BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 1 miesiąc temu #109656 przez pati-m
bewipo ja się zgadzam z Agusią - wielkość maluszka raczej nie zależy od tego ile mama w ciąży je. Moja koleżanka przed ciążą ważyła ok. 65-70 kg, a w ciąży przytyła do 107kg :ohmy: Sam lekarz był w szoku, no i miała cesarkę, bo lekarz uznał, ze przy tej nadwadze nie da rady urodzić samodzielnie. No i jak się okazało, mimo pokaźniej wagi mamy, synek ważył 2400kg, czyli kruszynka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109671 przez bewipo
O kurcze, Pati, to rzeczywiście dziwny przypadek z ta koleżanką.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109675 przez pati-m
Ona przytyła od fast foodów. Mówiła, że całe życie pilnowała w miarę tego co je, więc kiedy może sobie pozwolić na "pofolgowanie" sobie z jedzeniem jak nie w ciąży. No i zamiast normalnych obiadów były zapiekanki, gyrosy, hot dogi, pizza itp. itd.
"Pofolgowała" sobie i nie odmawiała sobie niczego, ale w tej chwili od 2 m-cy po porodzie udało jej się zrzucić tylko jakieś 10-12kg i musi wybrać się do dietetyka, bo trudno jej samej będzie wrócić do wagi sprzed ciąży.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #109682 przez Agusia83
Pati, ale dzidzius moze dlatego byl malutki bo ona zjadala same puste kalorie, a jednak dzidzie nasze potrzebuja pozywnego jedzonka, z witaminami i mikrolementami,...a tu byl tluszcz, tluszcz i tluszcz...jej cialo ciagle gromadzilo nadmiar tluszczu bo nie moglo spalic wczesniejszej dawki....
To prawda, ze w ciazy mozna troszke sobie pofolgowac, ale mam nadzieje, ze tyle nie przytyje, staram sie jesc zdrowe rzeczy...no, a ze mam ochote na warzywa i owoce to tylko lepiej dla mnie. :lol: Ale ponoc najwiecej sie przybywa w 3 trymestrze, tak wiec wszystko przed nami dziewczynki...hahah
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109687 przez kasia79
Ja to pochłaniam kilogramy owoców :silly: moje dzieci nie były bardzo duże, córka 3350, synek 3550, mam nadzieję że nie Szymuś nie będzie większy bo ciężko będzie urodzić :huh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109688 przez bewipo
Ja tam nie znoszę fast foodów, nawet w ciąży mi się nie odmieniło ;) Pilnuje, żeby jeść dużo warzywek i owoców, mam czas na robienie suróweczek, bo jak do pracy chodziłam to nawet za bardzo nie chciało mi się nic wymyślać.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109695 przez pati-m
Może masz rację Agusia. W sumie o tym nie pomyślałam :) Mnie na szczęście nie ciągnie do tego typu rzeczy. Ja właściwie cały czas mogłabym się żywić różnego rodzaju sałatkami i surówkami :) Zresztą to nie są moje ciążowe zachcianki, bo zawsze z chęcią sięgałam po tego typu jedzonko :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109696 przez Agusia83
No i fajnie, ze jemy duzo warzyw i owocow. Ja raz mialam ochote na fast fooda i przyplacilam zatruciem pokarmowym. Przyzeklam sobie, ze nigdy tego juz nie tkne...oby tak bylo juz zawsze :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109711 przez gosia2324
Dziewczyny co do wagi to ja w pierwszej ciazy przytylam 17 kg, maly wazyl 3650, a trzy mies po porodzie warzylam mniej o 22 kg :)

Teraz jestem juz 5,5 kg do przodu ... :silly:

Mam nadz ,ze nie bedzie tak zle pod koniec :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109723 przez Pyśkaaaa
Dziewuszki ciesze sie ze z dzidziami wszystko ok :)

ja czasami mam ochote na fast foody i czasami sobie jem moze ze 3 razy jadłam... a tak owoce warzywa tylko z mieskiem gorzej jakos nie mam ochoty... najlepiej buleczka z maselkiem i pomidorkiem :P i sałatki
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109760 przez beti
Agusia83 napisał:
Dziewczyny, a ogladacie moze serial "usta usta"? Ja wczoraj non stop ryczalam a dzis na vod obejrzalam kolejny odcinek i chcialo mi sie tez plakac bo to ostatni niestety odcinek :([/quote]


Oglądając Usta Usta miałam ochotę rzucić pilotem w telewizor ze złości...tego bym się nie spodziewała...a miało być tak sympatycznie i miło.... wrrrr
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109763 przez pati-m
Ja gdzieś już dużo wcześniej wyczytałam, że Julka zginie, ale myślałam, że jednak scenarzyści coś zmienią. Kończy się beznadziejnie :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109766 przez pati-m
Ja właśnie siedzę i oglądam "rodzinka.pl" na tvp2- polecam, uśmiech na twarzy murowany :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109775 przez beti
pati-m napisał:

Ja gdzieś już dużo wcześniej wyczytałam, że Julka zginie, ale myślałam, że jednak scenarzyści coś zmienią. Kończy się beznadziejnie :dry:



Jednak wolę zakończenia w stylu i żyli długo i szczęśliwie... to już nie będzie nast. serii??
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109776 przez pati-m
Co do kolejnej serii to nie mam pojęcia beti. No i ja też wolę dobre zakończenia - romantyczka troszku ze mnie :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl