BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 2 miesiąc temu #594034 przez Jussstyś
PolaL dziękujemy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594098 przez patys
dziewczynki ktora z was pisała o tej kaszce 8 zbóż bo ja własnie taką kupiłam i z tego co kojarze to kazał padietra dodac to do posiłku, że sie samo rozpusci? ja rozpusciłam łężeczke kaszki w przegotowanej wodzie i dodałam do słoiczka- marchewka z ziemniaczkami bo już wczesniej to jadł i mu smakowało... myslicie ze tak można??:)wiem pewnie zadjaje głupie pytania ale wole sie dopytac:)

jussstys super ze tak sitowaliście pół roczku...
mój Matek jeszcze nóżek nie je tylko się nimi bawi ale pani na gimnastyce powiedziała że jak na 3 miesiące w szelkach to i tak sobie ładnie radzi:)obraca sie na plecki i na brzuszek i czasem dźwiga na raczkach a ostatnio ciagle podnosi głowe gdziekolwiek lezy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #594123 przez 26joanna
Cześć dziewczyny :)
Mój synek codziennie budzi mnie o 6.30 , dzisiaj już mąż z nimi wstał ( Luśka wstaje jak Jasiek się budzi ) i ja mogłam chociaż do 8 pospać :P
Wczoraj Jaś skończył pół roczku i z tej okazji ugotowałam mu zupkę z brokułami , którą zjadł bardzo szybko i z wielkim apetytem :D Dodatkowo ładnie już siedzi i czołga się do tyłu , teraz mogę go tylko na chwilkę zostawić i to zapiętego jakimiś pasami!!!!! :silly:
Justyś dużo zdrówka dla Juleczki :*
patys nie pomogę bo ja dodaje zwykła kasze mannę :)
Miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594214 przez Sandra85
Witam :) Patys to ja pisalam o tej kaszce 8 zboz i ja tak dodaje bez przygotowania,pediatra kazala przez tydz. jedna miarke,potem nast. 2 miarki,a potem trzy. Mojemu synkowi tez smakuje :) Jussstyś buziaczki dla Julci,niech sie zdrowo chowa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Fajnie swietowaliscie,my niestety chyba dopiero roczek bedziemy swietowac,teraz nie ma czasu na nic B) Ja chodze spac o 22-giej ,a wstajemy kolo 8-smej,jakbym posiedziala dluzej to przez dzien bym byla nieprzytomna,po nocnych pobudkach :silly: Ale musze sie pochwalic,bo dwie noce z rzedu Bruno po karmieniu przed 22-ga,budzil sie dopiero o 3.00 na jedzonko,a nast. ok. 6.00 i bylam mega wyspana :woohoo: Ale dzis w nocy juz nie bylo tak rozowo,choc nie mialam zludzen,ze tak juz zostanie :huh: 26joanna to Jasiu juz jest super wygimnastykowany,niedlugo bedzie sie czolgal do przodu :laugh: Super :kiss: Buziaczki dla Niego na te pol roczku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594222 przez patys
sandra a ty tez dodajesz to do słoiczka czy sama gotujesz potrawy, czy podgrzewasz danie ze słoiczka i dosypujesz troszke kaszki? super z ta nocka zawsze to jakas nadzieja my6 niestety cały czas budzimy sie co godzine półtorej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594293 przez Ania14.09
Justys wszystkiego najlepszego dla was z okazji urodzinek :)

Patys ja kupiłam zwykłą kaszę manne, bo chyba tu na forum, któraś tak napisała. Zrobiłam na wodzie i dodałam do zupki, tylko mniej niż było napisane.
Chciałam rozrzedzić mu zupę żeby pił z butelki,bo on kompletnie nic nie je. wypił 20 ml z butelki, to rekord jak na niego. Nie wiem jak to będzie jak będę w pracy.
Wolałabym żeby jadł łyżeczką, ale najpierw chcę żeby w ogóle jadł coś innego niż cyca

Madzia świetnie, że się rozerwałaś. Ja ostatnio zrezygnowałam ze spotkania z koleżankami. A to dlatego, że wracam do pracy, wiec chcę jak najwiecej być z Filipem.

Filip też dość wcześnie wstaje, ale gdzieś ok. 7, tylko, że wieczorami późno chodzi spać, bo ok. 22, no wcześniej nie chce spać i nie pomogło nic, ani przetrzymywanie, ostatniej drzemki, ani lulanie, no nie wiem już co mu wymyślać.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594323 przez PolaL
A my dziś zrobiłyśmy małe odstępstwo, moja mama obrała sobie jabłuszko a że było bardzo soczyste to dałam małej do possania. Normalnie aż nie dawałą sobie zabrać. Ale bałąm się ze może ułamać jej sie większy kawałek i dopiero będzie. Wiec jutro może zacznę dawać jej te jabłuszka ale poprzez gryzaczek. Mamy coś takiego allegro.pl/canpol-gryzak-do-pokarmu-1-si...tis-i3097549881.html więc będę spokojna że nic sobie nie ugryzie :silly: A miałam poczekać do pół roczku - no ale to już za 5 dni więc mam rozgrzeszenie.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594335 przez patys
polal slyszałam o tych gryzaczkach podobno fajne:)
Matek już spi zasypia ostatnio o 19 a budzi sie po 6 oczywiscie w ciagu nocy budzi sie jeszcze milion razy:)sle ciesze sie ze od 19 mam już ciszę:)pewnie mu sie znowu przestawi to za jakiś czas ale on ogólnie później niż o 20 raczej nie zasypiał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594371 przez MADZIA7
A moja Natalka zasypia coraz wcześniej, kiedyś to była 23, potem 22, 21, a teraz koło 19:30. Ale dziwne jest to, że niezależnie od tego o któej pójdzie spać, to i tak wstaje o tej samej porze.

Pola fajne te gryzaczki, mój chrześniak miał coś takiego i sobie memlał jabłuszko, jak już zaczęłaś wprowadzać, to porządnie, całe jabłko!;)

Justyss sto lat dla córeczki!

Aniu rozumiem Cię, bo też miałam wielkie opory co do tego wyjścia, a Mała to czułą i popłakiwała, więc myślałam, że jej coś jest, więc mąż i znajomi prawie mnie na siłę z dumu wygnali i okazało się, że mieli rację, bo jak tylko wyszłam, to mąż uspał Natalkę, a potem ją zabawiał cały czas aż nie miała czasu na tęsknotę.

Sandra oby Bruno miał coraz częściej takie nocki, ja też się dziś wcześniej położę, bo ostatnią noc to spałam jakieś 3-4 godzinki i jeszcze mnie coś na dodatek bierze, chyba jakiś wirus:( bo męża też bierze, a w zesżłym tyg. byliśmy u moich rodziców, którzy zaraz po naszym wyjeździe zachorowali, oby tylko Natalka nie zachorowała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594425 przez kasia7775
Pola dzięki, że przypomniałaś mi o gryzaczku :) widziałam kiedyś w telewizji, mówili, że super sprawa. Wtedy Oli był za mały, a potem zapomniałam :P

Oliwier chodzi spać między 18 a 19, próbuję go trochę później kłaść, żeby mi o 17 nie spał na noc jak czas zmienią, bo pewnie o 4 będzie wyspany :P
A dzisiaj mi się do gruszki przyssał :)

Patys, myślę, ze kaszkę lepiej do owoców dać, bo obiadki ze słoiczków i tak są dosyć gęste.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594473 przez patys
kasia wiesz co marcheweczka ze słoiczka to mi sie nie wydaje za gest a i dzisiaj jak mu dałam ta kaszke rozrobiona w wodzie troszke to sie to jedzonko rzadsze minimalnie zrobiło ale masz racje jak wprowadze owoce to bede do owoców dodawać....bo ja raczej na razie nie bede samej tej kaszki podawac bo mleko modyfikowane odpada bo my mielismy to podejrzenie skazy wiec wole sie wstrzymac...a myslicie ze taka kaszke mozna na swoim mleku rozrabiac i podawac jako osobny posiłek??bo ta kaszka 8 zbóż jest bez mleka mm....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594489 przez makrelcia
patys kaszkę tak jak dziewczyny piszą bez gotowania do czegoś wodnistego dodać i napęcznieje? Można nawet do soku dodać. Na mleku z piersi też wyjdzie. Tylko stopniowo wprowadzaj a nie od razu całą miche :)

na ten gryzak właśnie poluje ale nie ma u mnie nigdzie w sklepie.

Jak przestawią godz to dopiero bałagan się zrobi ze spaniem naszych maluchów. Zobaczymy jak to będzie.

Młody spakowany wszystko uszykowane:-) przed nami wielki dzień ! Straszne wrócić po soku do pracy. Zadam żeby mi macierzyński do roku też przedłużyli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594492 przez Ptysiulek
Witam po prawie 2 tygodniowej nieobecności :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


PolaL,
ja też mam taki gryzaczek z Canpolu, od razu dokupiłam te siateczki. W tygodniu będziemy próbować:).

U nas Mały zasypia gdzieś koło 19, ale codziennie budzi się o 6. Zostanawiam się jak można mu przestawić pory spania, żeby chociaż do 7 pospał.

26joanna,
jak gotujesz dla Jasia zupkę brokułową?Bo ja właśnie chciałabym zacząć sama Jasiowi gotować, ale nie wiem od czego zacząć.

Makrelcia,
my mamy z Jasiem taki rytuał,że po kąpieli czytamy sobie albo wierszyki, alo bajeczkę. Jasio to uwielbia!

Madzia,
u nas kupki też są już "dorosłe".

My do karmienia mamy krzesełko Chicco Polly 2 w 1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594503 przez patys
ptysiulek to u nas identycznie ze spaniem od 19 do 6 ale w miedzy czasie tak jak pisałam multum przebudzeń...

makrelcia ja na razie tak tylko spytałam bo nie mam zamiaru podawac mu kaszki jako osobny posiłek na razie bede tylko do gotowego jakiegos jedzonka dodawać...ale tak sie chciałam dopytac czy na swoim mleku mozna ja rozrobic i zjesc jak już bedzie doroślejszy i oswojony z glutenem:)

a i u nas kupki tez juz konkretniejsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594567 przez kasia7775
Patys spokojnie możesz ze swoim mleczkiem rozrabiać. Ja też kupuję bezmleczną i z Nutramigenem robię.

Ptysiulek, dobrze, ze jest ok z Jasiem :) Ja wczoraj kupiłam pierwszą książeczkę, ale Oliwier woli ja jeść niż "czytać" :P

Co do gryzaczka zamawiam taki z Allegro, bo u nas w sklepach też nie można dostać.
allegro.pl/hit-najlepszy-gryzak-do-owoco...ama-i3103856642.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl