BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991373 przez pesq
ide do diabeto - trzymajcie kciuki! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991374 przez me.ch
Trzymamy Pesq!!! :D zbieraj kamyczki po drodze do kieszeni zeby sie nie czepiala :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991375 przez jurada
skopione z google

Masaż sutków, jako sposób na wywołanie porodu

Stymulowanie brodawek sutkowych powoduje naturalne wydzielanie się oksytocyny, dzięki czemu możesz wywołać akcję porodową. Metoda ma większą szansę na powodzenie, jeśli twoja macica przed ciążą reagowała silnie na pieszczoty piersi. Jeżeli masz ochotę na wieczór pełen pieszczot lub znajdziesz w sobie determinację żeby kilka razy dziennie po kilkanaście minut masować brodawki – spróbuj. Bywa bolesne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991376 przez Zazanna
Pes powodzenia ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991378 przez jurada
pesq trzymam mocno :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991382 przez kasandra9
I ja trzymam:) nie daj się!;)
Kurde, myślałam, że dziś chłodniej, a tu 26 na termometrze i chyba parno:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991384 przez Zazanna
U mnie 27,8 na elektronicznym na balkonie i ..parno.. cała się kleję.. :/
I odkryłam rozstęoy na udach... lenistwo się pokłoniło :P Bo uda smarowałam co któryś raz -tak 2-3 razy w tygodniu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991387 przez kasandra9
U nas też elektroniczny, 26,4 wskazuje:/ i mam to samo..cała się kleję i odkładam ogarnianie się i wyjście...o targu już nie mam co marzyć (a tak mi się chciało małosolnych, no ale nie kupię gdzie indziej, bo tylko w jednym miejscu mam sprawdzone:()
Ajjj, Zazanko, czemu się nie sparowałaś:(? Ja codziennie...pewnie ze 2x powinnam, no ale robię to rano (lub w poludnie jak dziś:P) i uda, tyłek, brzuch, cycki i ramiona:P Już prawie drugie opakowanie Elancylu kończę :) Moja kol. smarowała tylko brzuch, bo wydawało jej się, że piersi jej nie rosną, no i też dorobiła się na jednej - potem sobie pluła, że czemu nie smarowała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991388 przez asiekasiek
Kobietki godzinę prasowałam i już tyle popisane :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
trzymaj się mocno miałam Ci napisać żebys poszła do Maka nafaszerować się żarciem śmietnikowym ale nawet tego nie możesz :dry:

Kassndra burgery domowe mniam mniam ... ale ja nie wiem jak się robi... :( z czego te burgery z mięsa mielonego>??

Jejku jak moja Mała urządziła sobie imprezkę w brzuchu B) co do jedzenia nie zdrowego, to mam nadzieję, że po porodzie będę nie lubieć słodyczy jak przed ciążą...i tylko to mnie gubi... tak to zjem ziemniaka kotleta ale nie jakoś kopiato czy jak ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991389 przez asiekasiek
Zazanna to ja idę się aż nasmarować chociaż i tak cała mokra jestem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991393 przez jurada
Dawno nikt nie wrzucał ubranek. Wiec ja sie pochwale jak zwykle używkami z sh


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony


Przytulanka

Załącznik nie został znaleziony



I ja z dzis. Troche niewyraźne ale czego oczekiwać od 7latka :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991394 przez me.ch
Hmmmm ja powiem szczerze ze sie tak srednio smaruje bo ja nigdy w to dobra nie bylam, nie lubie byc wysmarowana to pierwsze, a po drugie skleroza jak sie patrzy.... wiec hmmm.... smaruje sie jak mi sie przypomni i modle sie o cud. Poki co jeszcze jakos sie trzymam, mam nadzieje ze dotrzymam....

A moje prezenty juz przyjechaly, wprawdzie nie wszystko, wiec zakladam ze niektore beda jutro moze.... ale zawsze cos bo chociaz h&m dotarl wiec sa male ubranka :D Zamowilam na 56 bo stwierdzilam ze w obecnej sytuacji jednak cos mniejszego sie przyda, a nie zamierzam raczej szalec z jakimis wczesniakowymi takimi na 50 albo i mniej bo mysle ze i tak nie wiadomo jak duzy wyjdzie ani kiedy, no ale wczesniej glownie na 62 kupowalam, wiec dokupilam na 56 zeby bylo cos mniejszego w razie czego... wiadomo troche za duze jest ok ale zeby sie Kornel przez rekawek nie wyturlal z tych ciuchow :D

Zaz, swoja droga, te wieloryby by Ci do koncepcji pasowaly:)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony




zamowilam tez stanik do karmienia takze mam teraz dwa, wiecej nie kupuje bo nie wiadomo jak bedzie z tym karmieniem ani z rozmiarem:


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony




W prezentach przyjechal tez reczniczek dla Kornelka :D wzielam taki wiekszy, co mozna go zapiac na karku i potem od razu do piersi przytulic i okryc, otulic recznikiem


Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony



dodatkowo, zamowilismy maly niebieski kosz na pranie dla Kornela, bo na poczatek bedziemy prac osobno a potem bedzie do niego do pokoju ale to nie cykalam fotki, zwykly zwyczajny taki siateczkowy stojacy :D i cisnieniomierz bo moj maz bardzo chcial zebysmy mieli heheh :D cisnienie juz zmierzylam oczywiscie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991395 przez asiekasiek
Co do masowania ja też słyszałam że nie wolno piersi oraz brzuchów, ale właśnie ile w tym prawdy ja masuje piersi przy wcieraniu oraz brzuch jak mała kopie...

Pesq ja wypiłam lampkę wina czerwonego wytrawnego na weselu :P ale całej butelki nie obaliłabym bo przecież opiłabym się :P heh od czasu do czasu podkradnę mężowie łyka piwa i tyle... a podobno lampkę wina czerwonego wina wytrawnego powinno się pić od czasu do czasu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991397 przez sabina
mech - group B strep infection - test wysylaja za darmo ale trzeba zaplacic za laboratorium jeszcze nie wiem ile

ja nie mam gdzie ubran popranych od malej trzymac :/ trza zamawiac komode chyba....

Antek spi....wstal dzis o 5 :/ znowu pani z przedszkola mowila ze niegrzeczny byl juz nie wiem jak mu mam tlumaczyc ......zmierzly...polozylam go spac .....i spi jak susel :)

ja tez z ztym zdrowym zarciem na bakier .....czasami cole nawet wypije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991398 przez Sylwia-89
Pesq, powodzenia!

Ja też nie lubię ruszać pępka, mój mąż o tym wie i jak chce mi dokuczyć to właśnie wykorzystuje moją słabość. Teraz jak zrobił się wystający, to w ogóle. Bardzo mi się rozciągnął, mam nadzieję, że nigdy się nie kończy, bo to jeszcze 3 miesiące :D jak tak będzie wychodził i wychodził, to aż się boję pomyśleć :woohoo:

Co do masowania sutków podczas porodu, to jakoś nie mam przekonania. Takie mi się to wręcz zboczone wydaje :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Edit. A co myślicie o lewatywie przed porodem? Jak zapatrują się na to mamy, które mają już dzieciaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl