BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #973667 przez kasia_asia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973685 przez Zazanna
Jurada ja czasami chwilę leże ale krótko, bo się boję, a najczęściej to tak półleżę "na brzuchu" ale mam nogę ugiętą i podciągniętą, więc ciężar spoczywa na niej a nie na brzuszku -nie umiem lepiej wyjaśnić :) Często tak śpię, bo wcześniej spałam tylko na brzuchu :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A w ogóle sezon balkonowy uważam za otwarty :) Dwie godziny leżenia na ławeczce z książką i podjadania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973709 przez melisamienta
Czy któraś z Was bierze luteinę podjęzykową? Ja biorę jedną na wieczór, tylko ostatnio mam problem. Przy jej aplikowaniu po kilka razy muszę ją wyciągać z buzi bo zbiera mi się na wymioty. Wieczna męczarnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973710 przez jurada

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jezuuu jak mi się chce czekolady!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973711 przez jurada

melisamienta napisał: Czy któraś z Was bierze luteinę podjęzykową? Ja biorę jedną na wieczór, tylko ostatnio mam problem. Przy jej aplikowaniu po kilka razy muszę ją wyciągać z buzi bo zbiera mi się na wymioty. Wieczna męczarnia.


Ja brałam w poprzedniej ciąży i zawsze miałam ochotę zwymiotować... Obrzydliwe...
Dzieki bogu ze w tej biorę dupka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973713 przez anisia27
Jako, że dzisiaj zaczynam nowy tydzień, przesyłam Wam zdjęcie swojego brzuszka:))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973716 przez kasia_asia
Ale ładny brzusio :)
Melisamienta, popros lekarza jeśli chcesz o luteine dopochwowo, z nią nie ma takiego problemu. Tylko z kolei cały czas trzeba chodzić z wkładką :dry: Lekarze nawet bardziej polecają dopochwowo bo luteina lepiej się miejscowo wchłania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973717 przez Zazanna
Jurada hahhahaha :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A luteinę pod język brałam kiedyś na wyrównanie miesiączek -wtedy mi nie robił różnicy jej smak.. nie wiem jakby było teraz. Poproś aby Ci przepisała następną dopochwową i po problemie :)

Anisia super wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973719 przez pesq
Znowu całe popołudnie wymiotuje :( :( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973721 przez Lidziun
Oj niektóre znwas to bidulki my z mężem od tygodnia nic najpierw ja byłam chora (został mi zatkany nos) teraz on jest chory a mnie juz od kilku dni tak się chce ze szkoda gadac ale jeszcze poczekał do jutra :P i mam dzisiaj za sobą delikatne kopnięcie wiem ze to było właśnie to ale delikatniejsze niż jak Olek mnie kopnął pierwszy raz pewnie dlatego bo z teraz lezalam a z Olkiem na siedząco mam nadzieje ze będzie tego coraz więcej, no i najadlam się dzisiaj młodej kapusty brzuch mam napchany strasznie aż przypominały mi się ostatnie tyg poprzednich ciąż jak bardzo dziecko wpychalo się na zoladek :laugh: a USG będę miała 2 najpierw IDE na NFZ około 20 będzie to początek 19 tyg chyba a około 21 tyg ciazy prywatnie na polowko we 3d, aż doczekać się nie mogę mam nadzieje ze poznał płeć ale to jeszcze trochę czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973723 przez niezapowiedziana
Pesq wytrzymaj.. już na pewno niedługo! Dopiero weszłyśmy w drugi trymestr więc może potrzeba troche czasu żeby się wszystko unormowało!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja sie chciałam zapisać na prenatalne prywatnie ale nigdzie w katowicach wolnego terminu nie mieli.. i już za późno.. :(
Pocieszam się tym że "młoda jestem wiec wszystko powinno być ok"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973733 przez jurada
Hej dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #973735 przez mysia5
Cześć kochane ;*
Kurcze ale macie tempo pisania , wszystko przeczytałam ale nawet nie pamiętam już co miałam odpisać ... :blink: coś kiepsko u mnie z pamięcią w ogóle, wszystkiego zapominam od razu :blush:
u mnie dzisiaj brzydko, pada, pochmurne niebo .. choć powietrze jest fajne, takie świeże po deszczu:)
Ja nie miałam zakazu seksu, ale staram się uważać... boję się że maluszkowi cos może się stać :dry:
piękne brzuszki macie :) mój chyba powoli tez rusza :)
Jutro mam wizytę, zobaczymy co tam u maluszka :)
Niezapowiedziana ..Pociesze Cię, ja też nie mialam tych badań, bo kiedy chciałam je zrobić dowiedziałam się że w moim mieście ich nie robią, musiałabym jechać do poznania najbliżej i pytałam lekarza o nie, on mi powiedział ze nie widzi wskazań żeby robić bo jest ok .. ale martwię się tym bardzo i jestem zla ze ich nie zrobiłam :( ale moja mama rozmawiała z zaprzyjaźniona położna i mówiła ze gdyby miało być coś nie tak to powinien lekarz widzieć juz na zwykłym usg i powiedzieć mi ze mam robić te badania. Na pewno połówkowe zrobię tu juz nie ma żadnego ale .. no i tez mam nadzieje ze jestem młoda, w rodzinie nie było żadnych chorób to powinno być ok :( eh ... oby tak było.

miłego dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #973737 przez agatagama
dzień dobry! :)
co słychać jurada?
my też się wstrzymujemy, ale chyba najwyższy czas zadziałać....:>
pesq kurcze już powinny się skończyć te wymioty... może spróbuj tych tabletek dla kobiet w ciąży na wymioty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #973743 przez sabina
czesc

pesq wspolczuje moze faktcznie idz do lekarza po jakies tabsy bo wymioty wymiotami przy ciazy ale za duzo i za dlugo tez nie moga trwac?

ladny brzuszek widze i fajne etui na telefon :D

u mnie tez smyrania delikatne od czasu do czasu mozna pomyslic z jelitami :cheer: ale to na pewno to :)

sledzicie moze co sie tam dzieje w zwiazku z katastrofa samolotu....?dla mnie podejrzana sprawa albo gosciu dostal jakis zawal albo zamach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl