie ok ale to troche czasu zajmnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973609 przez Zazanna
Sabinka a co się dzieje? scan najważniejszy, jak mówią, że ok, to ok :*
Przepraszam jeśli Cię zdołowałam moim nastrojem, staram się być optymistką ale czasem i mnie ścina :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973619 przez jurada
Zuzanka ja biorę no-spe forte tak jak duphaston 3razy na dobę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973625 przez Zazanna
Dzięki Jurada, to ja sobie kupię i też będę tak brała, tzn. 2 razy na dobę -bo tak mam duphaston

Byłam teraz z małą na spacerze i jest tak pięknie, że chodziłam w rozpiętej kurtce.. i pączki na wszystkich gałązkach są :) Wiosna Dziewczyny :) <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973626 przez Zazanna
Jurada a Tobie coś pozabraniali? Przepraszam jeśli już pisałaś, ale nie pamiętam, bo tak dużo piszemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973629 przez kasandra9
aż musiałam zajrzeć i Wam napisać, że zjadłam wielką sałatkę właśnie, bo już są moje ogórki małosolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))) jejku, język mi do pasa wyszedł, jak je zobaczyłam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl