BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #74855 przez bewipo
Mała mi się dwa razy zdarzyło, tak że nie przeginam z żadnymi tabletami :) Muszę doczytać z tą polopiryną, może rzeczywiście będzie lepsza.

Pyśkaaaa Apap to jest paracetamol tylko pod inną nazwą. Oczywiście tylko zwykły apap, bo te apap extra, czy apap noc zawierają jakieś dodatkowe składniki.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74985 przez magdamagda1988
Agusia wstaw fotki :) Agusia jak juz mowilam u mnie nic nie widac.. jestem szczupla i myslalam ze bedzie szybciej widac a tu nic... co prawda niektórzy mi mowia ze widac, ale to zazwyczaj zjedzony posilek :)

Marta gratuluje 14 tyg :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75107 przez Pyśkaaaa
BAwidzisz nie wiedzialam ze apap to to samo.... :p czlowiek sie ciagle uczy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75211 przez fanka
witam dziewczynki, ja dziś nadrabiam zaległości kilkudniowe w czytaniu na forum i wracam powoli do żywych, pod koniec zeszłego tyg mąż przytargał wirusa grypy żołądkowej do domu i o ile on przeszedł to dosyć łagodnie , tak ja przez 2 dni myślalam, że umrę. Przesiadywałam tylko w toalecie na muszli z miską na kolanach (przepraszam za takie szczególy nieapetyczne), a żołądek tak bolał, że już w niektórych chwilach płakałam z bólu.Wczoraj było już dużo lepiej, już nawet coś podjadałam,a dziś już raj w porównaniu z tym co było. Oczywiście zamartwiałam się czy nie miało to jakiegoś wpływu na Dzidzię ale akurat dziś miałam wizytę u lekarza i wszystko jest ok :-) mój "olbrzym" ma już 6,6 cm, serduszko mocno bije, fika nóżkami i rączkami i ogólnie bawi się w najlepsze, a ja się zamartwiałam :-) Pani doktor oficjalnie rozpoczęła mi II trymestr:-) aha a co do wagi to znów spadła, kolejne 3 kg w dół od ostatniej wizyty czyli 3 kg mniej w 3 tygodnie, ostatnio też było 3 mniej więc już od początku ciązy 6 kg ubyło no ale wyniki wszystkie ok więc nie ma się czym martwić, ja miałąm zapas "ciałka" przed ciążą więc może to takie naturalne wyrównanie. No to tyle bo się rozpisałam strasznie,już nie mogę się doczekać kiedy i która z nas rozpocznie wątek "chwalenia się" płcią bobaska bo już wielkimi krokami zbliżamy się do tego momentu. Ja następną wizytę mam 17.03 może akurat się już dowiem?? :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75221 przez kiniaa
witam kobietki :laugh:
odnosnie tabletek przeciwbolowych znalazlam artykul w marcowym m jak mama. Cytuje " ...kwas acetylosalicylowy i ibuprofen - oba nie powinny byc stosowane przez kobiety w ciazy. Dlatego nie wolno stosowac takich lekow jak: polopiryna, aspiryna, ibuprom, nurofen.Przeciwskazane sa takze preparaty z pseudoefedryna np.gripex, cirrus, modafen..."
pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75302 przez bewipo
fanka to ale się biedna namęczyłas. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze :)
Dzięki kiniaa za informacje. To zostaje nam apap.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75333 przez Pyśkaaaa
Bidula :( grypa zoladkowa to chyba najgorsze co moze byc.
Ja dzis sobie pospacerowalam po mrozie :P zjadlam a teraz umieram bo mam mdlosci...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75443 przez Agusia83
Dziewczynki,badanie przesunelo sie o 2,5h...dobrze, ze wczesniej zadzwonilam czy jest opoznienie bo musielibysmy tam tyle siedziec....i wiecie co.....
Moge krzyczec, ze z moim dzidziusiem wszystko w porzadku, jest piekny, nieziemsko sie porusza, macha raczkami i nozkami:) :laugh:
Ma 57mm, serduszko bije 167ud/min, glowka ma obwod 16mm, liczylysmy z doktor paluszki i widzialysmy po 5 :laugh: ...piekne serduszko, bardzo ladnie sie rozwija, mozg rowniez, brzuszke tez....
Przeziernosc karkowa wynosi 1,5 a kosc nosowa 2,5mm...wszystko idealnie...
Do tego kosmowka poszla juz w gore i nie mam co sie o nia martwic, (tamten lekarz mnie niezle nastraszyl)...
maluszek machal, ssal kciuka...slodziak niesamowity ...i najlepsze jest to, ze najprawdopodobniej to CHLOPAK :laugh: ...zauwazylysmy, ze cos mu wystaje z pomiedzy nozek:)..
A odnosnie tych wszystkich wad genetycznych, to jak mniej wiecej 1-10000 i wyzej:)
Jutro pokaze Wam fotki, mam ich z 7....
JESTEM NAJSZCZESLIWSZA MAMA NA SWIECIE :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75487 przez Pyśkaaaa
Gratulacje Agusia :)Ciesze sie ze wszystko w porzadku :D Mezus sie pewnie cieszy ze to chlopak :)czekamy na fotki
a do mojej wizyty jeszcze 2,5 tyg ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75495 przez madziaska
Aga gratuluje :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75555 przez Agusia83
Na wstepie chcialam przeprosic Fanka Ciebie, ze nie pogratulowalam Ci duzego maluszka, naprawde ciesze sie, ze u Was wszystko w porzadku....A ja wczoraj bylam tak podekscytowana, ze tylko opisalam co u mnie...tak wiec jeszcze raz gratuluje :lol:

A teraz chcialabym Wam przedstawiac mojego babelka...daje 3 fotki.
Na pierwszej bedzie w calejokazalosci, na drugiej powiekszone zdjecie by glowke dobrze obejrzec a na trzecim zrobil fikolka i znalalz sie glowka w dol :) ...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75556 przez Agusia83
Od razu pisze, ze nie wiem jak w jednym poscie dodac 3 zdjecia, dlatego zrobie to w 3 postach...przepraszam,,,
maluszek w calej okazalosci :lol:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75557 przez Agusia83
w przyblizeniu
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #75558 przez Agusia83
i po fikolku
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75560 przez Asik
Agusia :) no dzidzia śliczna :D super że wsio okk :D a ja dzisiaj ide na podglądanko i sie dowiem czy czasem z frędzelka sie pomponik nie zrobił :D :D

a jak chcesz dodawać w jednym poście zdjęcia albo sobie cos dopisac to jak wyślesz posta to kliknij edytuj (po prawej stronie) i wchodzisz w niego i możesz dodawać tyle ile chcesz :D

aa i zauwazyłam że wg Om to jest miedzy naszymi dzidziami równe 5 tyg :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl