BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #68766 przez Agusia83
jeszcze jedna proba bo 1 nie udana...pewnie cos poknocilam...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68783 przez Groszek
Jak tak patrzę na Wasze suwaczki i brzuszki to po cichutku zazdroszczę :) Mój facet ma już 7.5 miesiąca, a pamiętam jak zrobiłam pierwszy test i powiedziałam że napewno "lewy" był i szczęśliwą minę mojego męża :lol:

A oto mój Facet :lol: Mam nadzieję że się nie pogniewacie że wrzuciłam jego zdjęcie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68943 przez bewipo
No, no dziewczyny super brzuszki macie. U mnie za dużo jeszcze nie widać, ale może jutro mąż mi jakaś fotę strzeli to też dodam :)
Maluszki też fajne, kochane :)
Wszystkie tu krakowianki, a poznanianek nie ma??
Wczoraj była u mnie kuzynka z takim 1,5 rocznym maluchem, powiem wam że po 2,5 godz byłam wykończona psychicznie ;) Oczy do okoła głowy, a hałasu tyle, że hej, a ja do ciszy i spokoju przyzwyczajona. To tak a propos tego co nas czeka niedługo ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68960 przez Marta M
Katy, sliczna Ineska, mala modelka..:)

No Agusia, widac brzuszek, widac :):) Slicznie :)

Groszek, wspanialy mezczyzna, oczywiscie ze sie nie gniewamy :)

Bewipo to wrzuc nam tu jutro zdjecie jak maz zrobi..i wogole czekamy na zdjecia wszystkich dziewczyn..:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69012 przez N.adamczyk
:)Witam :)jestem w ósmym tygodniu ciąży i jestem z wrześniówki :)dokładnie 29,09,.Jutro idę do lekarza na usg żeby zobaczyć serduszko mam nadzieje że będzie wszystko dobrze
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69030 przez angie1713
Witam dziewczynki byłam dziś u lekarza :) Jestem szczęśliwa wszystko jest w porządku ciąża się dobrze rozwija:) Serduszko bije wielkość mojego maleństwa to 19,8 mm .Teraz jestem już spokojna pozdrawiam was wszystkie papa:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69033 przez Agusia83
Groszku, slicznego masz synka....piekne zdjecie :laugh: ...
dziewczynki, tak czytam i widze, ze nas coraz wiecej...to jest cudowne, chyba duzo dzieciaczkow urodzi sie we wrzesniu :) ...zeby tylko lato nie bylo az za nadto upalne... :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69131 przez Groszek
Agusia z niego to niezły pulpecik :lol: ale taki kochany :kiss: a Wy dziewczyny pracujecie czy na L4??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69151 przez Agusia83
Dzien dobry wszystkim kobietkom...
Dziewczyny, ochrzancie mnie, skarccie...prosze...
Snily mi sie dzisiaj zeby, do tego sama w jakis magiczny sposob wyrwalam zeba...no i oczywiscie przed chwila siegnelam do sennika, a tam najgorsze co moze byc....
Ale przeciez nie powinnam sie tak tym przejmowac....prawda?
Od kilku dni mysle o dentyscie, zreszta wczoraj juz sie zapisalam, bo zabek sie ukruszyl i mam klopoty z dziaslem...i to pewnie przez ciagle rozmyslanie o zebologu.....?
Odkad jestem w ciazy, naprawde wszystkim sie przejmuje...mam nadzieje, ze u mnie w brzuszku wszystko gra....

Groszku, jestem na L4 ponad miesiac....plamilam i mam przodujaca kosmowke...mam nadzieje, ze na usg genetycznym wyjdzie, ze wszystko juz ok....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69155 przez Groszek
Agusia nonono nie czytaj głupot! Wszystko jest ok i będzie ok :) mnie wypadające zęby też się śniły a teraz widziałaś jakiego mam Bąbla :) uszy do góry :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69169 przez Marta M
Agusia ochrzaniam, karce!! Mnie wypadajace zeby tez sie snily, na szczescie nic sie nie stalo...nie trzeba wierzyc w takie rzeczy, a pewnie tez dlatego Ci sie snily, ze o nich myslisz...Mnie od kilku lat raz w tygodniu, czasem nawet czesciej snije sie ze uciekam przed tornado...heh...

Witamy Cie Natalia, mamy nadzieje, ze bedziesz sie z nami dzielic kazdym objawem ciazy, kazda wizyta i stanem samopoczucia ;) Wspierac, plotkowac, robic wyprawke dla maluszka, itd ;)

Angie swietnie, ze wszystko w porzadku..:)

A ja juz dzisiaj dwa razy u felka (zwrot Asika), cale sniadanko poszlo, ehh...ile razy mozna jesc sniadanie???
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69253 przez Martynka__89
Myślałam że tylko ja mam takie głupie sny typu wypadające zęby, to był koszmar :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69364 przez Agusia83
Dziekuje Wam za ochrzan...nie bede o tym myslec, tym bardziej, ze Wam tez sie zdarzaja takie dziwne sny a wszystko jest ok:)....
pospalam troszke i teraz musze zrobic paste rybna bo mam ogromnego smaka...zreszta to juz czas na 2 sniadanko:)..czasem zdarzaja mi sie nawet 3 bo do obiadu nie moge wytrzymac....chociaz chyba troszke juz przystopowal sie moj apetyt...ciesze sie, ze jak narazie przytylam tylko 1kg..ale ciekawe co bedzie do wrzesnia:P :( ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69365 przez Agusia83
aaa...i jeszcze zaczynam dzis 12 tydzien :laugh: ....wow, ale to leci....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69399 przez Pyśkaaaa
oj dziewczynki piszecie jak oszlale :) nie bylo mnie dzien (meczaca podroz wpkp) a musialam nadrobic 3 strony ale bardzo sie ciesze :)
Dziewczynki sliczne brzuszki:) az wam zazdroszcze u mnie to nic kompletnie nie widac....:( no ale jeszcze wczesnie :)
Agusia gratuluje kolejnego tyg :D i dziekuje za pomoc w tej zgadze :)poczytałam troche w necie ograniczam niektore rzeczy i wczoraj bylo juz dobrze:)

Ja jestem z wrocławia :) jest ktos moze z wro?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl