BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #130008 przez slowiczek
beti, też kiedyś słyszałam, że po witaminach rodzą się duże dzieci...słyszałam szczególnie takie opinie o witaminach Materna tyle że one chyba mają za dużo wszystkiego i dzieci się rodzą wręcz za duże...nie brać źle, brać też czasem niedobrze ehhh, ja teraz dziennie ogółem łykam 10 tabletek :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130009 przez beti
No więc właśnie nie wiadomo, chyba jednak wolę brać ;P

Ja biorę ten Femibion + DHA i 1, 5 tabl euthyrox 25...mam nadzieję, że więcej nie będę musiała brać :-)
Wieczorem będą już wyniki krwi...mam nadzieję, że będzie ok :-)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130010 przez slowiczek
beti, Ty też bierzesz euthyrox :D ? widzę że mam tu więcej pokrewnych duszyczek niż myślałam :P z tym, że ja euthyrox biorę 25 a femibion classic, do tego 6 tabletek magnezu i Jodid :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130011 przez monika1984lodz
Mala nasza Nunulka tez jest mniejsza o tydzien , ale ona nie ma po kim byc wielka :) ja mam 165cm, moj M 173cm wiec do wielkich nie nalezymy do tego moj M. to szczuplaczek :)
nie ma sie czym martwic, w normie sa dwa tygodnie w przod i w tyl z rozmiarami dzidziolka.I szczerze powiem , ze ja w date narodzin ustalana wedlug usg jakos nie wierze.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130012 przez beti
Noooo, Jodid też brałam ale od 2 miesięcy nie muszę :) chociaż lekarka powiedziała, że pewnie do niego wrócimy na koniec ciąży, no i zobaczymy, czy na te krwotoki mi coś przepisze w poniedziałek... :-)))
Normalnie lekoholiczki będziemy :-))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130013 przez beti
My też raczej niewielcy, ja 165, mój M. 170 cm (chociaż pewnie byłby sporo wyższy, gdyby nie fakt, że w dzieciństwie był bardzo chory i dostawał sterydy hamujące wzrost)...za to postawny jest, więc ja sobie tłumaczę, że to po nim maluszek taki pulchniutki ;-))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130045 przez basia89
hmm mo tak można już go nazwać mężusiem :) hmm tak jakos wyszło ze najpierw dzidzia będzie :) a do slubu mamy wszystko już prawie gotowe , ale sukni nie mam jeszcze:) poczekam na ostatni moment :) i raczej będę mieć szytą :)

a co do tej koleżanki to zaczeła siłami natury rodzić ale skończyła na cesarce. bo lekarz który jej robił ostatnie usg stwierdził ze dziecko najwyżej 3,5kg będzie mieć. a podczas porodu to wyszło coś innego :) no i zamieszanie się zrobiło :)
a ja byłam na zakupach :) hihihi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130051 przez pati-m
Jejku dziewczyny padam :) Wróciłam z miasta, a przy tym upale to toczyłam się jak kula :silly: Obiadek zrobiony i zjedzony, a teraz właśnie mam zamiar wypisać sobie wszystkie rzeczy jakie potrzebuję dla małego i dla siebie, począwszy od ubranek, a skończywszy na najdrobniejszych szczególikach, bo muszę się wreszcie zorientowac ile mi zostało do kupienia. Przyszyły tatuś właśnie działa w pokoju małego - szpachlowanie ścian itp., a ja się relaksuję :)


basia - też mam dla małego takie białe butki, tylko że z żyrafką :) Są prześliczne i na pewno będziesz zadowolona :) A jak się udały zakupy? Kupiłaś coś dla maluszka? Jak tak to się pochwal kochana, bo my jesteśmy uzależnione od oglądania dziecięcych ubranek :silly:

beti - witaj w gronie małych wielkoludów :) super, że Twój skarb jest zdrowy :)

slowiczek - super, że z Natalką wszystko dobrze :) a co do podniesionych kosztów z powodu wprowadzenia kas fiskalnych, to ja płacę teraz 10zł więcej za każdą wizytę.

Marta - my też bierzemy teraz kredyt i padło oczywiście pytanie o dzieci. Babeczka w banku powiedziała mi, że te "w drodze" się nie liczą jeśli chodzi o kredyt :)

www.baby-shower.pl/NIEMOWLE/Zakupy/Smoko-przytulaki.html co o tym sądzicie? Pierwszy raz się z takim smoczkiem spotykam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130121 przez basia89
no i w biedronce jest promocja proszek lovela plus płyn z tej samej marki są po 19zł :) więc chyba nie drogo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130191 przez monika1984lodz
ale fajne te smoczki :) chyba zakupie taki :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130196 przez pati-m
Mi też się podobają, ale nie wiem czy maluszkowi ta maskotka nie będzie przeszkadzać :unsure: Ktoś już je stosował z Was lub Wasze znajome? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130211 przez monika1984lodz
Te smoczki to raczej juz dla starszych maluszkow i wydaje mi , ze nie powinny przeszkadzac

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130257 przez gosia2324
DZiewczyny jestem :)
Juz po połowkowym ...
Jagodka ma juz 850 g :) Duza dziewczynka a dzis mija 25 tydzien :)
I jest na 100 % Dziewczynką :) :kiss:
Ku mojemu zdziwieniu lekarz wzial tylko 50 zl :ohmy:
A wydrukowal nam kilka zdjec i dal plyte z nagraniem USG.

Oto i ona :)
To zdjecie mowi samo za siebie, Nic miedzy nóżkami nie ma :P
A to małe STOPY :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130268 przez pati-m
gosia - gratuluję zdrowej i ślicznej Jagódki :) Też rośnie z niej duża dziewczynka :) I co najważniejsze - masz pewność, że to młoda dama :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130281 przez gosia2324
A co do kas fiskalnych to u nas nic nie zdrozalo 100 za wizyte z badaniem i USG.

Musze dzis pochwalic mojego męża, własnie wrocil ze sklepu ( godz 21,30) i przyniósł mi 2 pudla lodow :)
Zachcialo mi sie jak nie wiem co :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl