BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991419 przez me.ch
pesq, nie sikaj przed, pamietaj ze to dodatkowy kilogram :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991421 przez anisia27
U mnie wody plodowe sa ponad norme... az 21,85... mam codziennie mierzyc obwod brzucha jak za gwaltownie wzrosnie i bedzie mi duszno to od razu do szpitala :o a mialam w 22tyg. 15 tylko... mam nadzieje ze zmniejszyla sie ich ilosc...dowiem sie w poniedzialek:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991422 przez asiekasiek
Kassandra no właśnie każdy ma tyle dodatkowych opłat:( a pensja maskara :(

Jurada ja ubezpieczam się w PZU i dostanę chyba 1200zł coś koło tego + becikowe. Chcę sobie za to kupić orbitka, muszę i już!! Bo muszę wrócić do wagi sprzed ciąży, nie ma że chciałabym wrócić do swojej wagi tylko muszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991423 przez jurada

pesq napisał: Wypilam litr wody w dziesięć minut zaraz się zsikam ... Jeszcze piętnaście minut w poczekalni aaa

Pesq będzie dobrze, tylko teraz nie sikaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991424 przez Sylwia-89
Pesq, trzymaj żeby przed wejściem nie wysiusiać, zawsze to troche ciezsza bedziesz :D

Kasandra, to chyba nie ja pisałam o becikowym, bo jedynie na ten temat wiem tyle, że do ukonczenia przez dziecko roku mozna sie starac. Nic poza tym. Może Kasia?

Deszcz już jest w drodze, więc do późnego wieczora spodziewajcie się chmur nad Warszawą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991426 przez glooria
Co do hartowania sutkow to ja tego nie robilam jedyny problem miałam jak sciagalam mleko tym laktatorem szpitalnym bo sciagalam na msksa i szybko przed transfuzja i kolejnym czyszczeniem

Zrobicie jak uwazacie to wasza decyzja ale z tego co wiem to stara szkoła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991427 przez jurada
Asiek ja nie wiem na co to przeznaczymy. Mój ślubny mówi, że kupi sobie motocykl! :angry: tak mnie tym wkurza ale gada specjalnie, żeby mnie zdenerwować!


U mnie też nie ma zmiłuj! Muszę wrócić do max 65 kilo a chciałabym do 60 bo tak czułam się najlepiej.

Wczoraj znów dopadł mnie płacz!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991428 przez jurada

Sylwia-89 napisał:
Deszcz już jest w drodze, więc do późnego wieczora spodziewajcie się chmur nad Warszawą ;)


Sylwia hahahaha chyle czoła przed Tobą... Mam nadzieję, że zdziałałaś cuda i spadnie WIELKA ulewa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991430 przez melisamienta
Pesq też trzymam mocno kciuki :P
Kasandra u nas 32 stopnie w cieniu a miało być już chłodniej.
Jurada ja mogę zapomnieć o jakiś dodatkach i kasie za dziecko. I bardzo ładny brzusio :)

A ja dalej siedzę nad wyprawką. kupowałyście przewijak na łóżeczko albo komodę? Czy będziecie przewijać dziecko na łóżku albo kanapie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991432 przez jurada
Meliska ja miałam kupic przewijak ale stwierdziłam ze to nie jest mi aż tak potrzebne. Z synem mię miałam i przewijałam na łóżku. A jak juz stał to nawet na stojąco. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991433 przez me.ch
Kochane, a u nas kolejne prezenty nadjechaly :D

Skarpetki, zwierzatka troche grubsze a te pozostale ciensze. Pieluchy - wiem ze ta ostatnia jest taka rozowawa (koralowa bym uscislila) ale coz. Kornel bedzie musial jakos to zniesc :D hehe no i jeszcze jedno ubranko, bo wprawdzie mialam nie kupowac bo jada do nas, ale sie nie powstrzymalam jak zobaczylam, takie nie za grube, bawelniane na 62 ale wydaje sie raczej wieksze niz mniejsze :D


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991434 przez melisamienta

jurada napisał: Meliska ja miałam kupic przewijak ale stwierdziłam ze to nie jest mi aż tak potrzebne. Z synem mię miałam i przewijałam na łóżku. A jak juz stał to nawet na stojąco. :D


Właśnie zastanawiam się czy jest mi potrzebny, i przekonuje się ze to zbędny wydatek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991435 przez me.ch
Meliska, ja wzielam taki www.kajahurt.pl/produkt/40097/przewijaki...y-sloniki-szare.html
mozna go na lozeczko albo na komode, ale tez podejrzewam ze gdziekolwiek chcesz wlezie :D

nie wiem jak dlugo sie przyda ale stwierdzilam ze na poczatek, jako ze to nasz pierwszy potomek moze nam byc troche latwiej jak jeszcze nie bedziemy miec wprawy, zeby miec jakies wyznaczone miejsce ze wszystkim pod reka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991436 przez asiekasiek
Melisa ja jeszcze nie wiem czy kupie przewijak czy nie...

Jurada, Mech ubranka śliczne :D

Dziewczyny ja mam taką huśtawkę hormonów że szok... raz jestem wesoła i w ogóle a zaraz zła jak osa :( już mam dość. teraz jestem zła :angry: o wszystko a najlepsze że siedzę sama w pokoju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991441 przez jurada
Asiek a czemu siedzisz sama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl