BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #129611 przez bewipo
Dzień dobry dziewczyny.
U mnie burzy nie było, tylko pokropiło trochę, ale dzisiaj chłodno juz jest.
Pati dobrze, że z maleństwem wszystko ok.
Dziewczyny ale wy pracowite jesteście, żeby obiad z dwóch dań :) Co do zupki, to ja jutro planuję chłodnik litewski :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129612 przez pati-m
Agusia - ale mnie rozbawiłaś tą "rewizją paszczową" :lol: Ja to miałam rewizję osobistą, bo jak szłam niby siku to po kieszeniach chowałam kredki, mazaki itp., bo w toalecie mi się najlepiej po ścianach malowało (jak jeszcze kafelków nie mieliśmy), a potem pięknie rozwijałam papier toaletowy do samej podłogi i jakby co, to Pati nic nie zbroiła, bo popisy malarskie były przykryte :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129623 przez monika1984lodz
Agusia no to powiem Ci , ze wpitalanie papieru toaletowego pobilo wszystko hehhehe.


A ja znowu ogladm ddtvn i znowu Reni i jej pomysly eh.... wielorazowe podpaski...

Nie wiem moze tylko ja mam taki wstret do ej kobiety ostatnio??

A ja mi tak odwali po urodzeniu Nunulki?? :huh:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129632 przez slowiczek
wielorazowe podpaski....mmmm :D
mnie jednorazowe podpaski obrzydzają i od x lat używam tylko tamponów więc nie skorzystam tym bardziej z tej propozycji :P

ej ja kocham prasować :D do niedawna to nawet za pieniądze prasowałam :P a koszule uwielbiam najbardziej!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129636 przez monika1984lodz
slowiczku ja tez tampony, ale przy pomyslowosci tej kobiety pewnie i one beda wielorazowe....

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129648 przez ewelinaa
Agusia - uśmiałam się bardzo tym zjadaniem papieru :silly:

Tez oglądam DD tvn i wielorazowe podpaski - masakra jakaś - i jeszcze mówi, żeby to prac razem z innymi rzeczami, bleeeeeeeeeeee B)

Miałam dziś straszną noc - zasnęłam przed 24, obudziłam się po 3 na siusiu, i nie mogłam zasnąć do 5:30. A jak już zasnęłam to po 9 mąż zadzwonił i mnie obudził. No, ale mam dziś trochę spraw do załatwienia, więc zaraz się ogarniam i lecę.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129649 przez monika1984lodz
dziewczynki wpisujcie sie moze uda nam sie cos wskorac
www.rodzic-bezbolu.pl/index.php?gomenu=9&submenu=0&ok=1

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129662 przez pati-m
Podpisane :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129664 przez Paletka
monika1984lodz napisał:

dziewczynki wpisujcie sie moze uda nam sie cos wskorac
www.rodzic-bezbolu.pl/index.php?gomenu=9&submenu=0&ok=1


przeczytam i Podpisze;)


Hej

jak sie dzis miewacie?? brzuszki?





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129678 przez pati-m
Dziewczynki potrzebuje rady w sprawie prezentu na urodziny dla mamy :) Za 2 godzinki śmigam na zakupy do miasta, bo jutro mamunia świętuje. Może mi coś podpowiecie? Odpadają kosmetyki i perfumy bo straszny z niej uczuleniowiec i ma swoje stałe, wypróbowane :) Będę wdzięczna za jakieś pomysły :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129728 przez basia89
hej:) u mnie w końcu też się chłodno zrobiło :) ale w nocy to strasznie duszno było :( więc nie pospałam.

hmmm a mam pytanie co to jest to usg połówkowe???


no i oto prezencik jaki maleństwo od tatusia dostało:) tzn wczoraj zostało zamówione dopiero :)
allegro.pl/bobo-i-ja-sliczne-buciko-skar...4400580.html#gallery te skarpetki w kolorze ecri
no i allegro.pl/bobo-i-ja-wyprzedaz-wyprawka-...0716494.html#gallery taki komplecik ale w innym kolorze tzn w zielono zółtym i rozmiar 62,
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129734 przez slowiczek
usg połówkowe wykonywane jest jak nazwa wskazuje w połowie ciąży 20-22 tc (niektórzy lekarze robią już od 18 tc aż do 24 tc), mierzą dokładnie dzidziusia a przede wszystkim sprawdzają wszystkie wykształcone organy po kolei :)

aaaaaaaa biegnę do lekarza :P czuję stresik :D trzymajcie kciuki!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129739 przez Mała
Ale się wkurzyłam na zakupach. Nie dość, że stoisz w kilometrowej kolejce (4 kasy a tylko 1 otwarta) do kasy uprzywilejowanej dla ciężarnych i osób niepełnosprawnych to i tak nikt tego nie respektuje. Ale jak jeszcze raz się tak wkurzę to wejdę bez kolejki, bo mam do tego prawo. Jak już zapłacisz za zakupy, to o zgrozo, czekasz w kolejce po resztę. Czy to nie jest szczyt :angry:
Przyszłam do domu i rozpakowuje zakupy, a tu sru i jogurt po całej kuchni rozchlapany :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129776 przez Edyta1986
hej dziewczynki :) a propo zakupow to mi sie nie zdazylo zeby mnie ktos przepuscil a jakos tak sie wepchac to chyba nie umiem :) a jak idziecie na zakupy to duzo kupujecie? w sensie ze macie ciezko? bo ja dzis kupilam 2kg truskawek, kawe, jajka i jakies tam duperele i nagle sie to takie ciezkie zrobilo ze ledwo co donioslam mimo ze nie bylo 5kg a pozniej mialam wyrzuty ze krzywde malemu zrobie :/ a zas po 1 rzecz nie bede meza po pracy gonic samochodem :/
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129786 przez basia89
ja mam tak samo nikt mnie jeszcze nie przepuścił, a jeszcze każdy głowę odwraca i udaje że mojego brzuchalka nie widać :angry: a najgorzej to chyba jest w autobusie, ostatnio jechałam akurat jak był wypełniony młodzieża wracająca ze szkoły, no i nikt nie myślał żeby mi miejsce ustąpić, tylko spoglądali na brzuszek i głupio sie podśmiechiwali. no poprostu jakaś masakra :angry: hmm a co do zakupów to ja tylko po kilka rzeczy chodzę, więc ciężko nie mam :) po większe zakupy jedzie się zawsze samochodem do miasta, tak wygodniej jest :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl