BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 7 miesiąc temu #931078 przez agnesssa
Makrelcia Zdjęć nawet sama nie widziałam, ale może wieczorkiem uda mi się do nich dotrzeć :cheer: A z imionami faktycznie tak jest. Mi się podoba Marcelina ale mój teść na wszystkie kobiety i dziewczyny woła Marcysia, nawet ja byłam Marcysia jak się zaczęłam spotykać z P. I właśnie dlatego nie dam tak na imię córce jeśli będę ją miała :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931084 przez Ania14.09
STO LAT DLA OLIWKI!!!! I MAMUSI ;)
czajusiątko masz rację. Ja zawsze lubiłam imię Magda, a że mój mąż miał przede mną dziewczynę Magdę, więc nie było mowy, żeby dziewczynka miała takie imię,ale jak urodziłam moją Madzię i ją zobaczyłam, to nie mogło być inaczej, uparłam się i musiał zarejestrować Magdę, ;) więc różnie bywa

Wiecie dzisiaj rano w tv usłyszałam, opinię lekarza, żeby uniknąć wirusów w tym czasie trzeba dużo wietrzyć mieszkanie, nie wspomnę o długich spacerach. Lekarz ten mówił, żeby nawet w nocy mieć otwarte okno, nawet dziecko ubrać w rękawiczki żeby mu nie było zimno, ale że najzdrowiej jest spać w takim mieszkaniu

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931093 przez kasia7775
Czajusiątko wszystkiego najlepszego dla Oliwki :kiss: :kiss: :kiss:

Chasiami no akurat lekarka miała rację z tą pochwą :P

Agnessa hoho 4 imprezki urodzinowe, to Maksiu poszalał :laugh:

Pola zdrówka dla was

Karolak gratuluję synka :)

U nas październik dalej do dupy... W czwartek wyleciała mi pomba z górnej jedynki :ohmy: ale na szczęście udało mi się dostać już w piątek do dentysty. Powiedziałam, ze składam reklamację na plombę, bo niecały rok wytrzymała. I skasowała mnie tylko 40 zł :) W piątek mnie złapał rotawirus, mega biegunka i wymioty całą noc i dzień. :( Do tego straszny ból żołądka. A musiałam do lekarza i do dentysty jechać. Jakoś się udało :unsure:
W sobotę już było dobrze, ale pojechaliśmy na imprezę do bratowej i nie wytrzymałam i się najadłam :blink: do tego ze 4 kieliszki wódki i na drugi dzień od nowa chora byłam. Na głupotę nie ma rady :laugh:
Dzisiaj Oliwier pierwszy raz nie chciał w żłobku zostać, ale przez okno już z uśmiechem pomachał...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931119 przez PolaL
Wszystkiego najlepszego dla naszych małych solenizantów

A mi się październik zaczął w miarę (tru, tfu, tfu ...) Gabi w końcu zdrowa jeszcze tylko nabiera mocy na żłobek i mogę ją puszczać od czwartku ale chyba przedłużę i pójdzie w poniedziałek. Powoli zaczynam się ogarniać na wyjazd do brata na chrzciny -no mam jeszcze 3 tyg. ale .... pewnie zleci że się nie zdążę pozbierać.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931165 przez trufla
100 lat dla Oliwki
U nas dziś pogoda piękna choć wczoraj paliliśmy w kominku bo było w domu chłodno. Na szczęście Ala jest zdrowa i my też więc wszystkim chorowitym życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) No wy 13.10 idziemy do szpitala na trzy dni i na badania. To znowu się na patrzę na chore dzieci :(
I od wczoraj mamy kolejne nowe słowo miś. Czy wasze dzieci też są na etapie co to ?bo my mamy 100 pytań o to samo codziennie :laugh:
To miłego dnia wam życzę puki mała śpi lecę zrobić obiad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931182 przez trufla

To i ja się pochwalę Alą
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931183 przez trufla
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931382 przez Sandra85
Witam :) Czajusiatko jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla Oliwci :kiss: :kiss: :kiss: Kasia,trufla sliczne foteczki :P U nas tez milion pytan :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: toska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931386 przez Ania14.09
trufla Ala jest prześliczna, aż nie mogę się napatrzeć :kiss: :)

sandra śmierć nie jest sprawiedliwa, ja mam wielką pokorę do tego wszystkiego,do życia i ciągle powtarzam swoim bliskim, że cieszmy się wszystkim każdym dniem, każdą chwilą, po co stwarzać bez sensu problemy ( to najbardziej tyczy się mojego męża,ale cóż miłość jest ślepa) :evil: A co do Anki, to nie wyobrażam sobie, co musi czuć osoba, która wie, że odchodzi, a nie może, bo ma małe dzieci, wielki dramat, sama mam ciągle łzy na zakręcie jak o tym myślę, piękna wspaniała kobieta, niby miała wszystko, jakie to może być ułudne. Sandra kochana, zjedz magnez, albo produkty z magnezem, to działa anty stresowo, Rozumiem, twój ból odnośnie brata, też bardzo to wszystkie tu przezywałyśmy, ciesz się mężem i synkiem, może nie będziesz za dużo myślała, mi pomaga w takich momentach muzyka, którą lubię, albo zająć sobie czas innymi sprawami,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Podziękowania: Sandra85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931579 przez siteczko
I mi udało się do Was zaglądnąć! :)
Wszystkiego najlepszego dla Oliwii! :)

Karolak gratuluję synka :) hmmm ja czuję że będzie dziewczynka, ale obawiam się że chyba się mylę ;) dowiemy się najwcześniej 30.10 :)
Chasiami czyli jednak druga mała księżniczka będzie, gratuluję! :) Odpoczywaj ile możesz! aby donosić jeszcze troszkę... Powodzenia! :)
Sandra Trzymaj się, ciężki okres dla Ciebie teraz będzie! Ale pamiętaj masz męża, synka.. a jak widać każdy dzień jest ważny, bo nigdy nie wiadomo... mnie też strasznie dotknęła śmierć Przybylskiej, a zwłaszcza gdy się dowiedziałam jak młodziutką osobą była, już nie mówiąc że 3 dzieci osierociła :( ogromny smutek...
Agnesssa widziałam już co nieco z urodzin na FB :) niezłe imprezki były :) ja nie zgrałam od taty zdjęć i będę miała dopiero za tydzień... :)
Kasia Oliwiera na bieżąco podglądam na FB :) bardzo duży z niego chłopczyk :) a co do auta - złośliwość rzeczy martwych ;)
Trufla ale słodką masz córę, prześliczne ma włoski :) Tymek jeszcze nie jest na etapie co to i bardzo dobrze ;) ale interesuje się wszystkim :)

A u nas.... po usg genetycznym 11-13t wyszło wszystko ok, więc się trochę uspokoiłam :) teraz czekamy na kolejną wizytę 30.10 jeśli maluszek pokaże co ma między nóżkami to dowiemy się płeć :) a wtedy będziemy wymyślać imię, bo wiem że łatwe to nie będzie :)
Po za tym jestem bardzo zadowolona z niani, Tymek również. Świetnie się dogadują i spędzają czas :) wychodzą załatwić coś np do urzędu bezstresowo ich zostawiam razem i jestem pewna że dobrze się bawi i nawet nie ma czasu za mną tęsknić ;)
Udało nam się znaleźć działkę, ale z racji że dostał ją właściciel w spadku, oficialnie jak dobrze wszystko pójdzie poprzez akt będzie nasza w styczniu 2015 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931733 przez kasia7775
Dzisiaj godz. 6:32
- Mamo! Mamo!
otwieram jedno oko i pytam:
- Cooo?
- Hocham!
I świat od razu piękniejszy :laugh:

Trufla Ala prześliczna, taka prawdziwa panienka :)

Siteczko super, ze badania w porządku :) a styczeń niedługo, moment zleci :) to pewnie na wiosnę ruszycie z budową?

Sandra przecież wiesz, że tutaj możesz marudzić ile tylko chcesz :) Przytulam mocno :kiss:

U nas rotawirus dalej szaleje, Oliwier z poniedziałku na wtorek zwymiotował i miał całą noc biegunkę. ale wczoraj już nic i nawet apetyt miał. Postanowiłam,że do końca tygodnia w domu będzie siedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931735 przez agnesssa
Dzień dobry, a w zasadzie dla mnie nie taki dobry :S

Właśnie ze żłobka do mnie dzwonili, że Maksiu wymiotuje więc jadę go odebrać :( Przed wczoraj mi się hamulce padły w samochodzie i całe szczęście dojechałam jakoś do domu dla mnie ten miesiąc też nie jest najszczęśliwszy :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia Oliwier imprezowicz na całego :) Mam nadzieję, że się już dobrze czujesz :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Trufla Alicja jest prześliczna, a te oczyska ma boskie :cheer:

Sitczko Super że z Maleństwem wszystko dobrze :) Ciesze się, że niania się Wam udała :cheer: No i gratuluję znalezienia działki :cheer: Trzymam kciuki za szybkie przejęcie własności :)

Ok uciekam po mojego brzdąca, mam nadzieję, że to nie jest jakiś wirus :blush:

Kasia Ciekawe czy u nas to też rotawirus :huh: Maksiu już też do końca tygodnia w domu będzie, nawet jak mu przejdzie dzisiaj bo lepiej nie ryzykować :blink: A powitanie miałaś cudowne :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931747 przez czajusiątko
To ja tak tylko na szybciutko się odmelduję. Odpisałam wczoraj Wam wszystkim, ale jak to zwykle na telefonie coś źle kliknęłam i mi się zamknęła strona :angry:
My wczoraj byłyśmy na bilansie, Oliwia waży 13 kg i mierzy 88 cm. Poza tym wszystko ok, super się rozwija.
U nas też szaleją wirusy, wszyscy dookoła kichają i prychają. Oliwię też niestety dopadł katar, non stop z nosa leci... mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Mamy jakie macie sposoby na przespaną noc przy katarze?? Używała któraś tych plasterków eterycznych???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931748 przez siteczko
Kasia oj ja bym chciała wystartować z budową na wiosnę, ale mąż jest troszkę innego zdania i może ma rację... bo w sumie im więcej uda nam się zrobić bez kredytu tym lepiej, bo kredyt mieć to nie problem, ale trzeba go spłacać :| tak więc pomalutku coś tam będziemy działać, na początku z papierologią - przyłącza, pozwolenie itd :) zwłaszcza że termin mam na początek kwietnia, więc inne będą atrakcje na wiosnę :)
Przywitanie miałaś super, ja jestem szczęśliwa jak słyszę mamusia ;) bo niestety ale zaczął dopiero mówić mama od miesiąca... więc jak usłyszę kocham to chyba padnę ;) Zdrówka dla Oliwiera!
Agnesssa oby szybko przeszło Maksiowi! Zdrówka również dla niego :)
Czajusiątko duża dziewczynka już z Oliwii :) my jeszcze nie dotarliśmy na bilans, może w piątek.. :| dziś miałam jechać, ale mąż zabrał fotelik :/ już nie mówiąc że coś nie najlepiej się czuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931760 przez kasia7775
Agnessa dziękuję, w końcu mi lepeij. Wczoraj jeszcze nie mdliło pól dnia, ale ugotowałam sobie rosołek z własnej kury i z warzywami eko z ogródka :P i zjadłam gorący. Potem było już lepiej, dzisiaj odważyłam się wypić kawę - od piątku nie piłam :)
Też mam nadzieję, ze Maksiu rota nie złapał... bo współczuję. A hamulce masz zrobione?

Czajusiątko ja nie używałam plastrów, ale z tego co kojarzę to one są od 3 r.ż. Jak Oli ma katar to na noc smaruję go np. maścią Depulol. Ostatnio dostał dwa rodzaje kropli do nosa i katar przeszedł po 2 dniach :) Oliwka duża dziewczynka :) Super, że wszystko ok.

Siteczko oj tak, papierologia to może potrwać :P

Kiedyś zastanawiałam się, co będzie z pampersami jak Oli pół roku temu szóstki zaczął nosić, jak za jakiś czas rozmiaru zabraknie A tu niespodzianka, nawet czwórki pasują :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl