BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #974397 przez kasandra9
Zazanka, ja Ci polecę tą panią doktor, u której byłam:) Przyjmuje w Boramedzie (są 2 w Wawie) albo w Zieniewicz Medical na Ochocie (ja tu byłam, bo w Boramedzie nie było miejsc do pani dr:))) a nazywa się Nicole Sochacki-Wójcicka. Zobacz na znanylekarz.pl - opinie mówią same za siebie, moja też:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974398 przez kasandra9
Zazanka, ja Ci polecę tą panią doktor, u której byłam:) Przyjmuje w Boramedzie (są 2 w Wawie) albo w Zieniewicz Medical na Ochocie (ja tu byłam, bo w Boramedzie nie było miejsc do pani dr:))) a nazywa się Nicole Sochacki-Wójcicka. Zobacz na znanylekarz.pl - opinie mówią same za siebie, moja też:)
Byłam u niej na genetycznym i na połówkowe też pójdę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974402 przez Zazanna
Kasandra na połówkowe faktycznie może się do niej zapisze :) Opinie mega :) Cena niestety też, no ale coś za coś
Teraz zapisze się do jakiegoś "tańszego", bo po prostu mam za długa przerwę. Od początku ciąży miałam już 6 czy 7 USG, a tu nagle mi dr kazała czekać półtora miesiąca własnie do połówkowego.. No jak miałam co 2 tygodnie, to nie wyobrażam sobie teraz nagle półtora miesiąca nie wiedzieć co się dzieje i po prostu dla świętego (mojego) spokoju chcę "podejrzeć" mojego szkraba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974403 przez asiekasiek
a co to są te połówkowe ?? badanie genetyczne czy jak ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974412 przez kasandra9
Ja płaciłam 220zł, w Boramedzie podobno 200zł. Naprawdę jest super, a wygląda jak licealistka:)
Asiek - połówkowe między 18 a 22 tyg. się robi, no i wtedy już płeć z dużą pewnością można powiedzieć no i czy wszystko ok...ogóle chyba z 5 usg jest w ciąży takich, które się "należą" nawet na nfz w odpowiednich tygodniach:) Właśnie dr Nicole powiedziała tylko (więc i Wam przekażę), że lepiej przyjść na połówkowe tak w 21 tygodniu, a nie od razu w 18, bo wtedy jeszcze nie za dobrze widać to, co ważne podczas tego usg;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974413 przez Zazanna
Asiek tak jak napisała Kasandra, połówkowe to USG, które każda ciężarna musi zrobić w określonym terminie :)
Lekarz określa wtedy wszystkie parametry, tu: www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badan...ien-ciazy_36313.html masz dokładnie opisane jakie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974420 przez asiekasiek
aha takie coś :) to ja jestem umówiona na 10 kwietnia i będę w 19 tygodniu nic mi nie mówił ze to jakieś połowkowe będzie. ech mało ten mój lekarz gada. w środę mam jechać do niego do szpitala to spytam się co to z tym będzie polowkowym.

ale jestem lewa w tym wszystkim:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974424 przez Zazanna
Asiek zapewniam Cię, że ja bardziej :D
Jakby mi gin ostatnio nie powiedziała, że "teraz to dopiero będzie pani miała połówkowe" to bym dalej żyła w błogiej nieświadomości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974425 przez Zazanna
Naoglądałam się ciuszków i wyprawek jak głupia przez Was heh ;)

Idę spać, miłej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974450 przez jurada
Hej dziewczyny...

Zuzanka ja tez oglądam...ale tylko oglądam... :) ja zacznę zaopatrywać maluszka po 32tc. No chyba ze wczesniej trafi sie cos ekstra za ekstra kase :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974452 przez Kasia888
Cześć dziewczyny, widzę że rozmówki od rana ;)
Na połówkowe dostałam skierowanie od mojej gin i wczoraj się na nie zapisałam mam je 28 kwietnia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974454 przez Kasia888
Co do ubranek znowu nie mogłam się powstrzymać ;) w C&A część ciuszków była przeceniona, znalazłam fajne koszulki po 10zł i śpioszki po 20 zeta.
Zabawne, że kupije ubranka dla maluszka a zaraz sama nie będę miała w czym chodzić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974465 przez basiek149
hej hej :)
w C&A też mają bardzo fajne ciuszki, tak jak mówisz Kasia. i nie drogo :)
aczkolwiek ja nie jestem fanką koszulek czy też kaftaników dla tak małego dziecka bo boję się, że podczas spania będzie mu się ta koszulka jakoś podwijać i nie będzie mógł spokojnie śpiochać. na sam początek na pewno kilka sztuk body i tak jak mówisz albo śpioszki do tego albo pajacyki. ale to się jeszcze pomyśli :)

w ogóle jeśli chodzi o ciuszki niemowlęce to wręcz ubóstwiam kolekcję z KappAhl, no piękne mają te rzeczy, zwłaszcza dla dziewczynek. ale na bank tam nic nie kupię bo cenowo trochę (nawet bardzo bardzo) przesadzają ;/

dzisiaj idę do ginekologa...w sumie wolałabym już być po tej wizycie bo znowu cały dzień w nerwach i to czekanie...a wizyta dopiero na g.19.20 ah...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974467 przez kasandra9
Słuchajcie, nie wiem, jak to możliwe i może mi się tylko wydawało, ale....wczoraj nie mogłam zasnąć i wydaje mi się, że Mała sobie szalała i party sobie urządziła moim kosztem!:)))) Wiadomo, że nie są to jakieś ruchy, że się brzuch naciąga czy coś, ale dziś tego zupełnie nie mam i nie miałam. Takie dziwne uczucie jakby mi serce biło mocniej tak jakby w ogóle aż brzuchu było czuć to kołatanie, a w brzuchu ...hmm, aż nie wiem, jak to opisać...bo jak jedzenie się przewraca w jelitach to trochę inne uczucie, a tu jakiś taki niespokojny ten brzuch, aż w końcu zaczęłam go głaskać...w ogóle szczególnie wieczorami swędzi mnie brzuch, boki...że plecy, to u mnie norma, bo kocham drapanie po plecach, ale po brzuchu tego nie miałam (boję się, że to rozstępy się zaczynają robić i pierwsza faza to swędzenie - tak sobie głupia myślę:D)...ale serio...dziwne to uczucie wczorajsze........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974468 przez Izqa
Witam wszystkie mamusie:-) jestem nowa wiec się przedstawień mam na imię Iza jestem w ciąży bliźniaczej termin mam na 12 wrzesnia . No i oczywiście nie jest to łatwa ciaża . od 3 tyg moja szyjka bardzo się skraca biorę duphaston. Muszę dużo leżeć i 20 kwietnia prawdopodobnie dostane bilet do szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl