BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #372710 przez 26joanna
Moj mąż tez dobrze gotuje i lubi to , ale mimo wszystko przez wakacje planuje porobić zapasy i jak będą "złe" dni to po prostu odgrzeje , chyba ze syneczek będzie grzeczny i pozwoli mamusi gotować :lol:
Ania14.09 ja przy karmieniu piersią miałam wieeeelki apetyt na słodkie :( nie umialam sie powstrzymać i jadłam , ale teraz postanowiłam ze nie będzie w domu nawet jednego ciastka!
Ja dzisiaj byłam w SH i kupiłam dla syneczka firmowe pajace i body za 2 euro :) ( chyba z 30 par :side: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372718 przez PolaL
Ja w sumie nie myślę o tym żeby mężowi coś gotować - poradzi sobie. A co do synka to liczę że babcia nas poratuje bo i tak będzie na pewno pomagać mężowi jak mnie nie będzie.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372742 przez andra88
Anulka mama moja robiła szaszłyki, z mięsa wieprzowego z boczkiem i cebulką i posypane wszystkimi przyprawami co miała w domu hihi
Mnie też bierze jakaś infekcja, choć mnie nie boli jak siusiam- ale już mam taką dziwne upławy i wiem z doświadczenia że coś się szykuje ;/ zapytam o to lekarza jutro, może mi przepisze jakieś lekarstwo
agnesssa z chęcią bym się z Wami wszystkimi podzieliła sernikiem :) szkoda że nie ma jakiegoś guzika, tylko nacisnąć i w sekundę ciacho byłoby u Ciebie :blink: Ale mam bujną wyobraźnię hihi
Mój mąż jest świetnym kucharzem, gorzej mu za to idzie z ciachami- nie lubi piec, ale za to ja nadrabiam. Gadam czasem na niego Gesslerka hihi Ale za to jak skończy gotować- to o Matko Boska!- kuchnia wygląda jakby jakiś tajfun przeszedł. Ale i tak jest kochany bo bardzo pomaga mi w kuchni, mój robaczek :D
A co do sexu, to u mnie to różnie. Czasem mam ochotę a czasem nie :lol: Ale dziś mnie też nosi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372784 przez PolaL
u mnie w sprawach damsko-męskich to też różnie, na początku w 1 trymeście mąż mawiał że wygasłam ;) w drugim jest inaczej bo sama mam ochotę i jest ok. jedno nie musi długo namawiac drugiego. A w 3 trymeście zobaczymy bo jeszcze trochę jest przed nami :laugh:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372993 przez PolaL
Wstawać mamuśki dziś Dzień Dziecka :)

Ja już małego oddałam do przedszkola, zaliczyłam Netto bo dziś obniżka cen na lody :lol: i teraz prasuję - stertę co mi się uzbierała. Kupiłam małemu firankę ze spidermanem i mu powieszę więc będzie miał niespodziankę jak go odbiorę z przedszkola a tak to w prezencie mam dla niego klocki lego policyjne. Niech szaleje :D A dla małej w prezencie ... chyba lodzik który zjem i przeze mnie ona popróbuje :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373023 przez agnesssa
PolaL taka pracowita od rana :lol:

Mój synuś chyb wie, że dzisiaj dzień dziecka od rana ładnie się z mamusią bawił w pukanie :lol: Maksiu kopał i jak mu odpukiwałam to kopał w to samo miejsce :lol: :lol: :lol: To było super :lol: :lol:

A ja mam dzisiaj targi na powietrzu, w polu, a od rana leje i jest zimno :angry: :angry: :angry: Nie wiem jak to będzie, przecież w taką pogodę nikt nie przyjdzie, nawet jak rozdają kiełbachy :huh: :blink:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373024 przez patys
hej :laugh: nasze maleństwa mają dzisiaj święto:)!!!!!

w środę byłam na szkole rodzenia: :lol: ogólnie razem ze mną były mamusie czerwcowe i powiem wam że mój synek był jedyny tak to same dziewczynki w brzuszkach:)
ogólnie mówiliśmy o fazach porodu, w jakich wypadkach cesarskie cięcie, badaliśmy specjalnym urządzeniem jak szybko bije serduszko naszych maleństw, robiłyśmy to same albo nasi mężowie bo podobno w trakcie porodu mężowie będą to badać:)
był też zaproszony pan który opowiadał o różnych rodzajach mleka na alergie na kolki itp..ale oczywiście mówił że mleko mamy najlepsze:)

co do wyników glukozy po wypiciu to ja miałam 129 więc nie jest źle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373045 przez Ania14.09
polaL- Zazdroszczę ci tych lodów :( ja już nastawiam się na nie jedzenie słodyczy, nawet przestałam słodzić herbatę :(
W poniedziałek mam wizytę i mam od razu mieć konsultacje u specjalisty od takich cukrzyc. Jednak jestem dobrej myśli, bo mam przekroczoną normę minimalnie i myślę, że dieta bez cukru wystarczy :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373046 przez Jussstyś
Hej mamusie :laugh:
A ja dzisiaj też miałam robione badania z glukozą, myślałam, że zwymiotuję :angry: to takie słodkie, że aż gorzkie :laugh: i jeszcze musiałam godzinę czekać po wypiciu tego świństwa :dry: i wyniki odbiorę po południu, mam nadzieję, że będą dobre :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373063 przez mala2809
Mój mąż to dzis chyba mi zrobił dzień dzecka :silly: zamiast przyjść po pracy do domku spać poszedł mi na targ, kupił piękne truskawki, kalafiorek i młode ziemniaczki :) dzięki temu mogłam dłużej pospać i nie musiałam wychodzić na dwór bo u nas leje :( Kochaniutki jest :kiss:

Jeżeli chodzi o glukoze to też musze to zrobić przed kolejną wizytą, ale odwlekam to jak mogę, może pójdę w przyszłym tyg, albo jeszcze w następnym... :silly:

Patys fajnie sie masz z tą szkołą rodzenia, też chętnie bym poszła ale u mnie wszystko płatne, a teraz jak trzeba wyprawke kompletować to z kasa krucho...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373065 przez patys
mala nasi męzowie sie chyba zmówili dzisiaj rano:) mój też poszedł na zakupy i przeszedł z bułeczkami, truskawkami, ziemniaczkami i brokułami:) bo muszę jeść brokuły bo mam trochę mało żelaza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373137 przez agnesssa
Ania wydaje mi się, że ograniczenie cukru na pewno wystarczy, bo przecież prawie mieścisz się w normie :kiss: :kiss:

Mała Patys nie za dobrze macie z tymi Waszymi facetami :silly: :woohoo: Qrczę muszę kupić kalafiora bo oszaleję heheh

Słyszałam, że dobrze jest wcisnąć całą cytrynę do tego kleiku z glukozą w tedy jest jakoś do przeżycia, mam zamiar wypróbować :woohoo:
Ja pewnie w przyszłym tygodniu będę robić to badanie, po wizycie, no i też się bardziej wqrzam na to, że będę musiała kwitnąć dwie godziny, niż na to, żeby wypić to świństwo :huh: Ale muszę sprawdzić, czy przychodnia, którą mam pod nosem (w tym samym bloku się mieszczą co moje mieszkanie) robią to badanie, kiedyś robiłam u nich na prolaktynę i tez musiałam wziąć jakąś tabletkę i po godzinie kolejne pobranie i piguła pozwoliła mi iść do domu :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373142 przez Jussstyś
agnessa ja czekałam tylko godzinkę,w między czasie zrobiłam sobie zakupy :laugh: ale może u Ciebie jest inaczej jakoś :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373152 przez Ania14.09
Agnesssa- ja też czekałam dwie godziny.Wypiłam tego dwa kubki, chyba 75g. Laborantka nie kazała mi chodzić tylko siedzieć. Robi się i na godzinę i na dwie, to zależy od ginekologa jak skieruje. Kiedyś nie było tych badań, wiec wiele nie wiem, a i nie interesowałam się tym. Cytryna faktycznie pomaga, bo ja miałam i naprawdę jest, to do wypicia. Jak ktoś lubi słodkie :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373163 przez moniab26
Dzień dobry
brr ale wstrętna pogoda, od rana leje więc pospałam sobie, a właściwie poleżałam do 10, ze względu na deszcz mój mąż ma dziś wolne i razem wybraliśmy się na zakupy a później zaofiarował się, ze ... pomoże mi przy obiedzie...aż otworzyłam buzię ze zdziwienia, on zawsze kuchnię omijał wielkim łukiem, ale może się nawraca...
jurto wybieramy się do największej w okolicy hurtowni z art dziecięcymi pooglądać wózki bo jednak co zobaczyć na żywo to nie to samo co w internecie na zdjęciu.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl