BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129911 przez Pyśkaaaa
no to się nazbiera... 20 zl wiecej za każda wizyte... a do końca jeszcze troche zostało...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129912 przez basia89
a ja nawet nie wiem czy mi lekarz robił to usg połówkowe, ale ostatnio coś długo mnie męczył więc chyba tak. ja niestety chodzę na nfz bo mnie nie stać na prywatne wizyty :(

dzisiaj w końcu można wyjść z domku, fajnie jest na dworze :) mam zamiar dzisiaj kupić jakieś kaftaniki dla maleństwa :) zobaczymy co z tego wyjdzie :) i co tam uda się okazjonalnie kupić :)
ja dzisiaj mam kotleciki z indyka ziemniaczki i surówka z ogórków :) mniam :)

no i dzisiaj jak jadłam truskawki to maleństwo zaczeło strasznie szaleć w brzuszku :) więc chyba mu strasznie smakowało :)
slowiczku super , ze z Natalka wszystko dobrze :)
beti spokojnie moja koleżanka urodziła 6kg chłopaka :) jak mały miał 6 tygodni to miał już 9kg :) i chłopak jest jak zdrowy jak rydz :) wcale nie choruje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129916 przez Agusia83
Dziewczynki, czy Wy tez macie dzis senny dzien? Bylam rano na zakupach, wrocilam, to nozki mi do 4 liter wchodzily :silly: . Zdarzylam przygotowac do obiadu i musialam sie zdrzemnac na godzinke, bo bym chyba zasnela na stojaco....
Niedawno sie obudzilam, wypanierowalam devolaye...i czuje, ze znow mnie morfeusz chce dopasc :silly:

Slowiczku i Beti, same wspaniale wiadomosci :laugh: pociechy sa zdrowe i szybciutko rosna...a Ty Beti, bedziesz miec sporawego, chociaz jeszcze malego mezczyzne :lol: faktycznie rosnie jak na drozdzach...chlop jak dab...
Ciekawe kiedy ja sie dowiem ile moje male cudo wazy???

CO do kolejek, to istna masakra jest...znieczulica niesamowita, wczoraj wracajac ze spotkania z Marta, jechalam w wypelnionym po brzegi autobusie...jak to u nas bywa, sardynki w puszce...myslicie, ze ktos pomyslal, by ustapic mi miejsca?Gdzie tam...jakas lala przede mna siedziala, ale starala sie patrzec w inna strone..
Ale wiecie, raz mi sie zdarzylo, stojac w kolejce sklepowej, ze pani przede mna i za mna zaczely glosno mowic, ze powinnam zostac obsluzona bez kolejki...troche sie wachalam, az w koncu poprosilam pania sprzedawczynie i od razu zostalam skasowana...ale wzrok ludzi, bezcenny...jak hieny z wyrzutami na moja osobe..ale stwierdzilam, ze to z mysla o dzidzi bylo i niech sobie fochy schowaja do kieszeni...

Z tym apelem Marta, to fajny pomysl, tez cosik pomysle...i moze uda nam sie w kupie napisac co o tym wszystkim sadzimy i poprosic o ludzkie traktowanie takich kobitek jak my :lol:

Jesli chodzi o pieniazki za wizyty, to z racji tego, ze moja doktor pracuje ze mna w tym samym szpitalu zrobila mi promocje i place 50zl ze 100zl :lol: Juz na ostatniej wizycie miala kase fiskalna, ale ceny nie podniosla...

Aha, Basiu sliczniutkie te buciki...mezus ma dobry gust :woohoo: w ogole ten sprzedawca ma dobrej jakosci ciuszki, bo tez u niego kupowalam. No i taki komplecik tez mam, zreszta identyczny..na pewno bedziesz zadowolona!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129918 przez basia89
no mam taka nadzieję :) pierwszy raz w ogóle będę mieć jakieś ubranka zamówione na allegro :) hmm i temu mojemu ja trochę pomogłam :) nakierowałam go :) hehe :) a mężusiem będzie dopiero w październiku :P dokładnie 29 :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129920 przez Agusia83
Basiu rozumiem, rozumiem...ale malo sie nie pomylilam..w koncu mezusiem ma byc, to juz tak mozna go nazywac :laugh: :laugh: ..oj, to teraz pewnie oprocz myslec o bejbisiu to skupiacie sie na przygotowaniach do slubu??? Z tego, co pamietam, to tych przygotowac jest tyle, ze glowa mala... :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129922 przez beti
Oooo...no to zaraz po przyjściu na świat maluszka :-))
Basiu, a Twoja koleżanka rodziła Siłami Natury, czy przez cesarkę?? 6 kg....aż strach pomyśleć...

Agusia, ja dzisiaj też dętka jestem a jeszcze zaraz do dentysty ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129946 przez Pyśkaaaa
i ja jestem padnięta... zakupy, sterta prasowania (chodź lubię to kręgosłup zaczął boleć)i jeszcze obiadek dziś ogórkowa i chińszczyzna :D
a jeszcze mieszkanie idziemy oglądać.. bo z tego musimy się wyprowadzić a i egz w sobotę...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129972 przez slowiczek
warszawianeczki, 11-12 czerwca na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu są targi mother & baby :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129979 przez mYSZA
6 kg? o rany!

co do ślubu Basi w październiku- o kurcze- naprawdę niezły skład... a bedziesz miała sukienkę? bo jak ją będziesz mierzyła wcześniej;P ślub to duże przedsięwzięcie, naprawdę.. ( nie tylko o sukienke mi chodzi;P )

idę obiad robić





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129983 przez Marta M
Dziewczyny a ja mam pytanie...wreszcie zadzwonili do nas z banku, ze maja juz gotowa umowe kredytow, jutro jedziemy podpisac...ale jak bylam osatnio w banku nie widac bylo po mnie ciazy a ilosc dzieci wpisalismy 0...teraz pytanie: czy moga nam jutro robic problemy?? Ale jak sie bierze kredyt na 30 lat to chyba normalne ze malzenstwo moze miec dzieci, prawda??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129995 przez Mała
Marta moim zdaniem to nie powinni robić, bo przecież nie macie jeszcze dziecka na świecie. Nam do członków rodziny nie liczą tego nienarodzonego.


Dziewczyny mnie nawet nie chodziło o to, że nie zostałam przepuszczona w tej kolejce, tylko stał jeszcze niepełnosprawny pan o kulach, który cały ciężar ciała utrzymywał na rękach i nikt go nie przepuścił. Od kiedy mam Kamila, to zwracam uwagę na takie rzeczy. Tak samo mnie denerwuje, jak człowiek na wózku prosi o podanie czegoś z górnej półki, a ludzie koło niego przechodzą i udają, że nie słyszeli.
A ja też nie jestem z tych co się wpychają w kolejkę, w przypływie gniewu tak napisałam.

Dziewczyny super, że z bobaskami ok. Kurcze czemu tylko ja mam taką kruszynę, że o tydzień mniejsze? Czy ja za mało jem? Czy za mało jakiś produktów?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130002 przez slowiczek
Mała, a może po prostu zaszłaś w ciąże trochę później niż by to wychodziło z OM ? :) a jak było z Kamilem ? a może po prostu maluszek będzie jednym z tych drobniejszych :)

mnie dziś lekarz coś tam zmierzył, ale nie wiem szczerze mówiąc co to było, obwód brzuszka czy coś tam :P i wyszło na 28 tc....no ale po jednym pomiarze to ciężko cokolwiek powiedzieć o ogólnej wielkości :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130003 przez beti
Mała, u mnie lekarz powiedział, że może to być od nadmiaru witamin, położna na szkole rodzenia to samo mówiła...a ja od pocz. ciąży biorę Femibion...więc może to dlatego...??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130005 przez Mała
Kamil miał 51 cm i 3390 g. Ja biorę witaminy od 4 m-ca.
Moja mama mi ostatnio powiedziała, że ja miałam 2800 g.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130007 przez beti
Może po prostu będzie taka słodka kruszynka :-)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl