BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #73413 przez Agusia83
Marta piekny maluszek...ze tez juz w tym okresie mozna zrobic takie cudo zdjecia:)..naprawde fantastyczna pamiatka....

Mala, pewnie, ze zdarzysz zrobic badania prenatalne... :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73565 przez asia26
piekne te zdjecia :) szkoda ze ja takich nie mam od Oliwci :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73590 przez magdamagda1988
Dzieki Mala :) oby tak dalej nam lecialo, choc mi sie dluzy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #73761 przez Mała
magdamagda1988 mnie w pierwszej ciąży też się dłużyło do momentu kiedy brzuszek wyskoczył nie wiedzieć skąd i kiedy :laugh: , a potem do pierwszych ruchów maleństwa. A teraz się cieszę, że mogę jeszcze sama buty zawiązać i jeszcze dziarsko chodzić, a nie toczyć się :laugh: Choć przyznam, że ruchy to już bym chciała czuć.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74151 przez magdamagda1988
Mała ja to juz bym chciała mieć brzuch a tu nic a nic az sie martwie :) poza tym od wczoraj cos mnie kuje jajnik i troche sie martwie ale to pewnie normalne :) piersi bola mnie coraz mniej, mdlosci nie mam jakbym w ciazy nie byla a ja juz bym chciala z brzucholem chodzic :) dziewczyny wstawiaja fotki z brzuszkami a ja nic wciaz :)no ale przyjdzie i na mnie czas :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74180 przez Mała
Ja też nie mam jeszcze brzucha ciążowego, poza tą oponką, którą mam zawsze. Piersi też mnie mniej bolą,a kłucie to normalne. Moje objawy ciąży to brak @, ogromne zmęczenie na samym początku i zaparcia, pomału zaczyna mi zgaga dokuczać, nie wymiotowałam ani razu. Nie masz się czym martwić, to fajnie że czujesz się dobrze. :laugh:

Idę jutro z moim synkiem do psychologa, żeby pomógł nam przygotować go na nadejście mam nadzieję zdrowego brata lub siostry.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74258 przez Pyśkaaaa
No to Mala trzymamay kciuki bo to pewnie nie lada wyzwanie ...

ja brzuszka tez nie mam jeszcze ale czuje ze przytylam bo spodnie ciasno wchodza...
A cycki znow bola od 2 dni a juz sie przerazilam! Mdlosci dzis mam i jakos na mieso patrzec nie moge:( a wlasnie zaparc nie mam wrecz odwrotnie :P alee to chyba lepiej

A co do jajnikow to mnie kluja potem nie kluja. lekarz mowil ze tak czasami jest!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74334 przez magdamagda1988
Mała trzymam kciuki, dzidzia napewno bedzie zdrowa i nie ma innej opcji takze teraz, trzeba tylko pracowac nad synkiem, ale napewni jestes silna kobieta i dasz rade :)

A brzuszków sie doczekamy dziewczny bo u mnie jest, ale oponka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74732 przez Marta M
Witam z samego ranka :)

Mala napewno wszystko bedzie dobrze...:) Jak dzidzia przyjdzie na swiat (napewno zdrowa) to Twoj synek bedzie zachwycony...i tak jak mowila Twoja mama, ze zaakceptuje rodzenstwo takim jakie jest czy tez nawet zapomni calkowicie o tym co myslal w czasie Twojej ciazy...:):) W kazdym badz razie zycze Wam wszystkiego dobrego :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74739 przez Agusia83
Witam Was moje wrzesnioweczki :laugh: ...Miejmy nadzieje, ze dzis piekny dzien bedzie...
Slonce swieci, moze troszke mrozik, ale kto wie, moze lekko odpusci...
A ja dzis mam 12t3d i usg....i od wczoraj wiecorem bardzo sie denerwuje...
Oczywiscie maz mowi, ze nie mam sie o co martwic, ale wiecie jak to jest....jak sie denerwujemy to same sobie cos glupiego wmawiamy....
Trzymajcie za mnie i za maluszka kciuki...jak wroce to postaram sie od razu zdac relacje...wizyte mam o 17:30, ale wizyta moze sie przesunac...

Marta, gratuluje rozpoczecia 14tc :laugh: ..w koncu rozpoczynasz 2trymestr:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74766 przez Marta M
Agusia zobaczysz jakie to badanie jest cudowne :) Powodzenia i koniecznie napisz odrazu jak wrocisz :):)

Dziekuje :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74769 przez Agusia83
Oczywiscie, ze napisze....a mam jeszcze jedno pytanko...
Dziewczyny...ile juz przytylyscie?...Czy w ogole waga Wam sie zmienila?
Ja zwiekszylam swa mase o niecale 3kg....duzo, nie?...nie chce duzo przytyc....mam nadzieje, ze teraz bede mniej jadla niz na poczatku no i musze sie pilnowac z waga....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74775 przez bewipo
Hej dziewczyny. Nie było mnie przez weekend, u rodziców się byczyłam ;)
Marta fotki super i gratulacje 14 tyg :)
Agusia ja na ból głowy łykam apap, może nie powinnam, ale ból głowy to jest dla mnie coś bardzo, bardzo okropnego. Ja na razie nic nie przytyłam, schudłam nawet 0,5 kg, ale jeść to nie bardzo mam ochotę.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74836 przez Mała
Agusia83 czekam na wieści.

Marta i ja gratuluję.

bewipo ja też biorę apap, tylko lekarz powiedział żeby to nie było codziennie. Mówił mi też, że nawet polopiryna jest lepsza, bo przeciwbólowa a do tego rozrzedza krew. Tyko od któregoś tygodnia można ją brać, ale już nie pamiętam od którego. Mnie na ból głowy pomaga mycie włosów, serio :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #74840 przez Pyśkaaaa
Hej dziewczynki :D

Agusia na pewno wszystko bedzie dobrze czekamy na relacje :)a co do tycia to ja na wage nie staje bo nie mam! ale czuje po spodniach ze ciasne! w sumie nic dziwnego ze tyje jak siedze na zwolnieniu i jem :P

Marta gratule!! 2 trymestr :D

Bewipo mi lekarz mowil ze tylko paracetamol!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl