BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #69402 przez fanka
Co do snów o zębach to ja również ostatnio taki miałam , że mi wypadł jeden, nawet po obudzeniu sprawdzałam czy faktycznie wypadł czy jest :-) Wy już 2 śniadanko szykujecie a ja walczę ze sobą czy zjeść pierwsze, mam takie obrzydzenie do jedzenia, że masakra, strasznie mało jem w porównaniu do przed ciąży. Ostatnio nawet słabo mi się zrobiło i trochę się przestraszyłam bo byłam sama w domu. Mój jadłospis na cały dzień ostatnio wygląda mniej więcej tak: na "śniadanie" (ok 12-13 jem śniadanie bo wcześniej nic nie tknę) jem 1 bułkę z twarożkiem (codziennie to samo bo tylko to mi smakuje), później obiad np. ostatnio 6 pierogów ruskich i na kolacje banan czy jogurt i to tyle. Czuję głód ale nie jestem w stanie nic przełknąć, czuję jakby mi ktoś przełyk związał i jedzenie nie przejdzie:-) mam nadzieje, że to długo nie potrwa bo boję się o swoje wyniki przy takim odżywianiu :-(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69403 przez Pyśkaaaa
Agusia nie czytaj tych glupot nie wolno!! ja nie wierze w senniki ani czarne koty ( wczoraj mi jeden przebiegl droge :D)

i ciesze sie ze nas coraz wiecej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69419 przez Groszek
Ogólnie jest kilka dziewczyn z Wrocławia :) ja z Jeleniej Góry :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69427 przez Agusia83
Ale fajne ozywienie na naszym forum:) :laugh: ...ja wlasnie wcinam kanapeczki...

Fanka, nie martw sie jadlospisem, najwazniejsze, ze cokolwiek jesz...kazda ciaza jest inna i kazda dziewczyna inaczej ja odczuwa...
sa takie jak Ty i wiekszosc na forum, ze maja obrzydzenie do jedzenia, mdlosci, zdarzaja sie wymioty i naprawde jak pomysla o jedzeniu to az im sie wszystkiego odechciewa...i to jest normalne...wszystko powinno sie unormowac w II trymestrze...niefajne dolegliwosci zanikaja, (oczywiscie pojawiaja sie inne jak, np:zgaga :P ) i kobiety naprawde lepiej sie czuja..
a sa tez takie jak ja, czyli od poczatku maja przemial w zoladku, ciagle tylko miela gebusia i zastanawiaja sie coby tu zjesc....mnie mdlilo przez tydzien i wowczas tez duzo nie jadlam, ale jak przeszlo to od nowa lodowka sie u mnie nie zamyka...no moze troszke przystopowalam. Wczoraj bedac na malych zakupach nie moglam sie powtrzymac od zjedzenia, kupionych 4 ogorkow kiszonych...niestety nie ujrzaly swiatla mej lodowki lecz dno zoladka:P :P
a nabial jest naprawde wazny, bo teraz najpierw dzidzius bedzie dostawal wapn a pozniej nasze kosci i zeby...wiec trza spozywac duzo serkow, jogurtow, pic mleko(jak ktos lubi)...itd. itd.

Pyskaa, mnie tez kilka dni temu przebiegl kotek i to czarny, ale mial takie sliczne zielone oczka i chowal sie pod samochodem bo mu bylo zimno....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69456 przez bewipo
Ja nawet nie wiem co mi się śni, ale tak kiepsko sypiam, budzę się w nocy i codziennie niewyspana jestem.

fanka mi tez się parę razy słabo robiło, trzeba się położyć na płasko i nogi do góry. Najlepiej jeszcze okno otworzyć żeby świeżego powietrza napuścić. Lekarz mi powiedział, że w ciąży się zdarzają takie skoki ciśnienia i to przez to.

Z jedzeniem to u mnie tak różnie, bo czasem się lepiej czuję i wtedy więcej zjem, a są takie dni kiedy kompletnie nie mam na nic ochoty. Wcinam dużo jogurcików. Mdłości prawie juz nie mam, ale za to częściej bóle żołądka. Ogólnie też jem mniej niż przed ciążą.

Uzupełniam o obiecaną fotkę, czyli brzuszka prawie nic, a biustu wogóle nie widać ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69537 przez Mała
Matko dziewczyny, jakie wy szczupłe jesteście, a ja 10 kg na plusie po synku :(
Ja na samy początku ciąży też nie jadłam za wiele, bo miałam bóle żołądka ,a jak już jadłam to sam nabiał. Teraz ból żołądka minął, a ja nabiału już prawie nie jem (po za jogurtem z musli, bo by mnie zaparcia zamęczyły), za to na mięso nie mogę patrzeć i tylko zupy jem. Dzisiaj czerwony barszczyk, wczoraj kapuśniak, a jutro w zależności na co przyjdzie wieczorem ochota :laugh:

A w nocy też kiepsko sypiam.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69540 przez Pyśkaaaa
ja nie bede sie chwalic moim brzxuchalem bo jeszcze nie ma czym:P

a z tym jedzieniem to roznie czasami lodowka sie nie zamyka a czasami nie mam ochoty przez caly dzien na nic! ja tak ze 2 tyg mialam mdlosci kilka razy zdarzylo sie zwymiotowac ale teraz to tylko te zgagi :(

Agusia ogorki to i ja wczoraj pochlanialam :) i cytryne na przemian :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #69545 przez Mała
Tak wyglądałam przed rozpakowaniem, normalnie spuchnięty potwór. Szkoda, że jeszcze nóg nie widać, jakie balony.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69579 przez bewipo
Mała co ty mówisz, wyglądałaś bardzo dobrze. Widziałam dziewczyny, które naprawdę wyglądały z miliard razy gorzej. Hehe, widzisz ty masz już jedno, a my pierwsze dopiero, więc jeszcze nam swoje zostanie, nic nie bój ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69582 przez Pyśkaaaa
o tak zgadzam sie z bewipo :) zobaczymy jak my bedziemy wygladaly he he
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69584 przez Pyśkaaaa
Mala zauwazylam ze mamy na ten sam dzien date porodu wyznaczona :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69615 przez gosiak
Agusia i Bewipo śliczne brzuszki już coś tam widać:) Marcie wcześniej pisałam że też ładny brzusio:) Mała fajnie wyglądałaś, nie masz co narzekać :laugh: ale Was tu dużo super :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69643 przez bewipo
Dzięki gosiak. Fajnie, że tu do nas zaglądasz :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69961 przez magdamagda1988
Witajcie dziewczyny
Chce sie poradzic, ponioewaz od paru dni mam bol brzuch w gornej czesc jakby zoladek... nie wymiotuje choc mam mdlosci.. no i do tego biegunka... czy mila ktoras tak ? taki scisk ktory puszcza po paru sekundach a w ocy to spac nie moge..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69984 przez Mała
bewipo gratulacje z okazji 12 tygodnia.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl