BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 5 miesiąc temu #802397 przez Ummi
Sandra
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mam tez nadzieje, ze u Madzi lepiej i szybko wroci tu z Natalka :)

Makrelcia a kiedy planujecie kolejnego szkraba ?

Wiem, ze Wasze dzieciaczki juz dawno biegaja, a nas cieszy, ze od paru dni Yasinek sam stoi ! a jaki dumny z siebie ;) narazie nie za dlugo, ale i tak cieszy ;) no i teraz to juz nie ma opcji – caly czas chce chodzic trzymany za raczki. Ja sie smieje, ze w sumie to nawet lepiej dla nas, ze tak pozno zaczyna chodzic, bo oboje z mezem jestesmy wysocy, to by nam kregoslupy wysiadly, a tak to Yasiek juz duzy i za bardzo sie schylac nie trzeba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802433 przez MADZIA7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802441 przez Lui
Jak te wszystkie Dzieci szybko nasze rosną :) jak czytam ile ważą Wasze i co robią to moja taka kruszynka 9,9 kg waży :) choć nosi ubrania na 86 to taki chudzielec :) i ma tylko te 5 zębów hehe :)

Ja nie miałam smaków ani zachcianek w ciąży, więc by się nie sprawdziło ;) w każdym badź razie Anulka dużo zdrówka :) ja miałam w planie drugie.. ale chyba jednak nici z planów wyszły na chwilę obecną

Teraz mi się Młoda rozchorowała - chyba to angina, jest po raz pierwszy na antybiotyku.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802446 przez Lui
Madzia - tak mi przykro, trzymam kciuki aby najszybciej się skończyły te problemy pozytywnie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802495 przez Jussstyś
Lui moja Julka tez nosi ubranka na 86 a wazy 9800 i wcale nie jest chudzielec, jest taka w sam raz papuśna ;-)
Także moze po prostu Twoja córeczka ma taką urodę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802527 przez kasia7775
Pola podanie złożyła, będę cierpliwie czkać. Mam nadzieję, ze do wiosny miejsce się znajdzie :)

Madzia pozdrawiam serdecznie :) szybkiego rozwiązania problemów.

Sandra dobrze, że zdajesz sobie sprawę ze swojego samopoczucia i idziesz po pomoc :) Ja te w pewnym okresie korzystałam z pomocy psychologa i psychiatry, dużo mi pomogło. Pozdrawiam cieplutko.

Lui zdrówka dla malutkiej :kiss: Mój teść jak się Oliwier urodził (pierwszy i raczej jedyny wnuk)to przyniósł mydło Bambino, chusteczki Bambino i używaną gumową zabawkę :silly:
A z szafy Oli też wyrzuca rzeczy, potem włazi na półkę i udaje, że śpi :lol:

Ummi gratulacje dla Yasinka :kiss:

A ja wczoraj durna dałam Oliwierowi pól kuka mleka z kartonu. Dzisiaj dostał wysypkę na policzkach, całe czerwone ma i do tego biegunkę. A przecież wiem, że ma skazę :(
Do tego schodziłam u mamy po chodach na dwór, w ręku niosłam wózek i reklamówkę w drugiej ręce, przegapiam jeden schodek i runęłam jak długa na wózek. Zaryłam kolanami i wybiłam sobie palec w prawej dłoni, uderzenie było mocne, bo mi żel z paznokcia odleciał... Na szczęście zaraz obrączkę ściągnęłam, bo akurat ten palec najbardziej ucierpiał. Teraz jest dość spuchnięty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802545 przez Lui
kasia7775 - moja miała rozwolnienie po mleku z kartonu jak jej dałam raz spróbować, ale jak daję jej kakao z mleka homogenizowanego 2%(takie w butelce plastikowej - podpowiedziała mi koleżanka )to nic jej nie jest, ale nie wiem jak to jest ze skazą białkową

Jussstyś
:)) z jednej stronie dobrze, bo wiem, ze nie jest sama tutaj hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802546 przez Lui
Lui napisał:

kasia7775 - moja miała rozwolnienie po mleku z kartonu jak jej dałam raz spróbować, ale jak daję jej kakao z mleka homogenizowanego 2%(takie w butelce plastikowej - podpowiedziała mi koleżanka )to nic jej nie jest, ale nie wiem jak to jest ze skazą białkową

Jussstyś
:)) z jednej stronie dobrze, bo wiem, ze nie jest sama tutaj hehe :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802596 przez Jussstyś
Lui sliczna Lilianka i wcale nie jest chudzielec ;-) i mamy chyba takie same skarpetki ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802614 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Ale się rozpisałyście :) Niestety nie ogarnę wszytskiego :dry:

Lui śliczna królewna :)

Sandra :kiss: :kiss: :kiss:

Madzia :kiss: :kiss: :kiss:

Kasia
trzymam kciuki za żłobek :) Mam nadzieję, że Oliwierkowi szybko skaza zejdzie :kiss:

Ummi Gratulacje dla Yaśka :kiss:

Ania
Oby to tylko zęby były :kiss:

Makrelcia
Szalejesz z tymi remontami i porządkami :)



Moja koleżanka z pracy ciężarna, właśnie przestała już pracować, więc pracy mamy jeszcze więcej, po południa spędzam z Maksiem a wieczory na przygotowywaniu prezentów i oto brak czasu całkowity :( Zamówiliśmy Maksiowi ubranka na gwiazdora i wczoraj przyszły, pewna mama zaczęła sama szyć z myślą o swoim synku i powiem Wam, że super są te ciuszki :) www.facebook.com/pages/Gapula/151593775040133 Szczerze polecam :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802626 przez czajusiątko
Lui Lili jest śliczna, fajnie, że do nas piszesz :)

Justys fajnie, że tak Wam idzie ząbkowanie :)

Kasia bidulko, aleś się załatwiła :dry: na pocieszenie mogę Ci powiedzieć,że ja ostatnio -nie wiem jak to zrobiłam- walnęłam nosem w skos w ścianie i mam teraz czerwone pomiędzy oczami, a jak się schyle to cały nos nawala :P a co do skazy, to ja ostatnio odstawiłam Oliwii wszystkie produkty mleczne, bo zjadła trochę zupy ze śmietaną i skóra na brzuchu i pleckach zrobiła jej się bardzo szorstka, a w jednym miejscu to aż strupek, więc stwierdziłam,że nie ma sensu narażać organizm i troszkę jeszcze poczekamy :dry:

Agnessa ale Maksiu modniś :kiss:

Madzia, Sandra jak tylko będziecie miały taką potrzebę to piszcie do nas,my Was zawsze wysłuchamy :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802631 przez makrelcia
Madzia Sandra trzymam kciuki żeby problemy się szybko rozwiązały i wróciło lepsze samopoczucie :)

Ta witamina D to ta sama co Dzieciaczkom podajemy na to poprawienie nastroju ?

Ummi planów jako takich nie ma na drugie dziecko. Kiedyś. Ale chcieć chcę :D Mój mąż nie gotowy na drugie. Zresztą on nawet na pierwsze nie gotowy :P

Mój równe 10 kg waży i też chudzielec nie jest. A ma 76 cm. Ale ten czas leci. Dopiero co miał 56 cm i 2800 wagi :D

czajusiątko Kasia mój ma coraz więcej wysypki mimo że odstawiłam wszystko co mleczne. Niby w żłobku mają powiedziane nie dawać ale... Tego nie skontroluje. Plam ma coraz więcej. Najczęściej na przedramieniu i pod kolankami. Takie strupy z tego się robię. Może jeszcze coś go uczula... Tylko co ? Może jajko? Może gluten ? Najlepsze byłyby testy ale jest jeszcze za mały...

Wczoraj moje dziecko było na placu zabaw z kulkami, trampoliną tunelami. Ubaw miał niezły. Babcia go zabrała. Szalał z kuzynką (3 lata) jak nigdy. Jak zaszłam tam to przybiegł się tylko przywitać i z powrotem na trampolinę. Cały wieczór jeszcze się cieszył :)

A że przy okazji jakaś biegunka go dopadła ... chyba urok tych placów zabaw... Ciekawe czy Klaudia też coś złapała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802677 przez Ania14.09
Oj jak fajnie, że piszecie :)

Lui Luiza śliczna,a figurę ma podobną do mojego chudzielca :laugh: My nosimy rozmiar 80, a z wagą, to dowiem się 12, bo mam szczepienie, ale ostatnio ważył 9,5 kg, a chudy jest, że wszystkie żebra mu policzę, kości biodrowe też mu wystają,ale wydaje mi się, że je normalnie,
choć kolejna noc niewyspana, kręci się po łóżku, a ja śpię z nim, bo inaczej bym wcale nie spała, a spać muszę żeby w dzień pracować i być dla synka ;)

makrelcia
ja kupiłam musującą wit D z wapnem w lidlu, ale nie wiem czy też nie większy ruch w pracy, dodał mi optymizmu, a pracuję jako przedstawiciel, musiałam po rocznej przerwie wiele kontaktów budować od nowa, to mnie załamywało, nie ma cię rok i na twoje miejsce wskakuje ktoś inny, bo jak pisałam dziewczyna co zastępowała mnie poszła do konkurencji i trochę mi namieszała, mimo, że niby jest gorsza ode mnie ( oczywiście zawodowo) to trochę namieszała, a ja nie mam tyle energii i chęci żeby walczyć, do tego doszedł kryzys na rynku i wystarczy...
agnessa Maks faktycznie modniś :lol: i duży jak chłopak

Madzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ummi gratulacje dla Yaska, teraz będziesz miała jak my :silly:
Dziś fILIP Wyrwał pstryczek, włącznik światła i gdzieś walnął jak ja szykowałam się do pracy, no nie ma dobrze, :blink: a wczoraj mieszał łyżką w garach, aż żałuję, że go nie nagrałam, bo do tej pory nie potrafił tak trzymać łyżki :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802692 przez PolaL
Makrelcia moja mała miała takie zaczerwienienie pod kolankami - to mówisz że skaza białkowa :unsure: jak posmarowałam Linomagiem to od razu zeszło tyle że nawraca.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802695 przez kasia7775
Makrelcia witamina D taka sama, tylko dawka 5 - krotnie większa. W jednej aptece tylko dostałam dla dorosłych be recepty, ok 20 zł. Ale jak byłam u rodzinnej to poprosiłam o receptę, mam nadzieję, ze będzie taniej.

Warto też brać wit. B12, poczytajcie sobie w necie, jakie jej niedobór daje objawy. :ohmy: Można ją przyjmować śmiało, bo nadmiar i tak jest wydalany z organizmy. Ja sobie zrobiłam badanie na poziom tej witaminy i przy normie 180-900 wyszło mi 187. Rodzinna dała mi zastrzyki z tej wit. A w necie wyczytałam, że już poniżej 400 zaczyna szwankować mózg :P

Oliwier dzisiaj już dobrze, policzki normalne, kupa też ujdzie. A już się bałam, że mnie lekarz nie ominie... Palec dalej boli i sztywny jest, muszę po altacet skoczyć.
A wczoraj byłam jeszcze na zakupach, kupiłam kafelki na ścianę do kuchni :) Może do świąt będzie gotowa :) Tata ma teraz urlop, to się ruszyło z robotą :)
Wczoraj zaczęłam już prezenty szykować, miałam kupon rabatowy do croppa na 40% :) I do H%M na 25% :) Nie wiem czy wiecie, że za zapisanie się do newslettera dostaje się 25% zniżki na jedną rzecz. Ja się zapisałam z 4 emaili :silly:
A mężowi kupiłam portfel skórzany z Wittchen z tłoczonymi inicjałami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl