BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #974349 przez Zazanna
Ta w sowy jest śliczna :woohoo:
Poduszkę też kupię -moja przyjaciółka ma i sobie chwali i widziałam jak na niej karmi i wyglądało wygodnie :)

Kurcze dopiero za miesiąc mniej więcej będę wiedziała, czy się przeprowadzamy i jestem w takim stanie zawieszenia.. Bo jak się nie przeprowadzimy to będę musiała przemyśleć logistycznie ilość i wielkość rzeczy, a jak się przeprowadzimy (do większego domu) to będę mogła wybrać to co chcę i jakie i się podoba. No trudno tak cy siak miesiąc jeszcze czekam :)

W ogóle poszłam wczoraj do Kościoła z palemką (przyznaję się bez bicia, że dawno nie byłam w Kościele) i ewangelia trwała ponad pół godziny, a mój brzuch się jeszcze nie rzuca w oczy, więc nie mogłam sobie "na legalu" usiąść i tak mnie strasznie nogi bolały i jak wróciłam do domu to po prostu padłam jakbym przebiegła maraton :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974363 przez pesq
Lekarza mam w środę, dziś cały dzień pije i jest jakby troche lepiej, ale już boje się zapeszać :unsure: :unsure: . Zazanka super ciuszki. Ja kupilam jedne jeansy ciążowe w c&a i leginsy w hm i musze przyznac ze to bardzo dobre zakupy. (Leginsy chyba te co Zazanka). Co do jeansow to miesiac temu je kupilam, wzielam troszke za duze ale chyba sporo schudlam bo konkretnie wiszą.. Co sie dziwić, skoro ciagle wymiotuje :unsure: :unsure: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974364 przez Zazanna
allegro.pl/babyono-zestaw-do-pielegnacji...5cz-i5175522349.html

Dziewczyny co sądzicie o takim zestawie do paznokci?
Kurna no i zaczęłam przez was oglądać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974365 przez pesq
A co do poduszki to ja dostałam (już kiedys pokazywalam) taka poduche - teraz non stop na niej leze albo siedze, da się ją super ułożyć, a pozniej bedzie do karmienia. Jest mega droga, sama bym nigdy nie kupila, ale taaaka super -jakbyście miały okazje to polecam [img]http://http://s2.fabrykawafelkow.pl/18965-thickbox_default/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-9-miesiecy-poofi-pure.jpg :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974366 przez Zazanna
Peaq Bidulku <przytula>
Trzymam kciuki aby lepsiejszy stan się utrzymał :*
Co do leginsów z hm-u to wg mnie są rewelacyjne :) Jeansy jak przymierzałam też wygodne, kucałam w nich w przymierzalni, siadałam na podłodze itd. aby sprawdzić i mi nawet pas nie zjeżdżał z brzuszka :) W Kościele tez się sprawdziły i się nie ściągały przy klękaniu :) Zatem polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974367 przez Zazanna
Dziewczyny, a kupujecie monitor oddechu?
Z tego co patrzyłam nowe są bardzo drogie :( Ale można kupić używany, tylko nie wiem, czy jednak nie lepiej nowy?
Jak myślicie?
Ja dopiero dziś się dowiedziałam, że takowe istnieją, ale chyba chciałabym kupić.. Myślicie, że używany byłby ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974373 przez agatagama
dzień dobry !! :)
właśnie wróciłam z usg ;) niestety zapomniałam o zdjęciu, tak się zagadałam z doktorem !!!
ale ale.... co ja widziałam !!!
tańczącego Bąbelkaaaaa:D:D
najpierw spał, a potem tak zaczął machać rączkami i nóżkami, że nie nadążałam za tą choreografią ;PPP
przesłoooooodkiiii :D
lekarz powiedział, ze rzeczywiście jest tam jakiś wypusteczek co może świadczyć o chłopczyku, ale niestety pewności nie ma, bo nie posiada takiego sprzętu jak w klinikach badań prenatalnych (tam podobno mają mercedesy S klasy :P)
Zazanna zastanawiałam się nad tym monitorem, bo boję się, że będę się schizować... ale na razie jeszcze nie kupuję. Jak będę się stresować to dla świętego spokoju na pewno kupię. Co do jeansów w hm to te spodnie co kupiłaś są super skinny? ja niestety nie mam smukłych nóg dlatego kupiłam te zwykłe rurki, więc nawet jak spuchnę to powinny być ok ;P
A poduszka podobno jest super! moja bratowa była zachwycona, więc też się zaopatrzę ;)
następne usg za miesiąc, jak żyć? :P
Pesq trzymam kciuki za poprawę zdrówka !!! dbaj o siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974375 przez asiekasiek
Pesq to już nie długo środa :kiss:
Kurcze nie pamiętam tej poduchy co pokazywałaś musiałam ją przeoczyć :( ale takie coś jak przesłałam linka??
Ja sobie chyba już kupię w kwietniu jak wezmę wypłatę :)

Zazanna mi się też spodobała w sowy :) a co do zestawu to fajny i tani może ja nawet skuszę się żeby zakupić :) jeszcze oglądałam kombinezony na zimę w smyku bo są po 45 zł i zadzwoniłam do koleżanki o poradę o rozmiar i mnie opieprzyła że chcę kupić, że ona mi pożyczy żebym nie wydawała na takie rzeczy. I radzi mi żebym nie szalała z kupowaniem śpioszków body itp bo to co dostanę to mi podobno wystarczy więc nie będę kupować bo w sumie po dzieciakach siostry mam od niej mam coś dostać noi jeszcze siostra zadeklarowała się że da. Oj dobrze bo chociaż coś zaoszczędzi się .
Ja też byłam wczoraj z palemką w kościele ale sobie siedziałam bo nie było aż tyle osób :) i też wstyd przyznać się to nie za bardzo chodzę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974377 przez asiekasiek
Zazanna wiesz co właśnie tej mojej koleżance co urodziła się córeczka zdarzyło się tak chyba w trzecim miesiącu życia ulała córcie do snu położyła ją na łożko i miala iść obiad szykować ale została żeby popatrzeć na małą jak śpi i nagle mała przestała oddychać klatka piersiowa nie unosiła się z noska czy z ust żadnego oddechu spanikowała ona i wzięła do góry nogami czy jakoś tak i zaczełą uderzać po pleckach i na szczęście mała złapała oddech. zadzwoniła po pogotowie czy sami już zawieźli do spzitala. był z nią dwa tygodnie w szpitalu i już nie wiem od czego takie coś miała, bo później złapała też zapalenie płuc i że od tego. No nie było za wesoło. Mówiła mi że mieli kupić ale czy kupili to nie wiem.
Nie wiem sama właśnie czy kupować czy nie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974378 przez pesq
Dziewczyny dzięki wielkie za wsparcie i ciepłe słowa!

Agatagama - wspaniale! Kocham każde usg widok malucha to takie cudowne! Teraz w srode raczej mi nie zrobi bo ide tam w innej sprawie, a szkoda :(

Poduszka taka jak w złączniku. Jest naprawdę cudowna na plecy i w ogóle już teraz, a później z dużym brzuchem (podobno) to w ogóle mega ulga. No ale cena też niemała. No w każdym razie, jakbyście miały okazje... :)


Kurcze ja Wam pisałam z 2 tyg. temu że chyba cos czuje w brzuchu, było to jednorazowe i to na pewno nie to bo oczywiście nic nie czuje. Żadnego bulgotania ani nic. Wiem, że jest na to czas,poza tym mam inne zmartwienia na glowie, ale byloby super poczuć bulgotki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974379 przez asiekasiek
agatagama to super że wsyztsko w porządku:)

Pesq jaka podusia superowa!!! ale chyba już nie kosztuje 45zł tylko więcej w sumie musze popatrzeć na allegro bo może lepsze czy jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974381 przez asiekasiek
o fu*k ona kosztuje 269zł to na pewno jej nie kupię szkoda że ja nie dostaję takich prezentów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974383 przez pesq
Ja tez nie dostaje - to byla jednorazowa sytuacja, znajomy akurat wyprzedawal takie rzeczy i mu 2 na stanie zostaly :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974385 przez kasandra9
Moja przyjaciółka też ma rogala do karmienia i sobie bardzo chwali, drugiej kupiłyśmy taki jako prezent po narodzinach:) Także i ja się zaopatrzę na pewno. Póki co jeszcze nie kupowałam nic poza tym ubrankiem jednym...ochotę mam ogromną, no ale...jakoś się boję:( Może w maju/czerwcu, chyba już będzie ok?? Tak po połowie, od 6 miesiąca już moja przyjaciółka kupowała wózek, łóżeczko, to może i my zaczniemy:)
Może i dobrze, że mam tą szkołę...do końca czerwca będę zajęta myślami, żeby skończyć i już:) to zakupy nie będą mi w głowie:P

edit: a jeszcze do do poduszek...ja kiedyś, już z rok temu albo i lepiej kupiłam sobie taką poduszkę (nazywamy ją parówką:P), jest wąska i długa, chyba z metr ma albo i lepiej:) ja sobie do niej śpię przytulona, między nogi właśnie i pod brzuch - bardzo fajna sprawa, a przy większym brzuchu chyba w ogóle na 6 zda egzamin:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974391 przez Zazanna
Agata super :woohoo:
Ja się nie doczekam... półtora miesiąca to za dłuuugooo, chyba jednak się zapiszę za jakieś 2-3 tygodnie prywatnie na USG, bo nie wytrzymam tyle czasu...

Polecacie może w W-wie jakiegoś lekarza z USG? W sensie prywatnego? Bo ja tak normalnie chodzę do enel-medu i nie mam pojęcia gdzie pójść i w ogóle :)

Pesq marzę o takiej poduszce ahh -wspomnę Mamie, może na dzień dziecka.... :laugh: A póki co między nogi biorę kołdrę, jak będę grubsza to chyba będę sobie brać zwykłą poduszkę, bo faktycznie jak się śpi na boku to o wiele inny komfort spania z czymś między nogami (jakkolwiek by to nie brzmiało) :evil:

Ja się najbardziej nie mogę doczekać kupowania właśnie łóżeczka i tych rzeczy do ustawienia w kąciku dla dzidziusia :)
I lampeczkę taką prawie nieświecącą na noc mu zamontuję :) -T. będzie musiał się przyzwyczaić do spania przy lampce heh :D -ja z resztą też :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl