BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 2 miesiąc temu #591988 przez patys
Makrelcia ja małemu czytam od jakiegos miesiaca takie ksiazeczki króciutkie ktore znam juz na pamiec bo ciagle 2 czy 3 mu czytam i on to uwielbia...jak jest marudny to wystarczymu zacytowac cos z tych książeczek a on od razu sie uspokaja i śmieje:)

Ania ja kupie zwykła kaszke manne w rosssmanie jest.. i powiedzcie mi jak bym ją chciała dodac do marchewki ze słoiczka albo marchewki z ziemniaczkami to najpierw gotuje tą kaszke i potem jakas łyzeczke daje do tego co on ma zjesc?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592159 przez hanias
Aniu ja mam zwykłą kaszkę i na wodzie gotuję. Też szukam krzesełka. Jakbyś coś ciekawego znalazła poproszę o link :)

Chyba dostanę @ :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592651 przez MADZIA7
Hej:)

Nie odzywałam się wczoraj, bo miałam sporo spraw. U nas ok, okazało się, że Natalce rosną 2 ząbki naraz, podobno często tak jest, że jedynki rosną razem. Od wczoraj jemy kleik kukurydziany. A od jakiegoś czau Natalka robi "dorosłe kupy", już nie takie jak po samym mleczku, u Was też tak jest?

Patys super, że te przepisy podałaś, jak masz jeszcze jakieś to napisz, już się nie mogę doczekać jak zacznę robić, bo póki co dawałam tylko słoiczki.

Agnessa fajnie, że teraz jesteś częściej, brakowało Cię na forum, w końcu jesteś założycielką!:) Ale MAksiu pięknie siedzi!

KAsiu to chyba Oliwierek zacznie pierwszy raczkować silny chłopak!

Sandra ale Bruno robi wygibasy - super wysportowany!

Aniu ja też lubię Twoją Madzię z Twoich opowieści, a już tą opieką wakacyjną nad Filipkiem to mi zaimponowała! Coż zrobić, MAdzie są fajne;)

Hania mnie też się stale wydaje, że zaraz dostanę (od 2 m-c), choć wcale nie tęsknię;)

MAkrelcia ja czytam Natce od 2 m-ca, na początku to bardzo lubiłą i przyglądała się moim ustom, jak czytałam, a teraz się trodhę denerwuje, bo jej pokazuję książeczkę, a ona ją chce jeść!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592711 przez Ania14.09
Hania ja znalazłam takie krzesełko co mi się podoba
allegro.pl/krzeselka-do-karmienia-2w1-kr...ity-i3091981326.html
Wydaję się trochę drogie,ale jeśli jest takie fajne, to nie żal mi pieniędzy. firma też ma dobre opinie, bo było jeszcze jedno, nawet tańsze, ale firma miała dużo negatywów, kupiłabym używane, ale nikt nie sprzedaje ze stolikiem,a na stoliku mi zależy, bo miałam takie drewniane przy Magdzie, i jeszcze całe przedszkole bawiła się , rysowała na tym stoliku...

Ja nie mam @ ale ja się cieszę, przy Magdzie jak ją karmiłam to po roku dostałam,ale pamiętam , że przed byłam jakaś bardzo zdołowana, to chyba jakoś przez te hormony

Madzia super, że Natalka tak je. Mój młody zjadł dziś dwie łyżeczki zupy i jedną łyżeczkę przecieru owocowego. Jestem załamana, chyba kupię mu soki żeby pił z butelki, bo z butelki chętnie pije,co do mojej Magdy, to może nie wytrzymać całe wakacje,ale zobaczymy

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592731 przez hanias
Madziu - Hania też jak wprowadziłam nowe pokarmy to kupka inna niż na samym mleku, są właśnie "takie dorosłe" heheh. No i 2 ząbki!!! Super!

Aniu - właśnie też zastanawiam się nad krzesełkiem z opcją z stolikiem, bo się przyda na później. Też rozglądałam się za czymś używanym ale na razie nic ciekawego nie wpadło mi w oko :silly:

We wtorek przychodzi pani (niania) na rozmowę, kobieta z polecenia mojej koleżanki, mieszka 2 bloki ode mnie, ale nie nastawiam się. Zobaczymy co to za babka.

No i widać że już weekend się zaczął bo nas tu mało... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592760 przez Ummi
Patys wielkie dzieki, ze chcialo Ci sie napisac tyle przepisow – mysle, ze wkrotce bedziemy wyprobowywac co niektore. Jedynie ten cukier puder mi sie nie podoba w jablkach pieczonych ;) ale ostatnio pierwszy raz bedac u kolezanki jadlam pieczone jakblka i sa pyszne – swietnie, ze wstawilas przepis ! I podobnie jak Kasia – chyba maslo bede zastepowac olejem rzepakowym.
Makrelcia cos sie nasze chlopczyki chyba umowili – moj tez dzis ma jakis dzien do kulania (tylko w odwrotna strone niz Jerzyk) i sie chyba z 5 razy przekulnal z plecow na brzuszek ;)
Ania zdrowka zycze ! a co do stolika masz racje – moj siostrzeniec (niedlugo skonczy 4 latka) ma wlasnie takie drewniane (tylko fajnie odnowione, pomalowane i z namalowanym imieniem z tylu na krzeselku) i sluzy mu do teraz zarowno do zabawy jak i do wspolnych posilkow, bo jest raczej niziutki, wiec mu wygodniej niz na zwyklym krzesle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #592992 przez kasia7775
Ania zdrówka przede wszystkim. Krzesełko ja mam właśnie takie ze stoliczkiem, udało mi się za 120 zł kupić :) ale pisałaś o takim, żeby się składało do samochodu. A to jest dosyć "kobylaste" :)
allegro.pl/coneco-zodiac-14-krzeselko-do...new-i3101139196.html
mam takie tylko niebieskie :)
Kaszę zwykłą ze sklepu kupuję, a najlepsza jest błyskawiczna.

MADZIA7 u nas kupy bardzo dorosłe, a ostatnio same "szyszki", ale ubaw mamy przy tym, bo Oli stęka na cały dom :lol:

Hanias powodzenia z nianią :)

Makrelcie niech Jerzyk nie daje się chorobom :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593245 przez patys
no i mamy weekend czyli dzien pustek na forum:)
fajnie ze wam sie przepisy przydają, ja je dostałam od koleżanki, która dostała od pediatry ale sama jeszcze tych przepisów nie robiłam na razie daje słoiczki...
dzis pierwszy raz dodam kaszki manny do marchewki albo marchewki z ziemniaczkiem...

wczoraj od 17 30 do 22 30 byłam u koleżanki na imprezce parapetówkowej z kolezankami z pracy było super tak sie uśmiałysmy:)
zaraz jedziemy z Matkiem na gimnastykę, na razie nie widze poprawy jeśli chodzi o napięcie mięśniowe ale już sam dźwiga nóżki do góry i się nimi bawi...
a od wczoraj jak leżał w wózku to bawił sie uchem..tak mi sie przynajmniej wydaje bo ma katar i mogłoby mu sie na ucho przeniesc ale nie płacze przy tym jak mu dotykałam ucho to go nie boli nie wykręcał sie ani nic...poza tym tylko kilka razy dotykał tego ucha i sie przy tym usmiechał co wy myslicie?:)

miłego weekendu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593706 przez MADZIA7
Cześć:)

Ale pusto:)

Patys ja dziś spotakałam się z koleżankami, byłam na urodzinach bez Natalki pierwszy raz, ale mogłam sobie pozwolić tylko na 2 godz.+dojazd, bo tyle córunia wytrzyma bez piersi, ale i tak strasznie się cieszę, bo było super! Jak ja tęsknię za takimi spotkaniami, ale jak wróciłąm do domku i zobaczyłam mojego Skarba w kąpieli, bo akurat tatuś kąpał, to nie żałowałam już, a potem tak słodko przytuliła się do piersi i jadła jak taki mały chomiczek i trzymała tą swoją pulchną rączką pierś:) Moje małe cudo:)
A z uszkiem myślę, że je odkrył, moja Natalka też sobie tak dotykała gdzieś przez tydzień i jej przeszło, jakby go bolało to by pewnie tarł albo płąkał.
Kończe już, bo po imprezie u koleżanki może parę osób wpadnie do nas na pogaduchy:)

dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593910 przez makrelcia
co do glutenu ja kupiłam kaszkę pszenno żytnia dla dzieci z nestle chyba zdrowy brzuszek. Nie trzeba gotować tylko od razu do owoców już zupki :) no i pycha z mlekiem :) Jerzolowi smakuje :)
Czy wasze dzieci też tak wcześnie wstają? Jest po 7 a moje dziecko już walczy dobra godz. Ciekawe czy zamierza jeszcze przysnąć :) ja mu jutro pokażę co to znaczy budzić kogoś jak ten chce spać :) będzie miał pobudkę o 6 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593929 przez MADZIA7
Makrelcia moja córcia wstaje o 5.30 codziennie:) A wczoraj posiedzieliśmy ze znajomymi do północy, poszłam spać o 1, w tym kilka karmień było, a teraz ratuję się kawą:) Na szczęscie Natalka własnie się zdrzemnęła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593960 przez Jussstyś
A my wczoraj skończyliśmy pół roczku! :-) i z tej okazji posiedzie lismy wieczorem przy winku ze świecami i dobrą kolacją, oczywiscie we trójkę, ale i tak bylo super :)

Moja Julcia się turlała juz z pleców na brzuszek i z powrotem, bez większego problemu, a teraz wcale tego nie robi... Moze ma pupę za ciężka :laugh:
Moja Julcia wstaje tak o 8-9 czasami spi dłużej ;-)
A gluten wprowadzamy, kupilam kaszke manna na wodę z nestle i dodaje jedna miarke do kaszki, która jemy na noc :-) jak na razie nie ma bóli brzuszka ani żadnych oznak nietolerancji glutenu :-)
A codziennie zamiast jednej butli mleczka jemy zupke lub obiadek, niunia taaaaak szeroko buzię otwiera jak nie wiem :-):-)
Nie smakują jej tylko potrawy z królikiem, ale wszystko inne je az jej się uszy trzęsą.
Acha i ostatnio odkryła swoje nóżki i caly czas ma je w buzi ;-)
Pełza na brzuszku do tylu, podnosi pupę do góry, podnosi się na rączkach, ale zaraz pada i síe śmieje :-)

Milej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593989 przez PolaL
Petys jak Mati nie ma gorączki ani nie płacze i dotyka uszka to nic się nie powinno dziać. Po prostu odkrywa ciałko.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593990 przez PolaL
Justyss gratulacje dla Julci z okazji 6 miesięcy :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #594033 przez kasia7775
Witam w niedzielny poranek :)

Mój naturalny budzik Oliwier budzi mnie codziennie ok 6 rano :) Jakiś wadliwy model, bo nie m funkcji drzemki :P
A ja chodzę spać zawsze ok 12-1 ;)

Justyś wszystkiego najlepszego dla Julci :kiss: :kiss: :kiss:

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl