BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu #192039 przez magdamagda1988
Witajcie mamusie rozpakowane i jeszcze nie do ktorych nadal naleze...
termin miesiaczkowy na 17 usg-30 kalkulator internetowy-21 takze czekam co sie sparawdzi...

No i gratuluje juz obecnym mamusia :)

Ja tez kupilam te nakladki na sutki bo podobno mniej sie klecza sutki no ale zobaczymy jak bedzie w praktyce...

W czwartek ide na ktg takze zobacze co sie dzieje ale podejrzewam ze mimimum 20 bedzie moj termin..

Od paru dni mam biegunke ale nie wiem moze za duzo winogrona albo kiwi bo pochlaniam ogromne ilosci..

Ciekawy ten art o karminiu napewno skorzystam z niego :)

A do mamus ktore juz urodzily- czy zmniejszylo sie parcie na pecherz bo ja juz nie moge w nocy przez ostnie dni wstaje nawet 10 razy a czasem wiecej, mam nadzieje ze po porodzie poczuje ulge i chociaz to da mi spokoj..

Agusia a Tobie i innym dziewczyna rowniez jak soebie zycze wytrwalosci :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192050 przez Agusia83
Magda jesli masz biegunki, to znak, ze organizm sie oczyszcza i kto wie, mozesz do tygodnia urodzic dzidzie :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192052 przez beti
Dziewczyny dopytajcie się o ten bepanthen bo ja go też kupiłam ale w ulotce jest napisane, że trzeba go zmywać i pielęgniarka laktacyjna też to potwierdziła...

Magda, po porodzie już się duuuużo mniej sika...a to co wypijesz więcej idzie w mleko :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192054 przez beti
U mnie kapturki leżą jeszcze zapakowane, nie było potrzeby ich używania :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192061 przez Agusia83
Beti, ja wiem,ze bephanten trzeba zmywac....w ogole sie zastanawiam jak bedzie u mnie z karmieniem...bo mnie sutki juz bola...wieczorem staram sie je tarmosic, bo ponoc to moze przyspieszyc porod, ale jest ciezko...a mleczko ciagle zasycha w brodawkach i je wydlubuje a pozniej naciskam i samo wyplywa, tylko jeszcze takie spore krople, nie strumien :silly: no i jest takie przezroczysto-zolte...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192074 przez Brejcia
Dziewczyny ja wam polecam "Lano-maść mamma mia ziajka" Ziaji. Bardzo dobry do pielegnacji brodawek :) Nie trzeba go myc do karmienia. Polecam na prawde. Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192079 przez klatina
Ja też kupiłam bepanthen. Tak na wszelki... Może w ogóle się nie przyda :)
Agusia, leci Ci to co trzeba :laugh: tak ma wyglądać siara. Mi też tylko krople lecą i głównie wtedy jak nacisnę na sutek. Ja mam już siarę od 19 tyg. ciąży.


Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192081 przez Agusia83
Wow, Klatina, niezle...ja gdzies od 6, 7 miesiaca....wczesniej mialam mniej, teraz wiecej i za kazdym razem cos leci...a wczesniej raz bylo, raz nie...

Ugotowalam zupke, zamiotlam cale mieszkanie, wsadzilam pranie i padam...kregoslup bardzo boli...

Dzis bedzie trzeba uaktualnic liste kobitek w 2 paku...Mala juz sie wypisala i Monia powoli to robi :laugh: coraz nas mniej...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192088 przez pati-m
Cześć dziewczynki!
Przepraszam, że się nie odzywaliśmy, ale musiałam się oswoić z nową sytuacją i bąbelkiem w domu :)
Z każdym dniem jest łatwiej, więc teraz wracam z przyjemnością do Was, bo się strasznie stęskniłam :)

Chcę uzupełnić naszą tabelkę i póki co mam takie dane:
gosia - Jagódka, ur. 02.09., 2970g, 50cm
slowiczek - Natalka, ur. ?, 3210g, 54cm
ewelina - Kinga, ur. 05.09., 3290g, 56cm
Kasia - Amelka, ur. 10.09., 3717g, 54cm
Mała - Ola, ur. 12.09., 3000g, 51cm

Proszę sprawdźcie czy wszystko się zgadza i czy nikogo nie pominęłam, bo jakoś wydaje mi się, że jest więcej dzieciaczków, ale jak pisałam wcześniej - niestety nie dam rady nadrobić 1000 postów :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192089 przez magdamagda1988
Agusia mam nadzieje ze moze to jakis znak zblizajacego sie porodu :)

Beti mam nadzieje ze bede miala spokoj chociaz z sikaniem bo juz nie moge...

Ja siare mam od jakis 2 tygodni i nie ma tego za wiele, obym nie miala problemu z pokarmem...

A do dziewczyn ktore sa juz po terminie- moja mama ze mna miala termin na 13 lipca a urodzilam sie 26 tylko ze juz miala zielone wody plodowe ale wiadomo to bylo 23 lata temu wiec moze jakies nie dopatrzenie...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192090 przez pati-m

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #192091 przez Agusia83
Pati, Natalka ur. sie 9.09
Musisz jeszcze dopisac Marty Maje i Beti Filipka....ale juz nie pamietam jakie parametry...

Magda, ja juz jestem a raczej moja corcia przenoszona...i jesli chodzi o zielone wody,to oznaczalo, ze lozysko juz niedomagalo i nie dotlenialo Cie odpowiednio, natomiast teraz na usg sprawdzaja czy wody sa przejrzyste, czy metne, do tego dojrzalosc lozyska i powinno sie robic przeplywy pepowinowe, jesli wszystko jest ok, nie ma powodu do zmartwien...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192093 przez beti
Pati, jeszcze MYYYYYYY:

Filip ur. 31.08.2011, 4100g i 56 cm :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192097 przez Agusia83
a ja sie zastanawiam kiedy przyjdzie nasz wozek :( ?
Zamowilismy go 4.09 i niby maja od 3 do 15 dni roboczych na dostarczenie...hmmm,a moze na wyslanie? Ale to tak dlugo trwa...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #192098 przez pati-m
Oki, zapisuję na razie na kartce i później uzupełnię, bo mój głodomorek się budzi :)

I jeszcze raz gratuluję cudownych Skarbeczków wszystkim mamusiom!
A za dwupaczki trzymam kciuki i życzę jak najlżejszego porodu :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl