BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974683 przez pesq
Hej,

Jurada - prawie codziennie mam kłucia w pochwie (Czasem az podskakuje :/) i ból brzucha podobny do okresowego- nic sie złego nie dzieje ani ze mna ani z dzieckiem, podobno tak może być i taka uroda nasza ! Dziś też mnie to męczy..

Dziś byłam u lekarza - wszystkie wyniki z krwi i moczu w normie. Schudlam od początku ciąży 4 kg - w sumie ogólnie jestem okrągła więc nic się nie dzieje, ale może warto byłoby przestać już.. Z tymże to nie odemnie zalezy. Tętno po spacerze do lekarza miałam 140 - taka jestem słaba (normalnie pewnie koło 120 jest tętno po spacerze - pamietam z czasów chodzenia na silowni). Co do mojego samopoczucia - ahhh niestety, rozmawialam z moim lekarzem, później jeszcze z jednym - obaj powiedzieli, że jeśli wyniki są dobre to taki mój urok i taką ciążę moge miec. Mam dość niskie ciśnienie więc kawe no i te płyny ciągle pić. Witaminy, magnez, spać, wietrzyć się i się trzymać. Ogólnie nie chce zapeszać, ale ostatnie dwa dni popoludnia mialam znośne...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale to jest pikuś przy tych codziennych wymiotach, słabościach i bólach głowy.

Lekarz jest super bo u niego płaci się za wizytę oddzielnie, za usg oddzielnie - od początku ciąży na każdej wizycie robi mi usg tylko że nie drukuje :P i nie płace za usg - dziś oberzelismy malucha - wiecie ze przez 2,5 tygodnia urusł z 5,7 cm do 10?!?!?! NIEWIARYGODNE. Zmierzył też długość stopy - 2 cm :P. No i jest ten "siusiaczek" ale wspomniał, że dziewczynki na początku też mogą mieć wypustek więc nic jeszcze nie gwarantuje.

Cóż, zostało leżeć i czekać na lepsze dni. Następna wizyta w maju - połówkowe. Ja się nie doczekam. :dry: :dry: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974684 przez pesq
JENY ZAZANKA kochanie - trzymam kciuki i na pewno będzie ok! Pewnie Twój urok za to taki.. każda z nas coś musi znieść. Dacie rade szkraby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974688 przez anisia27
Hej dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale chyba boli mnie pecherz (mam nadzieje ze dobrze mysle) od paru dni, myslalam ze przejdzie ale cos nie chce... jako, ze jestem na drugim koncu Polski zdala od mojej ginekolog, postanowilam udac sie do szpitala ( w koncu poinformowala mnie, ze w razie jakichkolwiek boli, skurczow, plamien, krwawien mam isc do szpitala) wiec poszlam... i to na SOR na oddzial polozniczo-ginekologiczny i nie wiem czy to jakis zart na prima aprillis ale Pani polozna najpierw sie krzywo spojrzala... pozniej mnie opieprzyla ze w ogole nie stad jestem i mam sobie szukac poradni K... i ze kto mnie w ogole puscil z domu w tak wczesnej ciazy :P ( wydawalo mi sie ze 2 trymestr to chyba moge podrozowac jak sie nic nie dzieje) no i jeszcze kierowala do innego szpitala ... na szczescie znalazlam lekarza co mnie jutro przyjmie bo na prawde nie milo mi lezec z bolem pecherza/ podbrzusza :(( nawet nie wiem jak sobie pomóc:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974691 przez pesq
Anisia trzymaj się ... Pieprzona polska służba zdrowia.. BRAK SŁÓW! :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974698 przez jurada
Pesq kup sobie herbatkę z kopru na bączki...
Dzieciom pomaga to i nam dorosłym tez pomoże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974699 przez asiekasiek
K*rna mać skasowała mi się cała wiadomość!!
Zazanna ty bidulo jedna, będzie dobrze wszystko:* jakoś może żarty twego synka trzymają się na prima aprimis <przytula> Proszę o relacje ze szpitala czy wszystko w porządku.

Pesq widocznie taki Twój urok ciąży :( będziesz musiała się pomęczyć z tym :*

Jurada mi się zdaje, że te sny masz bo za dużo myslisz negatywnie, pewnie dlatego, że dwa razy poroniłaś. No ale teraz jesteś w 2 trymestrze więc będzie dobrze wszystko :* Ja poszłabym do innego lekarza na Twoim miejscu. Będziesz spokojniejsza. sny i myśli odrzuć na bok, mnie też się śniło że poroniłam itp, ale trzeba na dystans brać takie rzeczy, a nie na poważnie.

jejku Anisia cóż za babsztyl był !! płaci składki się, a takie rzeczy są!! Ja właśnie jak byłam u chirurga na sorze to powiedział mi na koniec, że symuluje bóle to ja mu na to że po to płacę składki zdrowotne, że jak coś będzie się działo z moim zdrowiem, to mam prawo iść na badania. Jak mnie wkurza ta służba zdrowia!!

A co do mnie te bóle widoczne spowodowane są tym, że jajnik przyklejony jest do macicy, bo chirurg powiedział, że wszystko ok jest noi że symuluje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974700 przez anisia27
Haha ja chyba tez symuluje!:P ta cudowna Pani polozna stwierdzila, ze skoro sie do niej usmiecham to znaczy ze dobrze sie czuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974705 przez Zazanna
O rany dziewczyny jak czytam o Waszych przypadkach z lekarzami to szok :(
Jednak miałam szczęście. Zadzwonilam do szpitala, połączyli mnie z ginekologiem i powiedział abym przyjechała to sprawdzimy co i jak. . Tu jak przyszlam to od razu badanie, usg, od razu ze profilaktyczne v zostawiają na obserwacje.. Pojechałam t tylko do domu po rzeczy i wróciłam i w ciągu 10 minut juz byłam na sali w łóżku. . i już mi krew pobrali itd
Na razie nie plamie wiec chyba ok - mam nadzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974707 przez agatagama
Zazanna trzymam kciuki ! Dobrze, że chociaż Ty trafiłaś na normalnych lekarzy ! Będzie dobrze, a tymczasem relaksuj się i wykorzystuj służbę zdrowia ;P
Pesq no ja też słyszałam, że niekiedy całą ciążę źle się czuje i wymiotuje, ehhh biedna Ty ;**
Anisia a Ty może wygrzewaj się i przestań uśmiechać do takich lekarzy ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974713 przez basiek149
Zazanna trzymaj się dzielnie z synkiem :) najważniejsze, że już jesteś pod dobra opieką i wszystkie badania masz robione na bieżąco :) a co do szpitalnego jedzenia też za 2tygodnie będę na nie zmuszona...nie wiem jak tam u Ciebie karmią ale w moim szpitalu jedzenie było okropne tak więc mąż będzie musiał mnie dokarmiać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974723 przez jurada
Zuzanka a gdzie leżysz? Który szpital? Polecasz go np. Do porodu"??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974727 przez kasia_asia
Zuzanna, też trzymamy mocno za Ciebie kciuki, nie może być inaczej niż dobrze. Ściekam mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974729 przez Zazanna
Dzięki Dziewczyny :)

Leżę na Solcu -budynek taki sobie, za to obsługa rewelacja, póki co chciałabym tu rodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974738 przez jurada
Ja rodziłam tam syna i jestem zadowolona... I właśnie mysle czy drugiego nie będę tam rodzić. Osobne sale porodowe które można nazwać pokojami.... Dr. Pazio o ile pracuje jest meeega!!! Bardzo miły, uprzejmy mężczyzna...
Obejrzyj sobie sale porodowe :) naprawde warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974741 przez niezapowiedziana
A ja dzisiaj 2 wizyty u lekarza miałam! Jedna u mojego z NFZtu a drugą prywatnie z USG :D
Miałam nadzieje że dzisiaj poznam płeć ale mój bąbelek nie chciał pokaać co ma między nogami ;D Leżał bokiem i trzymaj nóżki razem :D
Za to mam zadjęcie jak trzyma kciuk w buzi! <3 M. pierwszy raz dzisiaj widział swoje maleństwo! I się bardzo zaangażował na tym USG! :D
Dumny tatuś! :D
Za to u mojego lekarza miałam wyniki toksoplazmozy i mam przeciwciała IGG.. Czyli że odbyłam tą chorobę czy jakoś tak.. Dostałam skierowanie na widmo przeciwciał no i wizyta za 2 tyg z USG! :D Więc może za 2 tygodnie już bedziemy wiedzieć :D (no raczej na pewno bo to już 18 tydzień będzie!)

Zazanna trzymaj się! Dobrze że masz dobrą opieke lekarską!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl