BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #130501 przez pati-m
Witam dziewczynki w ten piękny poranek :)
Ja właśnie wstałam, zaraz zjem jakieś śniadanko i muszę skoczyć do mojego przedszkola, bo jakieś papiery muszę podpisać - będzie okazja żeby zobaczyć się z moimi 3-latkami, które stęsknione za swoją Panią rzucają się na szyję :)

Co do rocznic, to u nas mały na pewno się nie urodzi w rocznicę ślubu, bo tą mamy za 3 dni (a właściwie już drugą - aaaale to zleciało) :) Dzisiaj będę obmyślać menu na poniedziałek, bo tradycyjnie wpadną goście z życzeniami, bo u nas poza tym, że 06.06. to nasza magiczna data ślubu, to na dodatek są to urodziny mojego męża (hihihi, przynajmniej mi nigdy o rocznicy nie zapomni) :silly: Wszyscy się śmiali, że dobry sposób znalazłam :) Zresztą u nas z urodzinami też nie ma kłopotu bo on ma 06.06. a ja 07.07. - i cała rodzinka pamięta :)

Miłego dnia kochane brzuchalki! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130502 przez monika1984lodz
Witam kochane dziewuszki :)
Wlasnie wrocilam z pobrania krwi eh, to klucie... jutro wyniki a juz we wtorek wizyta i podgladanie Nunulki :)


Beti jaka masz zdolna siostre hihi swietny ten centymetr :) moja to osatnio jak mnie zobaczyla to powiedzila, ze zapomniala, ze ja w ciazy jestem hehhe, takiego mam wykreta :P


te czapulki slodkie moze ktoras zamowie :) i zrobimy jkies slodkie zdjecia :)

pogoda w lodzi zapowiada sie straszna... znowu upal, ale pewnie jutro bedzie padalo, bo moj M. chce nas zabrac nad wode, a znajac nasze szczescie bedzie lalo hihi

Pati moj M tez 7.07 :) raczki sa suuuper :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130509 przez beti
I ja raczek też :-) tylko z 15.07 :-))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130511 przez pati-m
Monia - mąż jest z 06.06., czyli bliźniak, a ja z 7.07. - raczek :)

No to niedługo będziemy świętować nasze urodzinki raczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130519 przez Pyśkaaaa
hej hej :)
Gosia super że z malutka wszystko dobrze jej jakie nasze maluchy duże już sa :D
Pati te czapki sa genialne ja zamawiam jedną bawię się trochę w fotografa i zrobię małemu taka sesję :P
Beti świetny ten suwaczek :D pomysł calkiem fajny...

co do znaków zodiaku raki sa fajne moj tata jest rakiem... ja jestem skorpionem (niby wredna jestem :P)

u nas też zapowiada sie upalny dzień... my dziś na 18 podlądanko :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130521 przez Mała
Witam.
Ja mam termin na 23.09 i rocznicę ślubu, już piątą 23.09. Mój mąż urodziny 25.09. No ciekawe kiedy maluch zapragnie prezent zrobić :)
Gosia gratuluję dużej panny.
Te smoczki fajne, ale chyba dla starszych dzieciaczków, chociaż mnie się wydaje, że te maskotki to by całą buzię i nos dziecku zakryły i jak tu oddychać.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130528 przez kasia79
Kupiłam ten wózek, za 400zł nie wiem czy będę żałować ale trudno, strasznie mi się spodobał
allegro.pl/show_item.php?item=1625563016
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130532 przez beti
Jak Ci nie przypasuje to zawsze możesz go jeszcze sprzedać :-)
A ja w przyszłym tyg. odbieram mój :-)))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130540 przez Marta M
Gosiu mala przecudna :)

beti, co do krwotokow z nosa to w ciazy to normalne, jesli chcesz je zmniejszyc lub moze sie ich nawet pozbyc nawilzaj mieszkanie, otwieraj okna na noc, postaw sobie miske z woda kolo lozka...powinno pomoc...mnie przez okres grzewczy nawiedzaly te krwotoki, odkad kladlam mokry recznik na grzejnik bylo o niebo lepiej :)

Zakochalam sie w tych czapeczkach zabkowych, pszczolkowych i krolikowych...

A moj mezus jak ma alkohol w ustach to jest swieto..no i wczoraj wyszedl nam znow maly zonk z tym kredytem i mezus na pocieszenie wyciagnal sobie buteleczke, ktora meczy juz od roku, no i wczoraj domeczyl...i mial taki humor, ze wymieklam :) Smialam sie do rozpuku, bo on na alkohol reaguje tym, ze usta mu sie wydluzaja w usmiech, ktory z twarzy nieznika dopoki ostatni promil nie wyjdzie a jezyk dostaje kilka supelkow i tak smiesznie wypowiada niektore slowa, buahaha...az nakrecilam filmik :) Ale wybaczcie, nie wrzuce :)

Moja mala tez buszuje od rana, a martwilam sie bo przez ostatnie dwa dni byla dziwnie spokojna..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130548 przez basia89
hej dziewczyny :)
dzisiaj super mi się spało :) w końcu :) wczoraj też byłam na spacerku :) no i na zakupach :) pochwale się co kupiłam :)


no i wszystko w cenie 1zł za szt :P :P
no a dzisiaj mam dwa egzaminy na studiach :) więc jakaś masakra :) ale się już nie uczę co za dużo to nie zdrowo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130556 przez basia89
a i co do czapeczek to są słodkie :) i robione na szydełku :) jak się mi sesja skończy to muszę koniecznie spróbować jakaś zrobić :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130564 przez beti
Gdzie dopadłaś takie ceny??
Na szydełku, czy na drutach?? Ja kombinuję jak mamę wrobić w zrobienie czegoś takiego :-))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130570 przez Agusia83
Beti, na suwaczkach mam tak, ze do porodu zostaly 3 miesiace i 1 tydzien a do rocznicy slubu 3 miesiace i 1 dzien...tak wiec wszystko sie zgadza :laugh:

Basia, ciuszki super :laugh: gdzie je kupilas? Na ciuszku, czy w innym sklepie byla taka wyprzedaz? Ten kombinezon bardzo mi sie podoba...

Marta, tak to juz po alkoholu jest, ze mezczyznom super plataja sie jezyki...ja tez lubie wowczas swojego sluchac, a do tego jaki pytulasny jest...hahah...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130573 przez basia89
te ubranka kupiłam w komisie :P tzn bardziej to taki lumpek :) ale ubranka niezniszczone i zdarzaja się nawet nowe :) a że w czwartek mają zawsze po 1zł to zawsze tam zaglądne :) ostatnio kupiłam 8szt pajacyków :)

a te czapeczki są robione na szydełku i z grubej wełny :) ja jak tylko znajdę czas to będę próbować jakąś zrobić :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130582 przez Agusia83
Bylam ostatnio w komisie u nas na osiedlu i faktycznie maja fajne ciuszki. Prawda, ze zdarzaja sie nowe, bo tam kupilam spiochy zielone z motylkiem, ktore Wam pokazywalam...ciekawe czy u mnie tez takie obnizki sie zdarzaja? :silly:

Ja na szydelku umiem robic serwetki...czapeczki nigdy nie probowalam, ale to chyba kwestia zmniejszania i powiekszania slupkow, oczek....mozna sprobowac :lol:

Niedawno byla u mnie mama i przyniosla 2 nowe butelki aventu 125ml....hmm, tylko po co mi tyle? Mam juz 3 takie sztuki...haha...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl