BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #72749 przez Pyśkaaaa
dziekuje za gratulacje :)
ewelina no rzeczywiscie duzego masz dzidziola
Marta trzymam kciuki :) i czekamy na wiesci
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72776 przez Mała
Pyśkaaaa gratuluję i ja 11 tygodnia.

Marta czekamy, czekamy. Dobrze będzie.

Ja dziś miałam strasznie szybki dzień, to tu, to już tam. Nie lubię takich dni. W końcu mogę usiąść i odpocząć.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72838 przez Pyśkaaaa
Dziekuje Mala :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72962 przez Marta M
Dziekuje dziewczyny :)

Badanie wypadlo wspaniale..z tego dnia bedziemy miec tyle pamiatek, tyle zdjec, a co najpiekniejsze plytke z filmem z calego usg...dzidzius tak sie wiercil, ze pani pytala czy denerwowalam sie tym badaniem, albo czy ktores z nas ma "bogaty" temperament, haha

Myslalam ze moj jest malutki, bo tydzien temu mial 41mm CRL, a wczoraj juz 58mm CRL, z nozkami ma juz 7cm :):) Pani doktor powiedziala ze niezwykle duzy czlowiek, haha...a my z mezem niscy ;)

Wszystkie markery w normie, szacowane ryzyko trismomii, np
zespol downa wedlug mojego wieku 1:982, wedlug mojego usg 1:4910
zespol edwarda wedlug mojego wieku 1:2330, wedlug mojego usg 1:7062
zespol downa wedlug mojego wieku 1:7329, wedlug mojego usg 1:129975 :)

Czaszka, kregoslup, serce, brzuch, zoladek, pecherz moczowy, itd sa i sa w normie

Serduzko bije 156 uderzen na minute :):)

Szkoda ze filmu nie moge Wam wrzucic, jest cudowny :):) Zdjecia dam troche pozniej..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72966 przez Groszek
Marta super cieszę się że wszystko wporządku ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72976 przez gosiak
Marta cieszę się że wszystko ok no i szkoda że filmiku nie możesz wrzucić ale z niecierpliwością czekam na fotkę:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73036 przez Mała
Marta super, że wszystko w porządku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73039 przez karolena
WITAM WAS WRZESNIOWECZKI!!!! GRATULUJE WAM WSZYSTKIM :) :)

zycze wam wszystkiego dobrego i bez problemowej ciazy :lol:
musze sie pochawlic bo moj synus w 12tc5 mial 7,2cm -potezny chlop :lol: :lol:
w tej chwili wyrownal sie i jest idealny co do terminu!!
pozdrawiam i GRATULUJE :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73052 przez bewipo
Super Marta że wszystko dobrze :) Czekamy na fotki, hehe rzeczywiście szkoda że filmiku nie mozna. To nasze dzieciątka równie dużo się kręcą w brzuszkach ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73054 przez Pyśkaaaa
Gratuluje Marta :) dzidzia rosnie jak na drozdzach :D czekamy na foteczki.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73068 przez Agusia83
Marta, moje ogromne gratulacje....dzidzia jest naprawde wielka i najwazniejsze, ze wszystko ma na swoim miejscu i ze jest zdrowa :lol:
Bewipo i Marto, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze, ze jestescie juz po tym badaniu...i wiecie, ze wszystko w jak najlepszym porzadku...Ja sie strasznie obawiam, oby i moj maluszek tak fikal koziolki jak Wasze brzdace....
Marta, czekamy z niecierpliwoscia na fotki...filmik pewnie tez cudowny ale zostawcie go sobie do ogladania tylko dla Was i dla najblizszych...to takie wzruszajace uczucie :) ...

Ja wczoraj od 14 czulam sie fatalnie...dopadl mnie bol glowy, ale nigdy takiego nie mialam, bo nigdy do takiego nie dopuszczalam, jednak nie ma jak leki...wieczorem myslalam, ze moze to z glodu i zjadlam 2 kromeczki a pozniej mi bylo az niedobrze, zmusilam sie do wymiotow i bol troszke zelzal, ale nadal bolalo jakbym miala orkiestre denta w lewej skroni...W koncu wyszlam na balkon i to mi uratowalo glowe, bo nie wiem jakbym sie dalej czula...no i po polku ponownie zimne oklady i znow lozeczko i tak do rana przespalam...niedawno wstalam i czuje jak mnie cmi, ale chyba zaraz ubiore sie i pojde na spacer....oby to juz pomoglo na 10000%
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73071 przez Pyśkaaaa
Dziewczyny mam takie pytanie! sluchajcie bo mnie mniej juz bola piersi prawie wcale.... jak to jest u was bo ciut sie martwie :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73077 przez Agusia83
Pyskaaa, u kazdej kobiety jest inaczej, to wszystko zalezy od organizmu, ale w podrecznikach pisza, ze pod koniec I trymestru w wielu przypadkach zanikaja nieprzyjemne dolegliwosci ciazowe w tym bol piersi...widzisz, one Cie mniej bola, ale nie oznacza, ze przestaly....zreszta dzis moga Cie mniej bolec a jutro od nowa dowiesz sie co to znaczy cholerny bol cycuszkow :P A moga tez przestac, bo i tak sie zdarza....
ja tez sie czasem martwilam, ale wlasnie mialam tak....a teraz czuje, ze troszke mniej bola, przynajmniej w nocy jak wstaje na siku to nie musze ich trzymac(bo mialam i taki okres)
nie denerwuj sie, na pewno wszystko jest w porzadku...a masz jeszcze inne dolegliwosci ciazowe?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73087 przez Pyśkaaaa
Tak :) dalej sikam w nocy 2 razy :P dalej sa takie duze i mam wiksza siateczke na nich dalej pobolewa brzuch a dzis to mnie nawet mdli ble :( chyba sie naczytalam glupot i znow sie denerwuje :P po prostu bola jak dotykam a wczesniej bolaly caly czas. dzieki Agusia za uspokojenie
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73092 przez Agusia83
Pyskaa, nie ma za co :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl