BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 10 miesiąc temu #150601 przez fanka
Mnie się też nie chce spać, a mój M w pracy na 3 zmianie. Za oknem leje okropnie, pogoda jesienno - depresyjna.
Gosia- śliczne zdjęcia. Ja namawiam mojego M żeby mi jakąś małą sesyjkę zrobił, w końcu się zgodził ale dzień za dniem mija, a zdjęć jak nie było tak nie ma. Może zdarzymy przed porodem... spokojnej nocy Dziewczynki , do jutra
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150621 przez gosia2324
mYSZA napisał:

gosia ja mam chyba taki sam brzuszek;) a Ty ile na plusie jesteś?

Sławoczku, ale Ci Natalka jak an drożdżach rosnie! niesmowicie;)


Myszka juz 11 kg :)

Witam we wtorek, deszczowy wtorek :( Gdzie to słońce !!! ???

Słowiczku Natalka ładnie przybywa, już prawie dwu kilowka :) Ale rosną dzieciaki :)
Boze mam nadzieje ze i moja sie juz przekrecila, czasem w to watpie . Ja nie chce cesarki :( Musi sie odrocic
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150625 przez Marta M
Pati, Gosiu cudne wygladacie :)

Co do kosmetykow poslucham beti i na poczatek kupie tylko emolium, a na pozniej nivea, u gina dostalam kupon do rossmana na 20% rabatu na kosmetyki nivea dla dziecka, takze jest git ;) I w weekend wrocil moj tata z zagranicy i prawdopodobnie dzis jedziemy zakupic wozeczek, bo dziadek stawia a przy zakupach bardzo chcial byc, dlatego sie nam tyle zeszlo..i moze lozeczko z komoda dzisiaj przyjda..:)

Milego dnia kochane, ja pewnie znow sie dzis zapadne bo procz wozka chcemy zakupic plytki do lazienki..pozdrowionka ;)

Ciekawe ile moja wazy, Wasze pociechy sa juz takie duze :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150630 przez beti
Cześć dziewczynki :)

Słowiczek, kawał córci już :)
Ja mam USG w czwartek i już się boję ile Fifi przybrał... w 27+ 2 miał już 1393g (!!!)

Pewnie tej koleżance chodziło o to, że karmienie nie kosztuje nic, a wszystko inne...masakra...mam wrażenie, że jak jest fotka dziecka albo napis dla dziecka na opakowaniu to już jest koszt +100%...strasznie drogie to wszystko :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150635 przez Agusia83
Dziewczynki, jestescie niesamowite....ja wczoraj padlam przed 23...a Wy pisalyscie i pisalyscie :silly:

Pati bardzo ladna z Ciebie kobieta...i faktycznie brzuszek malutki...oczywiscie w porownaniu do mojego...ja mam ogromnego arbuza z przodu...zreszta maz ma swoja teorie...ze najadlam sie bobu, kalarep i arbuzow i dlatego tak przybralam w brzuszku...haha...

Gosia, super sesja...slicznie wyszlas:)...

Ja tam w ogole nie widze tych kg u Was...jestescie niezle laseczki :lol:

Ja nadal nie mam nic dla siebie...no i lozeczka, i wozeczka tez jeszcze nie....

Slowiczku, ale Natalka to duza kobietka juz :lol: pieknie rosnie...ciekawe ile bedzie miala na finiszu :silly:

Wyobrazcie sobie, ze maz wybieral sie do pracy...wlaczyl elektryczna maszynke do golenia i na jej dzwiek maluch sie bardzo energicznie przebudzil...az krzyczalam by ja wylaczyl... :silly: takie intenstywne kopniaki otrzymalam...no i mu mowie, ze obudzil dzidzie a teraz ucieka do pracy :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150660 przez pati-m
Dzień dobry dziewczynki :)
Aaaaale się nie wyspałam :angry: Całą noc mnie męczył albo kaszel, albo katar i tak na zmianę, a na koniec jeszcze skurcz łydki :angry:
Chyba się dzisiaj wezmę za pranie ciuszków. Muszę posegregować kolorystycznie i zorientować się ile mnie tego czeka.
Kochane, a czy są jakieś maluszkowe rzeczy, które wypadałoby prać tylko ręcznie? Bo się tak teraz właśnie zastanawiam i boję się żeby mi czegoś pralka nie zniszczyła.

gosia - ślicznie zdjęcia, a Kamilek cudny słodziak :)
slowiczek - super, że z Natalką wszystko dobrze! Duża dziewczyneczka z niej :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150665 przez gosia2324
Pati ja prałam wszystkie razem, nic nie farbuje :)
A synek ma na imię Kubuś :) Kamil jest u Malej :silly:
Ja juz poprałam i poukładałam w komodzie, za ok 3 tyg musimy zrobić małe przemeblowanie w dużym pokoju, rozłożyć łóżeczko i przenieść komodę dla Jagódki.

Teraz to juz z górki :)

Matra pochwal sie potem zakupami.:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150668 przez bewipo
Cześć dziewczyny.
gosia zdjęcia super :)
Pati ja do pralki dałam wszystko oprócz sweterków wełnianych robionych przez ciocie. Nic sie z ciuszkami nie stalo, a prałam na jakimś mega długim programie do bawełny na 40 stopni.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150673 przez pati-m
Aaaaaa! Przepraszam Gosia :kiss: Taka pomyłka! No to jako przyszywana ciocia się nie popisałam :lol: Przeprosiny również dla KUBUSIA :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150675 przez gosia2324
:) Kubico wybacza Cioci :silly:

Dziewczyny mam tyle spraw na mieście, bank, zapłacić za mieszkanie, jechać do serwisu z telefonem, a tak mi się nie chce ..... Laze w dresach i ani mi sie śni przebierać...
Hmmm może wszystko samo sie zrobi :P ;) :unsure:

Dobrze ze obiad mam gotowy dla nas i dla Kuby :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150691 przez Agusia83
No wlasnie, mam strasznego lenia....ja Gosia chodze w pizamie :silly: a raczej leze...a na zakupy trza isc i ugotowac obiad....
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150705 przez pati-m
Ja też mam lenia, a w połączeniu z moim przeziębieniem, to dziś jest nierealne abym gdzieś się z domu ruszyła :) Mam zamiar snuć się po mieszkaniu w dresach i ogarniać ciuszki Kacpra :) Obiad na szczęście mam z wczoraj, więc przynajmniej to z głowy.
Ogłaszam oficjalnie dzień lenia i siedzenia na forum :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150723 przez Pyśkaaaa
hej dziewczynki:)
u nas słoneczko niesmiało sie wychyla...
spałam kiepsko bo ciagle dretwieją mi pośladki i plecy w nocy co chwilę sie budzę a poza tym chyba jakiś gorszy dzień ech...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150796 przez mYSZA
hejo!

dziewczyny, Wy się boicie JUŻ o to położenie główkowe? mój Janek na ostatnim USG był już główką do dołu, ale czuję, że ma jeszcze na tyle miejsca, żeby się odwracać- co zresztą zamaszyście robi;)

a słuchajcie- kupujecie jakies stojaki na wanienki? czy jak sobie z tym chcecie radzic?





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150806 przez pati-m
Myszka - ja za każdy razem się martwię przy wizycie bo u mnie mały jest ułożony miednicowo i jeśli nic się nie zmieni to będę miała cc, choć wolałabym natruralnie rodzić. Lekarka mówi, że ma jeszcze czas żeby się obrócić, ale ja i tak się martwię...

A co do wanienki to my kupiliśmy taką komodę kompielową, bo trafiliśmy na promocję, że jeśli kupimy komplet mebli do pokoju dziecięcego, to komodę mogliśmy wziąć za 100zł, więc się zdecydowaliśmy. Uznałam, że z nią mi będzie wygodniej - łazienki w blokach nie są za wielkie :) więc będę kąpać w pokoju małego, poza tym jest na kółkach więc nie będzie problemów z przesuwaniem :)

Mamy taką, tylko w jasnym kolorze, tak jak meble.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl