BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #70443 przez magdamagda1988
witajcie dziewczyny bol okazal sie od duphastonu podobno czasem tak sie zdarza i przepisana mam teraz luteine do pochwowo, to podobno to samo ale cenowo znacznie rozne... luteina ok 3 zl a dophaston 37 wiec jest roznica... a kupilam dwa opakowania i bolesci dostalam dodatkowo... marta nie przejmuj sie klotniami bo one jak zawsze przejda jak burza a Ty musl o sobie i dzidzi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70461 przez Agusia83
Czesc dziewczynki, ale mnie tu nie bylo:P :P
Oczywiscie witam nowo przybyle, wrzesniowe mamusie:) Im nas wiecej tym lepiej...

MagdaMagda, ja tez biore duphaston, tylko, ze mnie nic sie nie dzieje, ale wiadomo wszystkie mamy rozne organizmy...I wiem, ze jest bardzo drogi, teraz musialam juz kupic 6 opakowanie...ale ostatnie :)

Marta, niestety jestesmy teraz bardzo wrazliwe....ja tez sie przejmuje glupotkami i awanturami...czasem nawet chce mi sie plakac, jak maz mowi mi spasiona kluseczko...a to niby z milosci i jak widzi, ze lzy mi sie kreca w oku to przytula, glaszcze i mowi, ze on przeziez zartuje, ze mnie kocha i dlatego tak sie droczy... :P

A ja dzis prawie caly dzionek spedzilam u mamusi....nakarmila, napoila, dala podusie do spania, pozniej znow nakarmila, napoila....blogosc...zyc nie umierac....hahha :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70586 przez Pyśkaaaa
MartaM szkoda zdrowia aby przejmowac sie awanturami naprawde....
chodz powiem wam dziewczynki ze ja tez mialam wczoraj bardzo stresujacy dzien :(

witam nowe wrzesnioweczki :) i grauluje dzidzi:)

Agusia ja tez jestem chwilowo u mamusi to prawda zyc nie umierac hahaha :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70609 przez Mała
Witam nowe wrześniówki :laugh:

Marta gratuluję 13 tygodnia.

Z tym zamartwianiem i przejmowaniem się to łatwo powiedzieć. Ja też ostatnio ryczałam cały wieczór, bo mój synek bardzo chce, aby mu opowiadać o dzici. Nawet stwierdził, że chce siostrę, będzie mieć na imię Zosia, będzie się z nią bawił, przywoził pampersiaki, a na koniec dodał, że dzicia będzie mieć chore nogi. I weź tu wytłumacz dziecku, które nie ma jeszcze 4 lat i jeździ na wózku inwalidzkim, że wcale nie będzie mieć chorych nóg i będzie mogła chodzić. :(
Rozmawiałam już z mamą, która miała taką sytuację i mówi, że też były takie momenty w ciąży, ale jak już się urodziły bliźniaki to mały o tym zapomniał, bo pochłonęła go rola starszego brata. Mam nadzieję, że i u nas nie będzie tak źle.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70630 przez Ewcia22
Cześć dziewczyny :) jak samopoczucie? U mnie kiepsko jestem przeziębiona od piątku męcze się z kaszlem katarem i gorączką czuje się strasznie choć dziś jest trochę lepiej już mogę zrobić cokolwiek o własnych siłach poza tym dalej mam te plamienia nawet są większe bo czuje się jakbym miała okres i jeszcze pojawiają się w nich takie mocno krwiste małe grudki mam też od czasu do czasu klucie brzucha w sobotę było silne przez jakąś chwilę nie mogłam się ruszyć wczoraj było to takie coś jakby ktoś mnie szczypał że aż mnie prostowało i przechodziło boję się iść do lekarza bo myślę że usłysze najgorsze :-( jak myślicie czy to może być to o czym myślę? :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #70638 przez Groszek
Ewcia do lekarza i to migiem!!! Od soboty z takimi dolegliwościami jeszcze czekasz??

Mała wszystko będzie ok... Synek wyobraża sobie że jak on jeździ na wózku to i jego siostra/brat też tak będzie miało... głowa do góry :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70640 przez Agusia83
Hejka...
Ewcia, wlasnie przeczytalam Twoj post...
Kochana, nad niczym sie nie zastanawiaj, tylko jedz do szpitala...plamienia, plamieniami, ale jak leci Ci krew, to jest to bardzo niepokojacy objaw...nie chce Cie straszyc, ale lepiej jak najszybciej zbierz sie, wez ksiazeczke ubezpieczeniowa, karte ciazy jesli juz masz i pedz do szpitala.....

Mala....widac, ze synek jest bardzo przejety rola starszego brata....oczywiscie to jeszcze male dziecko i nie zdaje sobie sprawy co tak naprawde mowi...wiem, ze jest Ci ciezko...ale tak jak piszesz...jak miala Twoja mama, jak dzidzius sie urodzi....to nie bedzie o niczym innym mowil jak tylko o tym, ze dzidzia sliczna, ze placze, jest glodna, ze chce potrzymac...itd:) :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70655 przez Agusia83
Marta, gratuluje rozpoczecia 13 tygodnia ciazy.... :lol: :lol: :lol: ....po zakonczeniu tego tygodnia rozpoczniesz juz 4 miesiac ciazy....fantastycznie...
Dobrze pamietam, ze we czwartek idziesz do lekarza? Bedziesz miala usg genetyczne???/ Kto wie, moze dowiesz sie kto w brzuszku sie wierci?
Ja ide za tydzien w poniedzialek i szczerze chcialabym juz wiedziec jaki lokator zagoscil u mnie pod sercem :lol: ...chociaz nie wiem czy w tak wczesnej ciazy jest to mozliwe....
A teraz zbieram siena male zakupy....ale jestem glodna....2 sniadanko trza skonsumowac :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70736 przez ewelinaa
Z braku czasu dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle do czytania :woohoo: We czwartek mam USG, chciałabym już wiedzieć, czy będę miała chłopca czy dziewczynkę, ale wiem ,że na to za wcześnie ;)
Troszkę się denerwuję, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70757 przez Pyśkaaaa
Ewcia szybciutko do szpitala to nie ma na co czekac.Lepiej sprawdzic oni zawsze pomoga!!

Marta gratulecje 13 tyg :) alez Ci fajnie :D

ja dopiero ide 16 marca na USG genetyczne to jeszcze tyle czasu....:P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70790 przez fanka
czesc Dziewczynki! co tam u Was? jak samopoczucie na początek kolejnego tygodnia??u mnie jakoś dołująco, niby nie ma żadnego powodu , a jednak jakoś smutno:-( chyba mam za dużo wolnego czasu i się za bardzo nad sobą rozczulam.Czekam już z niecierpliwością na kolejną wizytę lekarską, tj. 28.02 bo już tak długo nie widziałam Dzidziusia i oczywiście w głowie tysiąc myśli czy wszystko ok. Ja najchętniej latałabym na usg co 2 dzień żeby mieć pewność, że wszystko ok i serduszko bije!!! MIłego tygodnia dziewczynki, bez mdłości,stresów itd !!! Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek i Bobasków :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70810 przez Agusia83
Fanka, chyba wiekszosc z nas, przyszlym mam :laugh: ma takie same odczucia jak Ty. Tez sie martwimy czy wszystko jest w porzadku...moze jak dzidziusie beda juz sie ruszac w naszych brzuchach to bedziemy spokojniejsze, chociaz watpie... :P A takie samopoczucie, jak Twoje jest normalne w I trymestrze...ponoc w II jest duzo lepiej..
A co do usg, to ja bym chciala miec takowy sprzet w domku i codziennie podgladac maluszka:Phahah
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70871 przez ewelinaa
Ja też gdybym mogła to robiłabym usg codziennie, a nawet kilka razy dziennie... na śniadanie, obiad i kolację ;) :P hehehehehehehe
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70893 przez fanka
he he no to nie głupi pomysł, trzeba po podrzucić np. Minister Zdrowia żeby uchwalili coś takiego, że każda ciężarna kobieta na 1 wizycie u lekarza dostaje jakiś "podręczny" sprzęt do usg :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #70917 przez Pyśkaaaa
coz za swietny pomysl :) tez chce takie usg hahaha :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl