BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #191602 przez Agusia83
Jakie cudowne wiesci :laugh: Mala, jestes Wielka...super, to brzmi,prawda? Gratuluje slicznej coreczki :laugh:

Zauwazylyscie, ze prawie wszystkie nasze dzieciaczki rodza sie takie pulchniutkie? Olcia niby nie za duzo wazy a pucus z niej niesamowity... :laugh:

Ja juz nic nie rozumiem, prawie wszystkie dziewczyny, ktore maja termin po mnie juz rodza...a ja nic :( kiedy na mnie padnie?

Gosiu, Jagodka slicznie wyglada w tych ubrankach...a spi jak anioleczek...

Marta, tylko cieszyc sie z takiego wspanialego taty...widac, ze szaleje za Maja :laugh: i wcale sie nie dziwie..

Zreszta chyba wszyscy nasi partnerzy, mezowie, beda szalec za swoimi pociechami, juz nie moge sie doczekac widoku mojego meza z nasza krolewna na raczkach :laugh:

Mgielka, jedz, jedz....poki mozesz :laugh:Ja juz nie mam az takiego apetytu...a plamie nadal...oby to cos dalo...

Katy, jestes niesamowita, ze jeszcze tyle rzeczy potrafisz sama zrobic i do tego pyszny deser :laugh:

Moj mezus dzis zrobil andruty z masa krowkowa...mniam mniam,..tyle, ze od tego zgage mozna miec...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191611 przez slowiczek
Mgielka, bylam nacinana, popekalam tez bo mam troche szwow od srodka :( przemywam to szarym mydlem, bo tak polecaly polozne, mam tez tantum rosa ale jeszcze nie uzywalam, w srode mam zdjecie szwow, troche sie boje...w ogole balam sie momentu jak bede musiala zrobic kupke ale mam to na szczescie juz za soba, zero dyskomfortu o dziwo

Mala gratulaaaacje :) kolejne wrzesniowe bobo, super :)

Przed nami zaraz pierwsza kapiel :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191626 przez beti
Mała, gratuluję!!!!

Marta, córa moim zdaniem to cała Ty :)

Pyśka, na brodawki używam maści Purelan i ją polecam baaardzo a najlepiej wziąć ją od razu ze sobą do szpitala i od pierwszego karmienia stosować...

Co do pampersów do szpitala, ok 10 dziennie idzie...
Aha...no i u nas totalnie się nie sprawdzają Huggisy, masakra, Fifik je w 2 godziny przesikuje i całe ubranko ma mokre :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191628 przez Agusia83
Tez mysle, ze kolo 10 pieluch schodzi na dzien...ja do szpitala zapakowalam paczuszke pampersow baby born, tam sa 43 szt...

Slowiczku, pierwsza kapiel? To koniecznie robcie zdjecia :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191671 przez Pyśkaaaa
dzięki beti :kiss: kupie sobie jutro bo już nie wiem czemu mam jakies takie suche te brodawki...
Migielka pewnie jedz jedz ja tez korzystam poki moge :lol:

kurcze przespałam pol dnie i teraz mi sie nie chce
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191677 przez Marta M
Ja brodawki smaruje swoim mleczkiem a karmie przez kapturki, swietna sprawa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191708 przez Agusia83
Chyba jestem dzis pierwsza :laugh: i mleduje sie w 2 paku :laugh: jeszcze....

Pisalam z Monia, miala juz lewatywe i zabrali ja na porodowke by podac oxy...polozna powiedziala, ze z jej rozwarciem powinno sie ruszyc....trzymamy za nia kciuki, mam przeczucie, ze dzis zostanie mama :laugh:

Ja mialam bardzo dobra noc...wstawalam moze 3 razy, wiec nie tak duzo...teraz juz po sniadanku, maz wyprawiony do pracy, a ja leze w lozeczku, nic mi sie nie chce...musze sie zastanowic nad obiadem...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191753 przez gosia2324
Aaaaaaaaaaaaaa MONIA !!!!!! Trzymamy kciuki czekamy na NUNE!!!! :)

Marta a czemu karmisz przez kapturki? bola Cie brodawki?

Slowiczku ciocia apeluje o nowe zdjecia Natalki !!!! :blink:

A my dzis jedziemy do szpitala na kontrole malej. Ciekawa jestem ile przybrała ? Hmmm.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191799 przez mgielka22
Hello tez sie melduje 2 w 1 :) ostatnio czuje coraz mniej ruchow malej ale sie czlowiek wtedy denerwuje...

MONIA DAJESZ LATWO CI POJDZIE!!! 3mamy kciuki :* i konieczne zdjecie malej :D

Slowiczku to wspolczuje ale podejrzewam ze w srodku masz rozpuszczalne :)

A ja na brodawki kupilam niemiecka masc w rossmanie z baby dream i tez jest dobra bo po niej tak sutki nei bola wiec sie tez sprawdzi przy karmieniu no i nei musze jej zmywac przed kazdym karmieniem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191845 przez megi2501
Też się melduję 2 w 1 :laugh:

Monia
- dawaj, dawaj! Dołączysz do mam wrześniowych :ohmy:

Gosiu
to pochwal się później ile Twoja piękność przybrała. Powodzenia :ohmy:

Mnie na razie przestał boleć brzuch. Koleżanka ma wpaść na ploty. Dziś mija tydzień od ściągnięcia krążka. Ciekawe ile to jeszcze potrwa... :S
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191851 przez mYSZA
hejko!

Gratulacje dla Małej, Ola wreszcie się zdecydowała;P
3mam tez kciuki za Monię i Nunę!

no i gratuluję odpadnięcie pempka;)

jak jecie dziewczyny które już karmicie? bardzo się ograniczacie? ja sama już nie wiem dokładnie co jeść a co nie tak żeby w żadną stronę nie przesadzać.

Nasze lwiątko pozwoliło nam wczoraj z sobą na rękach obehrzeć film z seri LOVE STORY, ale roooomantycznie było w trójkę z moimi chłopakami;P a w nocy spał.... W SWOIM KOSZU!!!;))))
tylko nad radnem jak ja poszłam robić mężowi kanapki do pracy po karmieniu a on miał mieć na Lwiątko oko to znalałzm ich już razem w łóżku;P i tak Janek pozostał do terażniejszego momentu. ja nie wiem- on chyba lubi naszą pościel czy coś;P





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191860 przez Smerfetka
To i ja się zamelduję :) Cisza, spokój - do terminu 4 dni a tu ni hu hu :laugh:
Gratuluję Małej ślicznej Oleńki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191875 przez Edyta1986
ehhhhhhhhh no i ja 2 w 1 a jutro juz bede terminowa a pozniej przeterminowana :(
dolaczam sie do gratulacji
mam pytanko do juz mamus :) czy w waszym domu zalaczony jest telewizor w dzien lub wieczorem? bo my mamy lozeczko w swoim pokoju i tak sie zastanawiam czy to jakos dzidziusiowi nie przeszkadzaloby ze jest wlaczony cicho czy by sie wybudzal? taka zagwostke mam :):P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191888 przez Agusia83
A ja sie przespalam i teraz jestem wypoczeta :laugh: jakby co, gotowa na akcje porod :laugh: chociaz pewnie jeszcze sobie poczekam....

Edyta nie wiem jak inne dziewczyny, ale my tez mamy lozeczko u nas w sypialni i akurat tam posiadamy telewizor...i bedziemy chcieli przyzwyczaic mala by nie przeszkadzal jej ani odbiornik TV ani radio....jestesmy zdania, ze nie mozna przyzwyczaic dziecka do kompletnej ciszy bo pozniej bedzie problem.....

Co robicie na obiad?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191889 przez beti
Cześć dziewczynki!!!! :)) Meldujemy się po całkiem niezle przespanej nocy :)
Fifi nawet na chwilę nie wylądował u nas w łóżku taki był przegrzeczny :)

Marta, a czemu karmisz przez kapturki?? Ja smaruję tym Purelanem i nawet nie miałam pokaleczonych brodawek no i też go nie trzeba zmywać przed karmieniem...

Mysza, ja jem prawie wszystko i nic małemu nie szkodzi...oczywiście oprócz wzdymających, smażonych dań i gazowanych napoi i Fifikowi nic póki co nie jest....tutaj masz fajny artykuł www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,3855207.html
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl