BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #415628 przez baby_55
Chasiami fajnie, ze już w domku :) najlepiej jednak u siebie :) jeszcze raz gratuluję :kiss: :kiss: :kiss:

26joanna śliczny brzusio i w ogóle zgrabniutka jesteś :)
to kiedy rodzimy? moze umówimy się na wspólny poród hehehhe :silly:

Agnessa tylko nie szalej za bardzo i jak już coś porobiłaś to teraz koniecznie odpocznij :)

Siteczko moze ciśnienie Ci spadło, lepiej odpocznij i zjedz moze trochę czekolady, to zawsze pomaga jak sie robi słabo :)

Justyś daj znać jak dojedziesz :)

Anulka co za chamstwo... nieznoszę czegoś takiego, bo właśnie nie chodzi o te 20zł tylko o sam fakt, jak można tak postępować :angry:

ja sie coś dzisiaj od rana dziwnie czuję, jakaś taka podminowana jestem, miejsca sobie znaleźć nie mogę, do tego leciutkie plamienie się pojawiło... coś mi sie to nie podoba... podobne plamienie miałam dzień przed porodem Adiego... oby to nie to, bo rano mąż wylatuje do Polski i wróci dopiero w czwartek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415634 przez Jussstyś
A więc melduję ze dojechałam na miejsce míalam napisać ale jakos wyleciało mi z głowy :-) później
jeszcze napisze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415636 przez Anulka
MADZIA7 dziękuję za linki do pościeli, jak kiedyś może będę jednak kupowała, to już wiem że ten sprzedawca jest sprawdzony :).
Co do śpiworków to wczoraj nabyłam dwa na licytacji:
za 7 zł


i za 19 zł



No a do wózka mam ten:



Więc jak na razie śpiworków mam pod dostatkiem :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415641 przez 26joanna
baby_55 jedz może do szpitala i niech sprawdza to plamienie , lepiej dzisiaj bo mąż jeszcze jest . Mam nadzieje ze to nic poważnego i mnie nie wyprzedzisz , bo ja "planuje" za ponad tydzień już po 3 września "ruszać " :)
Chasiami dobrze ze już w domku , trzymajcie się zdrowo dziewczynki , a barkiem córeczki się nie przejmuj bo duza była :kiss:
Anulka jest tylko jedno zdjęcie wsadzone 3 razy , czekamy na inne :)
Jussstyś dobrze ze dojechałaś szczęśliwie , miłego wypoczynku :lol:
EDIT:
Anulkasa wszystkie 3 , śliczniutkie , ja mam 3 do łóżeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415642 przez Anulka
26joanna napisał:

baby_55 jedz może do szpitala i niech sprawdza to plamienie , lepiej dzisiaj bo mąż jeszcze jest . Mam nadzieje ze to nic poważnego i mnie nie wyprzedzisz , bo ja "planuje" za ponad tydzień już po 3 września "ruszać " :)
Chasiami dobrze ze już w domku , trzymajcie się zdrowo dziewczynki , a barkiem córeczki się nie przejmuj bo duza była :kiss:
Anulka jest tylko jedno zdjęcie wsadzone 3 razy , czekamy na inne :)
Jussstyś dobrze ze dojechałaś szczęśliwie , miłego wypoczynku :lol:


Już poprawiłam i są wszystkie trzy :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415643 przez Anulka
baby_55 Joanna ma rację, jedź może do szpitala, tym bardziej, że mąż twój wyjezdża jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415646 przez Anulka
Chasiami no w końcu jesteście w domu :). Moja szwagierka gdy urodziła drugie dziecko, chłopczyka, też był duży i złamano mu obojczyk. Teraz jej synek ma ponad 2 latka i wszystko jest ok, zrosło się i żadnych konsekwencji nie ma po tym. Więc nie martw się Kochana, wszystko będzie dobrze. U takich maluszków wszystko rośnie i rozwija, to nie to co u nas już "skostniałych staruszków" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415648 przez Sandra85
MADZIA ja tez kupowalam od tego sprzedawcy caly zestaw poscieli 14-el. i jestem zadowolona :) Chasiami fajnie,ze juz w domku z coreczka :) Mam nadzieje,ze Malutka sie duzo nie nacierpiala :kiss: Baby koniecznie jedz do szpitala i niech sprawdza,bedziecie spokojniejsi :kiss: Jussstyś fajnie,ze podroz przbiegla szczesliwie,teraz udanego wypoczynku :silly: Anulka fajne te spiworki :) Ja na razie jeszcze zadnego nie mam :huh: Ale to zawsze sie zdazy dokupic w razie potrzeby :) Agnessa no to pora na odpoczynek,a Maksia pokoik to juz pewnie lsni na wysoki polysk :silly: A ja sie zbieram,zeby jeszcze takie drobne rzeczy posprzatac,ale na razie nie mam sily :dry: Juz zostawiam wszystko na po niedzieli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415655 przez MADZIA7
Ojej Siteczko nie wiedziałam, że aż tak kiepsko z Tobą było, trzeba było mówić, to byśmy Ci chociaż jakąś wodę przynieśli, bo mąż pewnie nie chciał Cię zostawiać. Faktycznie duszno w tym szpitalu, ja chyba już nawet szlafroka nie biorę, tylko same piżamy. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz, odpoczywaj dużo, byle do poniedziałku. Ja dziś lepiej się czuję, pewnie dlatego, że upały odpuściły.

Baby to może faktycznie jedźcie do szpitala sprawdzić co się dzieje, żebyś nie została z tym sama, jak mąż pojedzie. Chociaż z tego co Cię "forumowo" poznałam, to Ty chyba bardzo zaradna i samodzielna jesteś!

Chasiami świetnie, że już jesteście z ALicją w domku, opowiedz koniecznie o tym porodzie, bo jeszcze nie słyszałam, żeby śmiesznie było:) Jeszcze raz gratuluję!!!

Sandra ja też jestem zadowolona z tej pościeli, który masz wzór?

Anulka ale się "zaśpiworkowałaś"!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415674 przez 26joanna
Dziewczyny mam pytanie o piłkę . Słyszałam ze jak na niej się siedzi ( nie mowie o skakaniu bo nie chce jeszcze wywołać porodu) i się kołysze to dziecko może się ładnie ustawić . Słyszała któraś z Was o tym , bo mały cały czas jest w prawym boku główka w dole ale chce żeby ładnie się ustawił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415675 przez agnesssa
Joanna to Ty i tak całkiem nieźle sypiasz ja również zasypiam koło 12/1 i o 6 już nie mogę zasnąć po sikaniu. Ale to nie zmienia faktu, że mamy przekichane z tym spaniem :silly: Śliczny masz brzusio taki zgrabniutki :lol: A co do siostry to Cię rozumiem, moja koleżanka z pracy też jest i cholery można z nią dostać, a siedzi obok mnie przez 8 godzin dziennie :P Chociaż na razie od niej odpocznę :P Ja niestety nic nie wiem na temat piłki :huh:

Siteczko
Ale się cieszę, że zakończyłaś projekty :lol: Na reszcie będziesz mogła odpocząć :kiss: :kiss: :kiss: Mi brzuch się stawia już od jakiegoś czasu, więc może to normalne :huh: Ale leżakuj i odpoczywaj :kiss:

Anulka co za oszust paskudny :angry: :angry: :angry: Nie dziwie Ci się, ja też uważam, że chociażby dla zasady trzeba zwracać uwagę na nieuczciwych ludzi, bo jeżeli on każdego tak na 20zł oszukuje i ludzie to zostawiają samopas to taki sprzedawca czuje się bezkarny :angry: Bardzo fajne te śpiworki :woohoo: Zwłaszcza ten niebieski mi się podoba :lol:

Madzia No i dobrze, że odpoczniecie razem z mężem, takie chwile zwłaszcza przed przyjściem na świat nowego członka rodziny są bardzo ważne :kiss: :kiss: :kiss:

Chasiami Ciesze się, że już jesteście w domku :kiss: :kiss: Tak mi przykro z powodu obojczyka małej :dry: Czy bardzo ją to boli :unsure: Mam nadzieję, że generalnie czujecie się dobrze :kiss: No i czekamy na relacje i zdjęcia naszej pierwszej księżniczki :lol:

Baby Dziewczyny mają rację, lepiej jechać teraz sprawdzić co się dzieje :kiss: :kiss:

Jussstyś Dobrze, że dojechałaś ładnie, tylko pamiętaj, że jeszcze musisz wrócić więc się na miejscu nie forsuj :kiss:

Sandra ja się też tak zbierałam cały tydzień i dzisiaj postanowiłam wykorzystać fakt, że mąż mi pomoże gdzie nie sięgnę :silly: Ale nie ma co robić na siłę :kiss:

A ja zakończyłam moją działalność, tzn została mi jedna firanka do wyprasowania, ale to jak mąż wróci bo poszedł do kumpla na chwilę. A ja się tak zmęczyłam, że zasnęłam na kanapie :silly: Co mi się nigdy nie zdarza hehe Teraz też idę leżeć i odpoczywać, bo na 18 znajomi nas do kina wyciągają i raczej się skuszę :lol: Cholera wie kiedy znowu do kina będę mogła się wybrać, skoro nie będzie komu małego podrzucić :blush: Ale powiem Wam, że mimo, ze plecy mnie teraz nawalają to mam jeszcze lepszy humor bo w domku ładnie pachnie świeżością i jest tak po mojemu :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415683 przez baby_55
ech juz sama nie wiem, ja tak nie lubię do lekarzy czy szpitali...
rano to plamienie było ale nie takie świeżą krwią tylko śluz leciutko zabarwiony, dokładnie takie jakie miałam dzień przed porodem, ale podobne miałam teraz w ciąży kilka razy jak miałam infekcję... ogólnie to taka skołowana jestem, nie mogę sobie znaleźć miejsca,może to nerwy przed wylotem Krzyśka :unsure: :unsure: :unsure: teraz już nie ma nic :huh: sama nie wiem :huh: choć brzuch mi twardnieje nadal, leciutkie skurcze też czasem czuję... położę się na razie i odpocznę i zobaczymy co będzie potem, w razie czego później się wybierzemy jakby coś się działo :dry:

26joanna co do piłki to faktycznie jak siedzisz na piłce i kołyszesz biodrami, najlepiej kółka albo ósemki zataczać biodrami wtedy podobno ładnie się dziecko układa w kanale rodnym, tak mówili nam na szkole rodzenia jak chodziłam przy Adim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415703 przez Sandra85
MADZIA jamam ten komplet allegro.pl/mamo-tato-14-cz-posciel-dziec...aft-i2560111589.html tylko z baldachimem i wzor to mis w hamaku w fiolecie :) Wrzucalam tu juz fotki jak wyglada tak probnie na moim lozeczku :) Joanna ja o pilce nic nie slyszalam,ale moj synus tez jest glowka na dol,ale cialko ma tak na prawa strone :huh: Baby no to odpoczywaj kochana :kiss: Agnessa ja tez taklubie jak jest po mojemu,ale niestety dopiero w poniedzialek pojedzie szwagierka juz do siebie i reszte drobiazgow sobie zrobie jak juz bede sama,wlasnie po to zeby bylo po mojemu :P Bo mimo,ze ja lubie to na wiele spraw patrzymy inaczej i mi truje,ze dlaczego tak, ze ona miala to,ze tamto...No normalnie,czasem to idzie swira dostac :silly: Teraz jest caly czas gadka o przewijaku,bo ona miala wanienke i przewijak na stelazu i takie poleczki pod spodem i byla bardzo zadowolona.I po co ja kupuje przewijak na lozeczko,jak moge kupic taki kmpl.jak ona mial,bo jej sie bardziej przydal :S A jak nie chce tracic pieniedzy to ona mi kupi :huh: I gadaj z nia :angry: Nie dociera do niej,ze ja uwazam to za moalo praktyczne i poprostu nie chce :ohmy: Ale sie wyzalilam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415713 przez basiek_252
Witam się::)
Jaki tu dziś ruch :laugh: :laugh:
Tyle natworzyłyście, że nie sposób każdej odpisać :ohmy: :ohmy:

MAKRECIA wielkie gratulacje dla Ciebie i Jureczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

agnesssa jak wróciłam do tabletek to się uspokoiło, więc na razie nie idę rodzić. Muszę jeszcze poczekać na swoją kolej. A Ty tak nie szalej z tymi porządkami ;)

Ja dzisiaj spędzam czas z mężusiem. Byliśmy na zakupach, trzeba zrobić wyprawkę małej do przedszkola bo wrzesień już tuż, tuż.....

Dobra zmykam... Miłego weekendu!!!!

To czekamy teraz na kolejną mamusię. Teraz to pewnie moniab26 bo miała mieć cesarkę w poniedziałek!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415716 przez Jussstyś
No to ja melduję, że jestem już w domku :) nic się po drodze nie działo, jestem tylko troszkę zmęczona jak to po podróży bywa :) brzuszek mnie troszkę boli, ale właśnie sie położyłam i odpoczywam :)
26Joanna sliczny brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl