- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie Wrzesień 2015
Mamusie Wrzesień 2015
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Ja teraz poleciałam do sklepu po śmietanę dla T. bo chciał do truskawek, a że był dziś taki kochany to nie czekałam aż sam pójdzie, tylko zeszłam na dół (sklep mamy na dole w bloku, więc daleko nie jest), a przy okazji kupiłam wafle torcikowe mini
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- glooria
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 836
- Otrzymane podziękowania: 108
ja właśnie wrocilam z pracy do domowego burdelu eh
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Chłopaki pojechali obejrzeć jakiś samochód, a ja wskoczyłam w piżamkę i do łózia
Chcę na wieeeeśśśś !!!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pesq
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2308
- Otrzymane podziękowania: 313
Dziewczyny czy na IP można iść tez w tygodniu czy tylko w weekend? Bo mnie ciągle kluje z prawej strony brzuch, lykam nospe ale najchętniej bym poszła do lekarza a mój przyjmuje chyba dopiero w środę... Uspokoilabym się nieco gdyby ktoś mnie zbadał, jutro z rana bym pojechała po diabetologu bo już dziś nie mam siły
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Więc jak się martwisz, to jedź, bo szkoda stresu <przytula>
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- jurada
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1944
- Otrzymane podziękowania: 174
Załącznik nie został znaleziony
Załącznik nie został znaleziony
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Widzę, ze dzis spscerki, lody gora:) my się tez wyspalismy, powiesilismy w końcu ramke na zdjęcia co kilka ladnych tyg. Albo i mcy czekala:) pojechaliśmy na spacer;) byliśmy w Modlinie Twierdzy na lodach i pochodziliśmy troszkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agata28
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 194
- Otrzymane podziękowania: 24
Ale pyszne lody zjedliśmy
Z orzechami
pozniej odwiedziliśmy ciotkę i zostalismy tam na obiadokolacje
Zaluje, ze nie dalam rady zagłosować. Wszystkie formalności zalatwilam, ale nie chcialo nam sie jechac do Amsterdamu... kolo 50 minut mamy.
Jurada sliczne te czapeczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mysia5
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 717
- Otrzymane podziękowania: 135
I jaka miła niespodzianka - super
Jurada czapeczki słodkie
a za mną strasznie chodzi pyszny placek drożdżowy z truskawkami <3 ale sama niestety pewnie nie będę umiała zrobić wiec musze kogoś na niego ustrzelic
ja dzisiaj miałam mały dzień lenia i zaraz lecę się wykąpać i do łóżeczka
Agata jaki deser mmm !
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- glooria
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 836
- Otrzymane podziękowania: 108
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- asiekasiek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2486
- Otrzymane podziękowania: 278
u mnie też tata robił jajecznice:D
ja bylam z mężem do kościoła bo został poproszony za świadka na bierzmowanie i żeby nie przerwał komunii
pisała Jurada i Kasandra ze nie macie ochoty na słodkości chociaż jak zabobony mówią słodkości to dziewczynki:) ja to od początku ciąży musze coś zjeść słodkiego bo mnie delirka łapie:p staram się jeść ciastko dziennie czy jakiś batonik chociaż jadlabym i jadła te słodkości... a wcześniej przed ciążą nie lubiłam ciast jakieś ciastko czy czekoladę jak zjadłam raz na miesiąc to było dobrze więc u mnie słodkości=dziewczynka sprawdziło się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- jurada
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1944
- Otrzymane podziękowania: 174
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- jurada
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1944
- Otrzymane podziękowania: 174
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- asiekasiek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2486
- Otrzymane podziękowania: 278
heh to mi nie dobrze nie jest po slodkosciochach:) pozeralabym ciągle
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- jurada
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1944
- Otrzymane podziękowania: 174
Podobno Glowa nie boli przy dziewczynce, mnie nie bolała...
Kubek jak lapiesz za ucho to chłopiec, jak obejmujesz to dziewczynka, ja zawsze obejmuje...
Nawet głupia przed usg robiłam test z obrączka nad brzuszkiem i tez wyszła dziewczynka...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











