BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68598 przez Marta M
Agusia nic tylko sie cieszyc z naszych brzuszkow..:) Mala, mnie tez napewno cos zostanie...moja mama wazyla przed ciaza 43kg, po ciazy zostalo jej 53...a po trzeciej ciazy juz 58kg...

Racja, ja rowniez gratluje 10 tygodnia :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68603 przez magdamagda1988
Witajcie dziewczyny troche mnie nie bylo bo jestem caly czas w krk zjechalalm na troche do domu i pisze prace bo chce szybko sie obronić.. Biore duphaston bo troche brzuch mnie bolal ale krwawien nie mialam (poza tym chyba troche spanikowalam:)
Marta M Twoj brzuszek jest ogromny po mnie nic a nic nie widać... Bylam na usg w zeszly czwartek w krk bo juz sie nie moglam doczekac :) dzidzia milam 14,6 mm i na nastepną wizyte ide 1 marca a usg pare dni pozniej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68607 przez Martynka__89
Ślicznie wyglądasz Marta ;) co do zgagi w ostatnich tygodniach ciąży jest nie do zniesienia i kompletnie nic nie działa. Ja słyszałam, że jak dziecko ma dużo włosów to zgaga tak męczy, przekonałam się że nie prawda mnie męczyła a Mateuszek nie miał dużo włosów.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68608 przez Marta M
To jest nas wiecej z Krk, ja, Agusia, Magda..to moze spotkamy sie na jednej porodowce ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68612 przez Agusia83
hahaha...fajnie by bylo...tylko musialybysmy sie rozpoznac przez nicky..... :P
Wlasnie umowilam sie na usg genetyczne na 28 lutego na 17:30 :laugh: to bedzie moj 12t3d...juz sie nie moge doczekac...teraz bede odliczac te 11 dni ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68614 przez magdamagda1988
Ja tylko Marta studiuje w krk, a wlasciwie juz koncze... zaluje tylko teraz ze jest to system dzienny bo juz nie chce mi sie jezdzic tak caly... a w kwietniu jade juz do francji i zostaje do porodu ale bedziemy na bierzaco :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68628 przez Marta M
A no tak, zapomnialam o Francji...ja tez nie jestem z Krk, pojechalam tam na studia, dzienne, 5letnie i tak juz zostalam...maz tez z moich stron ale najblizsze lotnisko w Krk, wiec musielismy tam zostac...i juz tam spedzimy reszte zycia...

Agusia a masz jakis szpital, w ktorym bys chciala rodzic? Wiem ze to jeszcze wczesnie na takie pytanie, ale pewnie kazda juz troche o tym myslala..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68641 przez Agusia83
Niby rozmyslalam o szpitalach ale jeszcze nie tak konkretnie...mam kolezanki, ktore rodzily w zeromskim i ponoc bardzo dobra opieka, niedawno cos czytalam o rydygiera, ze tez dobry, ale z drugiej strony widzialam mnostwo negatywnych opinii...tak wiec sama nie wiem...jak narazie obstawiam zeromski, choc nie lubie tego szpitala, bo stracilam tam babcie i dziadka...no, ale moze na porodowce nie jest tak zle...
W kazdym razie chyba jak sie wybierze szpital to, w ktorys dzien mozna sie umowic i pojsc zobaczyc jak wygladaja sale itd...prawda to?...
A dziewczyny, wiecie, od ktorego miesiaca mozna sie zapisac do szkoly rodzenia? Wiem, ze to za wczesnie, ale pytam na zapas:P :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68645 przez paulina2209
można zwiedzać porodówkę tylko nie wiem czy wcześniej nie trzeba się umówić.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68679 przez Mała
Dzięki dziewczyny. :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68686 przez katy25
hey dziewczynki,
ciesze sie, że u Waszych maluchów wszystko ok.
Marta śliczny brzucholek, a myślałam, że tylko ja mam taki duży? Nawet ostatnio jak byłam u lekarza to pytałam sie lekarz czy to jest normalne?? Ale podobno tak...
Tez muszę zrobić sobie jakąś fotkę;) a tymczasem pochwale sie swoją córeczką:)

Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68713 przez Martynka__89
Nam szkoła rodzenia zorganizowała zwiedzanie porodówki.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68726 przez MagdaM
Hej
Marta pieknie wygladasz :kiss:
Agusia Rydygiera jest bardzo dobry. Wspaniali lekarze i polozne tam pracuja. Mowie z wlasnego hmm doswiadczenia i na podstawie opowiesci rodzacych tam kolezanek ;)
W zeromskim moja babcia pracowala, mama zna duzo osob i jakos on mi nie pasi ;)
Ale to mowie tylko tak, moze Wam cos pomoze :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68730 przez Groszek
Marta M śliczny brzuszek :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68765 przez Agusia83
Dziewczyny, no to ja tez sie pochwale brzuszkiem....zrobilam tylko jego zdjecie...no i w calej okazalosci macie moje pulchnosci:P....az mi sie zrymowalo..haha :P :P
Brzuszek w 10t6d
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl