BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #72422 przez SISUNIA88
Bewipo piękne zdjęcie:):)aż mi się moja ciąża przypomniała..już nie mogę się doczekać aż ktoś znów zamieszka w moim brzuchu:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72425 przez Agusia83
Bewipo, sliczny okruszek, ba, jaki okruszek, to juz ogromny maluszek :lol: ...widzisz Kochana, mowilysmy, ze wszystko na pewno w porzadku, ze zobaczysz fikajacego lokatora brzuszka :) ....naprawde bardzo sie ciesze....

Dzis bedziemy czekac na relacje z usg MartyM:) i tez bedziemy czekac na piekne zdjecie...

Katy i Pyskaaa, zobaczycie jak szybko Wam zlece ten czas i ujrzycie Wasze maluchy :)

Ja tez sie nie moge doczekac, do poniedzialku zostaly juz tylko 4 dni....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72426 przez Agusia83
No i Pyskaaa...gratuluje rozpoczecia 11tc :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72509 przez SYLWIA
Cześć!
Jestem nowa :) moja OM 16.12.2010 r. DP 25.09.2011
Mam do Was takie pytanie odnośnie badań prenatalnych. Czy Wy coś płacicie za te badania? Czy do pobierania krwi trzeba być na czczo?

Pozdrawiam,
Sylwia



[url=http://www.su
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72542 przez Agusia83
Czesc Sylwia:), super, ze do nas zawitalas, jak tylko odezwie sie Marta, to na pewno wpisze Cie na pierwsza strone :lol:
Jezeli chodzi o badania prenatalne, to gdy chodzisz do lekarza, ktory ma podpisany kontrakt z NFZ i jesli da Ci skierowanie na te badania to wowczas nie placisz, natomiast jesli chodzisz do lekarza prywatnie, to raczej placi sie za badania, no chyba, ze i on ma umowe z NFZ-tem.
Natomiast jesli chodzi o pobieranie krwi to nie wiem...bo wydaje mi sie, ze oprocz usg genetycznego chodzi Ci o test chyba PAPP-a...chyba tak to sie nazywa...z tego co sie orientuje to wykonuje sie go jak usg pokaze jakies nieprawidlowosci i jesli kobie ta skonczyla 35lat....to chyba wowczas, ale czy trzeba byc na czczo, nie umiem Ci powiedziec...
Kilka stron wczesniej Asik, dala mi link odnosnie badan prenatalnych i chyba cos tam jest napisane na temat badan krwi....tak wiec zajrzyj tam....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72546 przez katy25
hey Sylwia,
na krew chodzimy na czczo:)))
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72564 przez ewelinaa
Ja właśnie wróciłam z usg, wszystko jest w jak najlepszym porządku :):):)
Maluszek jest trochę większy niż wynika z terminu OM,
CRL=53,3 m 12w3d

I jest nosek, rączki i nóżki. :woohoo:
A mąż nawet mózg zobaczył, i od razu powiedział, że inteligencję ma po nim :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72568 przez Marta M
Bewipo wybacz ze wczoraj nie pogratulowalam, ale pochwalilam sie Wam ze jest mi lepiej i jak na zlosc caly wieczor wymiotowalam...mam nadzieje ze dzisiaj doczolgam sie na to usg...i niestety nie zdam Wam dzis relacji z usg, bo badanie mam o 18, pewnie bedzie opoznienie, do lekarza mam godzine z mieszkania a z mieszkania godzine do domu, takze bede w chacie pewnie kolo polnocy...napisze jutro z rana :)

Sliczne malenstwo :):)

Witam i zaraz dopisuje Sylwie..

Ewelina, to Twoj bobas jest chyba wiekszt niz moj ;) Super :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72572 przez ewelinaa
Marta M napisał:


Ewelina, to Twoj bobas jest chyba wiekszt niz moj ;) Super :)


Duży (-a), wiem :)

Ale mój mąż jest wysoki, 1,90, a jego siostra urodziła dwoje dzieci po ponad 60 cm :lol:

Aż takiego dużego nie chcę, bo dostałam od szwagierki śliczniutkie ubranko - pajacyk Miś rozmiar 56 i muszę w tym swoje dziecko zobaczyć ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72575 przez ewelinaa
Marta M napisał:

Bewipo wybacz ze wczoraj nie pogratulowalam, ale pochwalilam sie Wam ze jest mi lepiej i jak na zlosc caly wieczor wymiotowalam...mam nadzieje ze dzisiaj doczolgam sie na to usg...i niestety nie zdam Wam dzis relacji z usg, bo badanie mam o 18, pewnie bedzie opoznienie, do lekarza mam godzine z mieszkania a z mieszkania godzine do domu, takze bede w chacie pewnie kolo polnocy...napisze jutro z rana :)


Dobrego samopoczucia życzę i powodzenia, bez kolejek u lekarza :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72578 przez Agusia83
Ewelinka, faktycznie masz duzego maluszka...wyprzedza wzrostem swoj wiek:)...haha...ciekawa jestem czy moj bobasek tez bedzie taki duzy:P....moj maz ma 195cm...wiec kto wie?hahahha
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72580 przez Agusia83
Marta, szkoda, ze nie bedziesz mogla dzis nam napisac o badaniu...ale za to z rana beda same dobre wiesci :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72727 przez guanoapes22
Witam serdecznie :) Jestem w 10 tc i za tydzien mam drugie badanie USG. Czy są jakies wazne sprawy o ktore powinnam spytac moją ginekolog? Dziekuje za rade ;) Pozdrawiam ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72734 przez angellika1
Bewipo śliczny maluszek ;) Super że wszystko dobrze z Twoją dzidzią :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72740 przez bewipo
ewelinaa dużego bobasa nosisz. Wiecie mój mąż też wysoki 1,90 a dzidzia jakaś większa niż powinna nie jest :)
Marta trzymam kciuki żeby było dobrze z samopoczuciem i czekamy na newsy od samego rana :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl