BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu #192113 przez mgielka22
Agusia moze zadzwon do tej firmy i sie zapytaj czy wyslali go czy co sie z nim tam dzieje, bedziesz spokojniejsza :)

Ciekawe jak tam Moniczka sobie radzi i czy juz tuli Nune :kiss:
Niech te dwupaczki w koncu sie rusza a nie leniwia :P

Ja wlasnie wrocilam z dwugodzinnego spacerku z kolezanka ciezarna co tez ma termin jak ja i jeszcze jedna, tak fajnie bylo se pogadac :)

A teraz zaczynam zasypiac i chyba pojde sie polozyc... ta ciaza wykancza...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192114 przez Pyśkaaaa
witam sie i ja w dwupaku :)
Monia trzymam kciuki
Pati śliczny maluch
Agusia olej to.. niech se gadaja co chcą wogole co za tupet aby ciężarną denerwować

wogole cos nie mam weny na pisanie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192132 przez mgielka22
Kolejny Dzidziolek na swiecie FANKI :D ;D :D

Dawidek 3480g - 56cm urodzony dzisiaj o 13:20 SN





Wielkie gratulacje dla Fanki :D a tak biedna sie martwila :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192134 przez Marta M
Pati jeszcze my.
Maja urodzila sie 6 wrzesnia, waga 3500g, 51cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192135 przez Marta M
fanka super : :kiss: :kiss: :kiss:

Coraz wiecej mamy dzieciaczkow :):)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192138 przez mgielka22
A mnie musza lapac wszystkie chyba choroby ciezarnych :( na brzuchu zrobila mi sie osutka ciazowa co prawda nie szkodzi malenstwu ale swedzi jak cholera :( miala to ktoras z was moze ???? Masakra ja sie chyba zalamie z tym wszystkim :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192142 przez LILY
Dokładnie pisałam o tym wczoraj. Zaczęła mi się tak jakoś jak Tobie w 38tc. Teraz mam ją już na nogach, pośladkach, między palcami. Straszne uczucie. Czasem swędzenie budzi mnie w nocy i się drapie. Najgorzej jest wlaśnie pod wpływem ciepła. Dlatego w nocy otwieram okno i chłodze pokój.

Ale powiem Ci że da się jakoś przeżyć, chociaż jestem taka dodrapana. Choć się nie powinno bo gorzej się goi

Fajne te wszystkie bobasy już na świecie, śliczne. Czy któraś z Was urodziła dokładnie w dzień swojego terminu z OM?

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192143 przez Brejcia
Pomocy dziewczyny jestem w 38 tyg ciąży czy wy tez tak mialyscie ze nie czulyscie jak sie rusza wasza dzidzia? Bo dziś mam własnie taki dzien i nie wiem czy mam sie bac
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192144 przez ewelinaa
Mała, Fanka - GRATULACJE, śliczne dzieciaki :kiss:

Fajnie, że przybywa wrześniowych dzieciaczków, czekamy na kolejne :woohoo: .
Trzymam kciuki za Monię :kiss:

Marta - jaką ma bujna czuprynkę Twoja córcia :lol: Niedługo będziecie jej kucyki robić :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192145 przez LILY
Brejcia napisał:

Pomocy dziewczyny jestem w 38 tyg ciąży czy wy tez tak mialyscie ze nie czulyscie jak sie rusza wasza dzidzia? Bo dziś mam własnie taki dzien i nie wiem czy mam sie bac


Owszem bywały takie dni, ale zawsze w końcu zaczynał się ruszać. Pod koniec ciąży tak podobno jest. Ale gdyby dłużej to trwało to na pewno należy skonsultować się z lekarzem.

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192148 przez Brejcia
Dlatego jezeli do wieczora mi nie przejdzie i nie zacznie aktywnie dzialac w tym brzuszku, bede musiala pojechac do szpitala ale strasznie sie boje
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192149 przez mgielka22
Brejcia to normalka w osttanich dniach dziecko moze sie nie ruszac do 6h nawet ale ja zazwyczaj jak sie zaczynam martwic to ja z kazdej strony pukam i telepie i zazwyczaj leniwie sie poruszy wiec sie nie musisz martwic...

Lily ja narazie mam tylko na brzuchu na rozstepach jak tylko smaruje kremem na rozstepy to jest w miare ulga ale nei na dlugo no masakra jakas :( niedosc ze mam jeszcze ta cholerna klykcine to jeszcze to gowno mi sie zaczelo :( lekarz cos Ci mowil o tym ja dopiero mam wizyte w czwartek...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192151 przez LILY
mgielka22 napisał:

A mnie musza lapac wszystkie chyba choroby ciezarnych :( na brzuchu zrobila mi sie osutka ciazowa co prawda nie szkodzi malenstwu ale swedzi jak cholera :( miala to ktoras z was moze ???? Masakra ja sie chyba zalamie z tym wszystkim :(


A i ja się drapie jak mnie najdzie ale zdecydowanie pomaga się nie drapać. Im bardziej to robisz tym bardziej swędzi. I ciepła kąpiel tylko zwiększa swędzenie

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192152 przez Brejcia
mgielka22 napisał:

Brejcia to normalka w osttanich dniach dziecko moze sie nie ruszac do 6h nawet ale ja zazwyczaj jak sie zaczynam martwic to ja z kazdej strony pukam i telepie i zazwyczaj leniwie sie poruszy wiec sie nie musisz martwic...


ja tez telepie i nic :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192155 przez LILY
mgielka22 napisał:

Brejcia to normalka w osttanich dniach dziecko moze sie nie ruszac do 6h nawet ale ja zazwyczaj jak sie zaczynam martwic to ja z kazdej strony pukam i telepie i zazwyczaj leniwie sie poruszy wiec sie nie musisz martwic...

Lily ja narazie mam tylko na brzuchu na rozstepach jak tylko smaruje kremem na rozstepy to jest w miare ulga ale nei na dlugo no masakra jakas :( niedosc ze mam jeszcze ta cholerna klykcine to jeszcze to gowno mi sie zaczelo :( lekarz cos Ci mowil o tym ja dopiero mam wizyte w czwartek...

.

Mi Pani doktor powiedziała że to z powodu rozstępów, tam miałam ich najwięcej. Mam nadzieję że ta osutka nie wpłynie strasznie na wygląd mojego brzucha. Mi krem na rozstępy powoduje pieczenie bo sie troche za bardzo wydrapałam w nocy ale chyba lepiej używać żeby skóra była bardziej nawilżona, bo u mnie osutka spowodowała że jest strasznie sucha.

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl