BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #135966 przez Agusia83
Kasiu, ale masz swietne zdjecia....a siku malutkiej, przeurocze :laugh:

Magda, jeszcze raz, bo zdjecie sie nie dodalo...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135967 przez magdamagda1988
jeszcze raz
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135970 przez magdamagda1988
agusia moze mi powiedz jak to zrobic bo ja juz nie wiem az sie zaczynam denerwowac... w pliku czy w obrazie powinna wyslac?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135976 przez magdamagda1988
moze tym razem :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135980 przez magdamagda1988
jeszcze moze sie uda ten plik z pdfu wrzucic
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136021 przez Agusia83
Wchodze na raty, bo kolezanka zapodaje mi farbiczke na lepetynie :silly:

Magda, jesli moge byc szczera, to Ci napisze, ze masz swietne cycki :laugh: super wygladasz w stroju....
ja bym sie nie osmielila...chociaz...haha...za niedlugo jedziemy w bieszczady..i kto wie, moze nad jakims jeziorkiem rozneglizuje sie w ten sposob :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136047 przez magdamagda1988
Agusia dziekuje bardzoooo az mi sie milej zrobilo bo moj przyszly maz juz tego nie zauwaza (a na poczatku byl nimi zafascynowany ze moga byc tych rozmiarow i tak stojace)a co bedzie dalej...
Agusia pewnie ze sie rozneglizuj pokaz sie jestesmy kobietami w ciazy i chwalmy sie brzuszkami tylko filtr na brzuszek najwyzszy ja mialam tylko 20 ostatnio ale nic sie nie dzialo i na twarz bo podobno moga jakies plamy pozniej wychodzic ostanio mi kekarz powiedzial...


I Agusia pochwal sie pozniej wlosami :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136068 przez beti
Noooo...2 dni mnie nie było i 2 h do nadrobienia...u mnie remont skończony już i prawie wszystko wysprzątane, coraz bardziej już uświadamiam sobie, że to już tuż tuż...

A wiecie co dzisiaj zrobiłam???!!! Byłam w Ikea i były olbrzymie kolejki a w kasie z pierwszenstwem największe, więc po raz pierwszy skorzystałam z przysługującego tam prawa i poszłam bez kolejki i wiecie co, w takich kasach zamierzam już tak zawsze robić...skoro inni tylko odwracają głowy i udają, że nas nie widzą, to ja też mam ich w nosie... w zwykłych kasach nie ma wyboru, bo są na warunkach ogółu, ale w kasach pierwszeństwa to inni są gośćmi a my jesteśmy u siebie :-DDD
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136156 przez monika1984lodz
Dzien dobry dziewuszki :)
No magdamagda naprawde super laska z Ciebie :)
Beti pewnie trzeba sie rozpychac lokciami o swoje ja tez tak robie

Agisia co tam za kolorek na glowke nalozony??

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #136252 przez gosia2324
Czesc Dziewczyny :)

Magda super wygladasz :)
Szkoda ze takie fajne piersi znikaja po karmieniu malucha :(
Ja mam liche B a teraz nawet stanik D sobie kupila, i jest co do niego włożyc :P Trwaj chwilo :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136264 przez katy25
dzien dobry dziewczynki!

magda super fotka, zazdroszcze kapieli w basenie!
Ja myślałam nad kupnem jakiegoś jednoczesciowego kostiumu na basen, bo Ines w wakacje siedzi ze mna w domu i bede musiała jej zorganizować jakoś czas... w przerwach pisania magisterki, ale nie wiem czy sie odważe...

jakos pusto tu dzis:)

Ja od rana na nogach, na szczescie za tydzien moje dziecko ma ostatni angielski bo juz mi sie nie chce jezdzic... od wrzesnia poszukam jej czegos blizej domu. Miałyśmy iść do ZOO ale chyba przełożę to na jutro, ale całkiem po niedzieli...

Za tydzien mam 3 egzaminy a nauka mi idzie koszmarnie... nigdy w zyciu nie mialam poprawki ale nie wiem czy w tym OSTATNIM semetrze nie zalicze jakiejs?? eh...

miłego dnia dziewuszki
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136271 przez gosia2324
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136277 przez beti
Gosia, a ja się cieszę, ze raczej tak nie zostanie, bo już teraz mam 80 G, aż się boję pomyśleć ile będzie przy nawale...chyba mi się alfabet w rozmiarówce skończy :-/
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136280 przez gosia2324
No, nawal jest najgorszy przez miesiac piersi sa MEGA DUZE i twarde :P
Potem robia sie jak balon z ktorego uchodzi powietrze :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136295 przez magdamagda1988
witajcie mamusie :) ja dzis mialam straszna noc nie moglam spac, a teraz jestem nie zywa.. maly rusza sie z dnia na dzien mocniej.. :)

do porodu zostalo mi 108 dni jesli nastapi 27 wrzesnia :)

ja w sklepie jeszcze nie zwracalam uwagi ale trzeba dziewçzyny rozpychac sie lokciami :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl