BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #974029 przez rozycka
Lidziun moglas czuc intensywny smak czosnku po prenalenie, bo zazwyczaj przy przeziebianiach tak sie juz niestety ma wyczulony wech i smak. Mamusie kupujecie juz cos dla swoich malenstw, czy lepiej jeszcze poczekac? Mam na mysli ubranka, akcesoria?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974031 przez Lidziun
Jurada ja się w ogóle nie gniewam, powiemtak z jednej strony ccieszę się ze juz taki ale z drugiej to jaki ja go będę mieć w 25 tyg na ślubie dramat, no i mój nie aż taki duży bo jak widzę kobiety juz w 8 czy 9 mcu to dopiero maja brzuchole wszystkie się takich doczekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974038 przez asiekasiek
Jurada to masz niezłego lekarza... kurcze jeszcze jakbyś mu powiedziała ze czujesz smyrania to by Ci powiedział ze sobie to wyolbrzymiasz ... ja juz nie doczekam się jak poczuje kopniecie:)

a dzisiaj miałam na obiad placki ziemniaczane noi wszystko trafiło z mojego żołądka do ubikacji:( i mnie midli :( ehh współczuję pesq ze ma tak cały czas :(
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974050 przez jurada
Pesag ja również ci współczuję. Mi jakos minelo w 10-11 tc. Pesq a może ty masz tam bliźniaki :P
Dziewczyny obudziłam sie z takim bólem kręgosłupa ze szook...

Wczoraj dopadły mnie jakies bole brzucha i znów miałam jakies myśli z kosmosu, alena szczęście minelo :) jest dobrze, wiec musi być dalej ok...

Myślicie za jak pójdę na usg prywatnie w 18tc to dowiem się plci na 100% jak maluszek da się obejrzeć. ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974052 przez me.ch
Wydaje mi się ze może tojuz być możliwie Jurada, ale słyszałam że czasem niektórych dzieci nie da sie 'zmusic' żeby się pokazaly co tam mają ;) i przez to werdykt czasem przychodzi później... ale myślę że chyba w tym wieku ciąży juz widać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974053 przez me.ch
A zle myśli do kosza! Ja też miewam, zwłaszcza ze dopiero we wtorek będę miała usg kontrolne krwiaka i mnie skręca co tam się dzieje... Chciałbym juz czuć ruchy przynajmniej wiadomo ze jest ok i bryka....

Trzeba jednak myśleć pozytywnie!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974060 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Ja sobie siedzę właśnie u Mamy ahh jak bosko -las za oknem <3
Mama śpi, a ja z kotałem na kolanach -druga boskość :D

Też bym chciała już ruchy.. takie żebym wiedziała, że to na pewno TO :) Bo tych łaskotań nie jestem pewna -ale też ich wyczekuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974065 przez kasandra9
A ja zbieram się do szkoły...tak mi się nie chce, jejku, strasznieeeeeeeee! Ile bym dała, żeby już tam nie musieć nawet jeździć! W ogóle powinnam pisać II rozdział pracy lic., ale weny nie mam ani w sumie pojęcia, jak zacząć tą całą metodologię badań:/ Nikt tego z grupy nie wie, a nasza kochana pani rektor (promotorka) nawet nie myśli nam pomóc...ba, nawet nikt się nie zapyta, bo strach:/ w sumie to za 5 min. zaczynam zajęcia, ale jako że mamy jedno auto, a mąż jeszcze nie wrócił, to muszę jechać pociągiem do Wawy i nie wyrobiłam się na taki, żeby zdążyć i pojawię się dopiero na 2 zajęciach....w ogóle w bloku dziś 3x pisanie....a jutro miały być tylko jedne zajęcia, a dorzucili seminarium...a ja nie mam nic...teraz siedziałam, szukałam czegoś, żeby jakoś coś od biedy dziś sklecić....może zrobię po powrocie jakiś konspekt lekcji..... ech, ciągle sobie powtarzam, po co mi to byłooooooooo!!!!:))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974077 przez mysia5
Cześć dziewczynki :)
ja siedzę i wychodzę z siebie, bo od kilku dni jacyś sąsiedzi mają remont i dzień w dzień od rana wiercą coś :angry: nie ma chwili spokoju, pójdę ich chyba zabić :angry: Nie wyobrażam sobie teraz mieć maluszka w domku, który chce spać i ktoś sobie robi taki remont... uroki mieszkania w bloku :dry: ale jeszcze trochę to się odegram bo też będziemy robić remont haha :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego weekendu Mamuśki :)
u mnie niestety brzydko i pewnie będzie padać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974085 przez asiekasiek
Mysia no niestety uroki mieszkania w bloku... no ale każdy chce żeby mieć ładnie mieszkanie :) widzisz za niedługo odegrasz się :) Fajnie że z dzidzią wszystko w jak najlepszym porządku.

Ja cały dzień obijam się :D od rana czytałam książkę i musiałam ją skończyć i teraz łażę i nie wiem co ze sobą począć :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974086 przez Kasia888
Cześć dziewczyny :)
Jurada jeśli dziecko nie odwróci się pupą to na pewno poznasz już płeć dzidziusia :)
Mysia kolejny chłopiec w naszej drużynie, fajnie :) myślałaś już nad imieniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974089 przez Kasia888
Agatagama Pesq myślę coraz poważniej o imieniu Jaś :cheer: najwyżej będzie trzech Jaśków.
Po prostu mój tata tak głaskał mnie i mówił Jasiu zanim nawet znałam płeć i spodobało mi się to :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974091 przez pesq
Hej! Ale mamy chłopięcą ekipe :) Jaś to moja opcja nr 3 - na razie ciągle jest Jacek. Nie wiem nawet skąd nam się wzięło te imie, jest mało popularne ale też chyba niezbyt wymyślne. Jakoś tak mi Jacuś placuś podpasował - chociaż Maciejka i Jasiek też sa fajni.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ogólnie imie to nie łatwa sprawa!

Ciekawe czy którejś z nas zmieni się płeć jeszcze. W sumie mi lekarz powiedział w 12 tygodniu i to tak na 60% że chłopak, tak jak mówiłam - chciałam bardziej dziewczynkę, ale już teraz tak przywiązałam się do mojego misiaka, że byłoby mi chyba troszke smutno ;) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974093 przez pesq
ALE JESTEM ZŁA !


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974094 przez mysia5
Ja też jeszcze nie wiem czy to na 100% chłopiec ale mam nadzieję że tak :) zobaczymy :)
Kasiu, tak mamy imię, będzie Kacperek :) z dziewczynką mielibyśmy duży problem aby coś wybrać :P

Pesq.. ah nie denerwuj się, z rodziną to tak jest. Ale trochę nie ładnie :/ nie lubię gdy ktoś tak robi. Ja w ogóle nie lubię kłótni i chciałabym zawsze żyć w zgodzie z każdym no ale niestety nie da się tak. Szkoda Twoich nerwów kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl