BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 5 miesiąc temu #805875 przez Ania14.09
Oj widzicie każdy nosi swój krzyż. Dobrze, że mamy siebie żeby móc się wygadać.
Sandra-często myślę, o tobie i bracie i rodzicach, nawet kilka razy się za was modliłam.
U nas w Szczecinie był niedawno głośny wypadek. Dziadek stał na chodniku z pięcioletnią wnuczką czekając na zielone, gdzie na tej drodze jest wyścig samochodów. Auto żeby nie wjechać w "d..ę" innemu samochodowi wjechało na chodnik wprost na tą dziewczynkę :( Są tam codziennie świeże kwiaty, znicze, jakaś kartka widoczna tylko dla pieszych, bo ja tam często przejeżdzam i zawsze mam ścisk w gardle. A parę dni wcześniej moja córka wracała z pracy i z prędkością ok120 na godz. baba wjechała wprost na chodnik wlokąc za sobą kobietę co szła z mężem, wszystko było na oczach mojej Madzi, która długo dochodziła do siebie, bo mówi "mamo gdybym wyszła pół minuty później byłabym to ja".
Makrelcia też jesteś dzielna, pamiętam jak pisałaś o tym jak byłyśmy w ciąży
Kasia ty też jesteś dzielna, Madzia bardzo trzymam za was kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło,
czajusiątko to tylko pieniądze, wiem,że łatwiej pisać jak ma się ich nieco więcej,ale ja też miewałam różne sytuacje finansowe i zawsze padałam na cztery łapy, będzie lepiej

A ja idę jutro szczepić Filipa,ale dziś dostał katar i nie wiem czy go zaszczepi

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805895 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805909 przez makrelcia
Anulka witam w klubie CHF :D po 5 latach spłacania kredytu (wzięliśmy 160 tyś) mamy nadal do spłacenia ok 230 tyś :D Także interes życia zrobiliśmy :)

dzielna ? Po prostu nie poddaję się :) W życiu nie o to chodzi żeby rozpamiętywać i się zamartwiać. Trzeba walczyć o swoje marzenia :) a Juras takim był. Jeszcze trochę walki mnie czeka bo pomalutku dojrzewam do decyzji o Zośce. Ale jak tym razem sprawa się potoczy ? Tego nie wie nikt.

Zawsze mojemu mężowi to powtarzam. Całe życie marzył o motorze. Kiedyś w strachu zapytał mnie co bym powiedziała gdyby chciał kupić sobie motor ( jego mam nigdy się na to nie zgodziła) usłyszał ode mnie "marzenia są po to żeby je spełniać" do dzisiaj uwielbia mnie za to zdanie. Póki Cię stać to spełniaj marzenia. Nawet te najmniejsze i bezsensowne. Ja mam swoje cały czas gdzieś w sercu... i chyba już czas żeby je spełnić :)
Mąż motor kupił (chyba już 3 miał) a teściowa do dzisiaj mnie za to przeklina i nie może zrozumieć dlaczego się na to zgodziłam. I to samo było z tatuażem :D Oj zła synowa jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805911 przez Ania14.09
Anulka ja też nie przywiązuję uwagi do pieniędzy i dlatego ich nie mam, to teoria moich rodziców ;) jednak uważam, że są ważniejsze rzeczy niż kasa, zdrowie, miłość, itp. Wiem, że brzmi banalnie,ale tak jest. Co do hipoteki we franku, to i tak macie taniej niż złotówkowcy, ;) mimo większego kursu. A ja zawsze mówiłam do takich klientów, "proszę pamiętać, o różnicach kursowych i, że kurs franka jest niebezpiecznie niski, wiec rozważyłabym złotówki" ;) a

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805914 przez makrelcia
Ania nam mówili " frank od kilku lat się nie zmienia i nie zanosi się żeby drastycznie skoczył do góry" rok później podskoczył o 1/3 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805915 przez MADZIA7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805916 przez Ania14.09
Makrelcia , to trafiliście na złego doradcę, ale klieci nie słuchają, czasami taki sprzedawca przemilczy pewne sprawy, bo jak rozważyć wszystkie za i przeciw, to nigdy by nie wzięli kredytu, też to przerabiałam, ale ja oddam więcej", no musisz pan oddać więcej, bo banki nie pożyczają za darmo, kredyt się "sprzedaje', a nie "daje" ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805918 przez Anulka
No to wiesz Makrelciu, jaki to ból tyłka. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805922 przez Ania14.09

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805931 przez kasia7775
Pieniądze temat rzeka :silly: mnie się nie trzymają, ale mój mąż jest jeszcze lepszy, jemu to dosłownie przez palce przeciekają :silly: A wszystkie urzędowe, firmowe, domowe sprawy na mojej głowie :silly:

Makrelcia masz rację, poddawać się nie można. Ja wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy nie do załatwienia, czasem trzeba tylko więcej pogłówkować :silly: A marzenia są bardzo ważne, bo za czym dążyć innym?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805937 przez Anulka
Kaśka OSZALAŁAŚ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Ale jak tak bardzo chcesz, o mogę Ci SWÓJ SPRZEDAĆ, tyko piniedzy trza dużo :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805972 przez Ania14.09
Kasia napisz na priw i w jakim banku byliscie

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806000 przez kasia7775
Anulka problem w tym, że nie mam :P

Ania napisałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806055 przez Ummi
Witam

Mmm ale tu dzisiaj smutno i tematy powazne…ale przynajmniej widzimy jakie mamy szczescie majac zdrowe, kochane dzieciaczki :*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ania ja tez jestem jakas idealistka i na kase nie patrze… sa wazniejsze rzeczy i ich sie nie da kupic.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A Oli nawet na zdjeciu ma spojrzenie lobuza, oczka sie juz smieja – “zaraz cos zbroje” ;)

Dzastina ja swiat nie obchodze, ale dziekujemy za pamiec :) moze sprobuj czesciej pisac – im wiecej opinii tym lepiej :) pozdrowienia dla Antosia.

Czajusiatko glowa do gory! Bedzie dobrze, sciskam.

My teraz codziennie spacerujemy – potrafi nawet 40 minut lazic i biegac (oczywiscie za rece, choc juz probuje tez za jedna), moze chcialby i wiecej, ale ja wysiadam ;) a najlepsza zabawa to obserwacja aut i gonienie golebi. U nas ostatnio super pogoda, a sniegu jeszcze nie mielismy niestety…

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806095 przez Ania14.09
Ummi-dobrze zrozumiałam,ze 40 min. Nosisz na rekach?
Madzia- rozumiem,ze nie chcesz pisac. Ja tez taka jestem,ze bolem nie bardzo lubie sie dzielic. Nie mowie gdy cos,ktos mnie wkurza,wtedy odwrotnie,musze sie wygadac,ale jak cierpie do szpiku kosci,jak cos,ktos mnie bardzo upokarza,to wole cierpiec sama, bo tu nikt,nic nie pomoze, zadne slowa nie dadzą otuchy. Oczywiście kazdy jest inny i nie neguje innych zachowan;-) po prostu rozumiem madzie, moze tez nie chce byc zle zrozumiana lub zle odebrana. Trzeba madziu wierzyc w dobro.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl