BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 9 miesiąc temu #724152 przez kasia7775
Oliwier albo będzie chory, albo to zęby tek go męczą... dzisiaj był okropnie marudny, jeść nie chce. Na noc dała mu ibuprofen i posmarowałam dziąsełka Detinoxem i jakby się uspokoił Zasnął sam w łóżeczku, co nieczęsto się zdarza :lol: Od kilku dni robi kilka kroczków sam :) coraz mniej raczkuje, bo przemieszcza się dotykając wszystkiego, nawet się już trzymać nie musi :)

Nocnik mamy kupiony, ale jeszcze nie próbowałam go sadzać. A w sklepie jest zadowolony, jak sięga do półek. Najlepsze są wystające ceny i reklamy :silly:
aniołkiem nie jest, potrafi wrzeszczeć, jak coś nie po jego myśli jest. Na razie daję sobie z tym radę, zobaczymy później ;)

Agnessa Maksiu super próbował, też się uśmiałam :lol: Ja wczoraj z Oliwier się śmiała, jak wziął telefon domowy i próbował po ekranie jeździć palcem, jak po smartfonie haha albo wziął zeszyt i długopis i próbował pisać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724182 przez agnesssa
Czajusiątko Maks też ostatnio więcej mleczka wypija tylko, że na wieczór :huh:

Kasia No to też Oluś kombinuje :) A z telefonem to mały ciągle wszytsko przykłada do uszka i robi halo halo, nawet klocki hehe :)

Trufla To gratulacje za postępy nocnikowe :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724217 przez patys
jesli chodzi o wesele to było bardzo fajnie:) w sobote babcia najpierw była z Matim na spacerze a zasnał babci szybko w 10 minutek po herbatce wieczornej ok 20 20:) potem jednak kilka razy sie budził ok 12, 2, 3 ok 3 40 my wrócilismy i matek spał z babcia w naszym łóżku tzn własnie sie przebudził i jak tylko usłyszał nasze głosy to tak sie zaczał śmiać szczerze:) to było super:) potem zasnał i spał do 7 30
a o 16 pojechalismy z nim na poprawiny wiec sie wytanczył bo i ja i mąż ciagle z nim tanczylismy a jemu sie strasznie podobało az odchylał głowe do tyłu i oczy zamykał jak sie z nim kręciłam:)

Matek też mi ostatnio awantury robi i ostatnio też w Biedronce:)
a nocnika nawet nie kupiłam jeszcze bo moje dziecko nawet w miejscu nie usiedzi za długo a co dopiero na nocniku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724233 przez Ania14.09
agnessa twój Maks zapowiada się na bardzo inteligentnego faceta :) jak już teraz potrafi w taki sposób naśladować dorosłych :laugh: brawo

kasia może to zeby. Mój chyba też ząbkuje znowu, bo ma wiele objawów

co do nocnika, to my siadamy,ale nie regularnie. Czasami coś tam zrobi na ten nocnik,ale bez świadomości. jednak jak zrobi, to zaraz wstaje. Ja sadzam, żeby się przyzwyczaił do nocnika. siedzę wtedy przy nim i się bawimy.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724839 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Ania Dzięki za miłe słowa :)

Maksiu też się złości, jak mu zabiorę coś zakazanego lub jak nie dostaje tego co chce, potrafi nawet tupać nogą :dry: Ale na zakupach całe szczęście zazwyczaj jest grzeczny :)

Powiem Wam, że już jestem zmęczona tymi wakacjami ... od 7 tygodni nie miałam ani jednego weekendu dla siebie i mojego synka, wiecznie mam gości, albo gdzieś jesteśmy z kimś :huh: A teraz mam jakąś kumulacje, bo od piątku mam codziennie gości :dry: na weekend ma przyjechać rodzinka więc znowu 7 osób będziemy gościć, a jeszcze się teście na mnie obrazili, bo wczoraj zadzwonili że chcą przyjechać właśnie na ten weekend i nie potrafią zrozumieć, że już mamy plany :angry: Teściowa mi wrzuciła, że pewnie dopiero na Święta Bożego Narodzenia się spotkamy, bo ich nie będzie na roczku bo jadą na wesele :angry: :angry: :angry:


Ale się wyżaliłam :silly: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724878 przez Ania14.09
agnesssa ale to fakt,a że miły....
Nieźle masz z tymi gośćmi,a i z teściami też. Moi są znowu za mało wg mnie. Ogólnie, to zlewają,choć chyba lubią Filipa.

A ja muszę się pochwalić, że mój Filip robi już pierwsze samodzielne kroki. :laugh: :laugh:
Mam nagrane, jak uda mi się wstawić, to pokażę, tylko za mało mam czasu,a tu w pracy nie mam takiego programu co czyta moje filmiki, żeby wstawić :( Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że podeptał roczek :silly:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724931 przez agnesssa
Aniu Gratulacje dla Filipka :kiss: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725010 przez czajusiątko
Ania super, że Filipek już chodzi :kiss: koniecznie pokaż nam filmik bo to cudnie wygląda jak dziecko stawia swoje pierwsze kroczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #725091 przez Sandra85
Witam :) Aj znowu nie mam czasu,bo ze szwagierka robimy generalne porzadki,a po poludniu uciekamy na basen...Agnessa Maksiu jest BOSKI :ohmy: Super zaklada tego bucika,a chodzi juz tak,ze moj Miguel nie mogl uwierzyc,ze jest mlodszy od Bruna :silly: Slodziak Maly :kiss: Ania gratulacje dla Filipka :kiss: My ciagle czekamy na samodzielne kroczki :blink: Czajusiatko bylismy u ksiedza,chrzciny sie odbeda 7wrzesnia o 18-stej :) Dzien wczesniej skonczy roczek,takze zrobimy imprezke w sobote po chrzcinach :) Makrelcia sliczne okularki i bardzo Jerzykowi pasuja :kiss: Ja tez nosze okulary i jakos mnie tak rozczula widok takich malenkich okularkow :) Uciekam na obiadek,pa :kiss: A prawie bym zapomniala,wczoraj po raz pierwszy Bruno mnie zawolal mama bez placzu,ja bylam w basenie,plywalam,a Bruno z ciocia na brzegu i jak mnie zobaczyl to zaczal wolac mama mama :) Do tej pory mowil tylko mamamamama jak plakal,a teraz tak wyraznie i ladnie :) No to sie pochwalilam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725731 przez chasiami
Witam! po dwóch tygodniach :)

Wakacje na mazurach ekstra :) pogoda dopisałą :) dopiero co wróciliśmy :) ALicja zachwycona.
Bardzo sie ciesze ze nauczyła sie jeszcze chodzic przed wakacjami bo ciężko by było nam strasznie, a tak wypuścilismy ją i biegała sobie. Jazde 9 godzin zniosła rewelacyjnie ale ostatnie 20 min juz nie było tak fajnie bo zaczeła płakac bo pewnie chciała pochodzic.

Podczas wakacji wyszedł nam 4 ząbek :) Na nocnik to ona już robi cały czas i dużo pampersów zaoszczędzam na tym bo jak wstanie to pierwsze na nocnik (ona często wytrzymuje całą noc) i zrobi siku to znów pampersik zaoszczędzony :)

Jutro mój tata ma 50 lat więc ciężko bo nie wejde :) po imprezie roczkowej już jesteśmy ale msze mamy w niedziele a roczek nam przypada w środe :)

Jak bedzie chwilka czasu to wrzuce zdjęcia :)

Pozdrawiam i przepraszam ale nie nadrobie zaległości i nie odpisze wam mamuśki bo jeszcze rozpakowac by sie trzeba było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725734 przez chasiami
A i zapomniałam dodac Ala mówi juz LAMPA :) i pokazuje na lampe :P śmiesznie to brzmi ale jest słodkie :) nagram kiedyś i wrzuce :)
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726526 przez PolaL
Heyka:) i my się meldujemy po wakacjach :silly: W końcu doczekałam się że mąż dostał urlop z 3-tygodniowym poślizgiem. Ale zamiast w góry wybraliśmy morze. I tak zaliczyliśmy Malbork, Szymbark,Gdańsk, Sopot, Hel, Władysławowo i Rozewie. Oczywiście pod namiotami :woohoo:
Widzę że maluszki się ładnie rozwijają. Ja powoli nastawiam się psychicznie na żłobek zobaczymy jak to będzie :unsure:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726657 przez Ania14.09


udało się :lol: wstawiłam, popracuję nad jakością

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726804 przez agnesssa
Hej :)

Znowu intensywny weekend, ale goście właśnie wyjechali i jutro mam jeszcze wolne więc może coś odsapnę :P

Chasiami Super, że Alusia już tak ładnie mówi :)

Sandra
To gratulacje z okazji pięknego MAMA :laugh:

PolaL To krążyłaś niedaleko mnie :) :) Fajnie, że wakacje się udały :woohoo:

Ania
Brawo dla mamy z super filmik :kiss: A Fifuś super stawia kroczki :lol:

Maksowi ostatnio zdarza się wymuszać płaczem... jako, że jak mama mówi, nie to znaczy nie to dużo płacze przez to :dry: Mam nadzieję, że jakoś to przetrwamy :blush:

Miłego wieczorka :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727110 przez makrelcia
agnessa mój też płacze jak mu czegoś nie pozwalam. a jak jest z tatą to uparcie wymusza wszelkimi sposobami. Bardzo cięty jest na tatę i coraz więcej go bije ale to tylko dlatego, że mało czasu razem spędzają przez co jeden i drugi bardzo nerwowy jest.

ale wasze maluchy śmigają :) Mój to się boi jeszcze puścić. Czasami stoi sam bez trzymanki ale ciężko mu jeszcze utrzymać równowagę. Kiedyś w końcu to nastąpi :)

Z nocnikiem póki co znowu się oswajamy. Bawimy się w siadanie i udajemy "si" Póki co w pieluszce co by go nie zrażać bo jego dupka nie lubi zimna ;) Może jakoś to pójdzie :)

W sobotę wyprawiamy roczek. Już mi się nie chce jak pomyślę ile trzeba zrobić :) Oczywiście mi nie wystarcza sernik i kurczak na stole :D Musi być pięknie i perfekcyjnie :D:D:D
Ozdoby na tort już zrobiłam. Będzie niebieski :D Do tego muffinki z kolorowym kremem, babka z kolorowymi cyferkami :) Po prostu matka szaleje :D Ciekawe co z moich planów wyjdzie :D

Wczoraj byliśmy na festynie. Król parkietu łaził po czterech i ciągle do głośników. A tam tak było głośno, że nie dało się ustać. a chichrał się tak głośno jak jeszcze nigdy :) No i zaliczyliśmy mega wielką trampolinę. Mama skakała a synuś w powietrzu latał :) no i furrora. Kupiliśmy zwykłego bąka tego co to się kręci i brzęczy (sama miałam takiego jako dziecko) Dziecko zniknęło na 2 godziny. Bąk się nim zajmował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl