BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #415835 przez Anulka
Lui mówisz poważnie?? Jeśli tak to super, bo wychodzi, ze urodzę mniej więcej w terminie, czyli w tygodniu od 3 do 7 września a to super, bo 5 września przyjeżdżają moi rodzice do nas :D. Dzięki Kochana, dodałaś mi wiary i otuchy :kiss: .

Ja przed snem zaparzam i piję melisę - 2 saszetki do kubka i śpię potem całą noc, nawet jak wstaję na siusiu to potem wracam i zasypiam szybko. Spróbuj, to naprawdę działa. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415838 przez Lui
Anulka - może ciut źle sformułowałam, ale do takiego czasu raczej powinna przyjść Maleństwo na świat do tych 10-12 dni - nie patrzyłam na to który tydzień jest u Ciebie:), oby faktycznie udało się kiedy przyjadą Rodzice :) Równie dobrze, mogę się mylić, gdyż nie odkryli metody do tej pory aby dokładnie sprecyzować datę porodu wtedy to byłby raj :) ale to jest z fizycznych rzeczy przepowiadających zbliżający się poród, dlatego przed samym porodem kobiety potrafią nagle zrobić tyyyle rzeczy (a to organizm zbiera siłę na poród hehe)

Mi zaczęły się teraz od godziny nudności, nie wiele brakuje do wymiotów, ale jeszcze udało mi się je przyhamować. Melise też piję od czas do czasu, tyle, że po niej się czuje jakbym była na jakiś "prochach" tzn. nigdy nic nie brałam, ale nie wiem do czego to odnieść :)
Ide wypić herbatkę i powrotem do łózka. Na dworze pada przyjemnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415841 przez patys
Anulkaja też nie mam żadnych objawów, chociaż teraz jak tak pomyślę to mogłabym sobie wmówić że od dwóch dni lepiej się czuję :silly: , może minimalnie brzuch się opuścił... :laugh:

mój maluszek wczoraj wieczorem tak się wiercił i wyginał że mąż się aż przestraszył że on zaraz wyjdzie :lol: ogólnie ciągle jest rozbrykany więc już się przyzwyczaiłam....ciekawe czy później brakuje tych ruchów że człowiek się łapie na tym że nikt w brzuszku nie kopie:)

no a dzisiaj miły dzień, najpierw idziemy do Kościoła na chrzciny koleżanki dziecka a na 15 mam gości:)sama niestety nic nie upiekłam bo cały dzień sprzątałam ale serniczek z cukierni będzie czekał...nawet mnie wczoraj w cukierni w kolejce przepuścili byłam pod wrażeniem a było na prawdę dużo osób i wiadomo każdy nie chciał żeby jego ciasto wykupiuli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415843 przez PolaL
Widzę że dzisiaj wszystkie mamuśki wypoczywają, ja również relaksuję sie w łóżeczku :laugh:

Co do spania to ja nie mam większych problemów zasypiam ok.22 a wstaję ok.7 Jak mnie męczy zgaga to kładę sobie wyżej poduszkę pod głowę, jak mi ciężko oddychać to przekręcam się na bok. W sumie to ten lewy bok już mnie boli bo ciągle jak nie na plecach to na ten bok. Ale czego sie nie robi dla małej.

A co do objawów to różnie bywa każda z nas jest przecież inna. Jak pamiętam to z małym nie miałam też żadnych kompletnie objawów. Rano się obudziłam i śniło mi się że mnie krzyż bolał potem poszłam do toalety i odszedł mi czop. Zaraz potem miałam skurcze a odstępy między nimi były z godziny na godzinę coraz krótsze. Mały urodził się o 23 - 6 dni przed terminem. No więc u mnie wszystko może się odbyć w jeden dzień :lol:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415863 przez MADZIA7
Witajcie,

wczoraj chyba miałam pierwsze skurcze, bolały mnie krzyże i dół brzucha, tak 3 razy na dzień. Trochę się wystraszyliśmy, więc mąż złożył łóżeczko, a ja poprasowałam przed ostatnią część pieluszek i betków. Łóżeczko stoi, poród się zbliża, a ja zamiast się cieszyć, znów mam doła i czuję sie z tym wszystkim sama i wydaje mi się, że sobie nie poradzę... szkoda słów.

Agnessa i Patys super że już macie czyściutko i milutko "po Waszemu", ja też tak lubię, nam zostały jeszcze te nieszczęsne okna, firanki i kilka szafek, które koniecznie chciałabym wyszorować, a pewnie nie zdążę tego zobić.

Nie piszę więcej, bo jeszcze Wam się udzieli mój nastrój, czego Wam nie zyczę,
dobrego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415901 przez basiek_252
Witam się w niedzielne deszczowe południe :(

Nocka jak zwykle kiepska ale to już normalne :unsure:

kamila85 WIELKIE GRATULACJE dla Ciebie i ZUZI!!!!!! Super,że już się dobrze obie czujecie

karolak25 bardzo śliczna pościel. Zamówiłaś cały komplecik jak na zdjęciu?

PolaL mnie też lewy bok boli a dokładniej biodro bo tylko na lewym mogę spać. Jak się obrócę na prawy lub plecy to boli mnie wzdłuż kręgosłupa tak jakby jakiś nerw był uciskany.

Życzę miłej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415905 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Kamila A to Ci niespodzianka :) WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I BYZIAKUJE ZUZIE koniecznie pokaż nam swoją córcię :kiss: Dużo zdrówka dla Was :kiss:

Baby i jak się dzisiaj czujesz :unsure:

Sandra nie cierpię jak mi się ktoś wtrąca :angry: Co innego coś podpowiedzieć, a co innego rządzić się nie u siebie :angry: Chyba bym zagryzła :silly:

Basiek Ciesze się, że się lepiej czujesz po lekach, a ja już dzisiaj odpoczywam :lol:

Jussstyś Ciesze się, że dojechałaś do domku cała i w dwupaku :silly: Teraz odpoczywaj :kiss:

PolaL Uwielbiam połączenie fioletu z popielem więc na pewno wózek będzie śliczny :lol: No i gratuluję postępu w pakowaniu torby :lol:

Patys od razu lepiej się człowiek czuje jak ma tak jak lubi co nie ;) Co do upławów i infekcji, to ja miałam i nie czułam tego, właśnie tylko upławy były :huh:

Joanna Kontroluj to kłucie, ale bardzo możliwe, że to od że maluszek się dużo rusza :blush:

Patka jak się dzisiaj czujesz :unsure: Mam nadzieję, że już lepiej :kiss: Odpoczywaj dużo :kiss:

Wiki W końcu widać koniec remontu :woohoo: Teraz już pójdzie z górki :woohoo:

Karolak Śliczne to łożeczko, a pościeliki też mi się waśnie te podobały :woohoo: Dobrze, że humor się poprawił :kiss: A o kawie to ja ostatnio marzę :silly: Mam wielką ochotę, ale przez to ciśnienie wolę nie pić :dry:

Anulka Nie znasz dnia, ani godziny :silly: Makrelcia, też nie narzekała na objawy i już ma synusia przy sobie :lol:

Lui Też pracowitą sobotę miałaś :lol: Ale dzisiaj to już tak nie szalej :kiss: :kiss: Może się zdrzemniesz w ciągu dnia :kiss: A na te opuchnięte ręce to nie wiem co mogę Ci doradzić :huh:

Madzia no proszę, bóle od krzyża to ponoć już te porodowe, więc może Ty będziesz następna :woohoo: A na poprawę nastroju to właśnie pisz wszystko co Ci na sercu leży, nam się nie udzieli a Tobie pomoże :kiss: :kiss:

A ja dzisiaj o dziwo na prawdę ładnie spałam :laugh: Budziłam się na siusiu ale od razu zasypiałam :laugh: Bardzo mi się brzuszek stawia i cały czas boli jak na okres i to całkiem mocno, mam nadzieję, że to normalne i że nic złego się nie dzieje :woohoo: Pogoda paskudna i nic się nie chce :dry:
Ale mimo wszystko życzę udanej niedzieli :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415914 przez wiki714
karolak25 sliczna posciel:)

mam nadzieje ze remont sie zakonczy, wysprztamy wszystko i dopiero zaczne rodzic:):)
niby pokoj w ktorym stoi lozeczko nie jest remontowany ale i tak wszytko sie okurzylo i musze prac na nowo baldachim cala posciel itd a dywan zamierzam dac do pralni bo sama nie dam rady go nawet doprowadzic do ladu;/
aby szybciej:) a maluszek ostatnio tak sie wierci ze az caly brzuch podskakuje:):) moze cieszy sie razem ze mna ze to juz koncowka remontu heh:):) czasem tak sie wypina ze na moim malym brzuszku wyglada to tak jakby miala jakiegos guza w miejscu w ktorym sie wypnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415917 przez chasiami
Witam!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeszcze nie nadrobiłam zaległości i nie wiem kto kiedy urodził tak więc wszystkim nowym mamusiom gratuluję z całego serduszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415920 przez basiek_252
chasiami Alicja jest słodziutka.... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
normalnie tylko tulić i całować :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo:
A jak minęła pierwsza noc w domciu? Śpi spokojnie czy dużo płacze? Bo wygląda na Aniołka.
Życzę dużo zdrówka dla Was i mnóstwoooooo cierpliwości. Jeszcze raz buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415931 przez Patka0308
agnesssa dziękuję dziś czuję się już lepiej :kiss: tylko noc miałam ciężką śnił mi się pogrzeb jakiegoś mojego dziadka...wchodze do pokoju a tam moja siostra płacze pytam co sięstało a ona mowi ze dziadek nie żyje...:/ nie wiem co do czego ale potem tylko w nocy sie wierciłam cały czas i od 2 nie było już spania,ale ogólnie czuję się wyspana;)

chasiami słodka ta Twoja córcia :kiss: też bym już chciała mieć mojego synka obok:)

miłej niedzieli :D :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #415932 przez 26joanna
Cześć dziewczyny :)
kamila85 gratulacje !!!! czekamy na zdjęcia :kiss:
Lui no właśnie zdjęcie robione rano ,a popołudniu już musiałam "podnieść" brzuch żeby wejść po schodach :)
chasiami jaka śliczna duza dziewczynka i już z włoskami :kiss:
agnesssa cały czas mnie kluje jak mały się rusza , nie wiem czy to pęcherz , infekcja czy to coś już się dzieje. Jutro idę do położnej to się spytam ale boje się ze mnie skieruje do szpitala a muszę być w czwartek w domu bo Lusi pierwszy dzień w szkole jest :(
baby jak się czujesz? Przeszły ci te plamienia ?
A gdzie Kasia ? Chyba od wczoraj się nie odzywa, wyjechała gdzieś na weekend?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #415933 przez Patka0308

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415936 przez siteczko
Melduję się :)

Wczoraj miałam kryzysowy dzień, chyba przez pogodę i ciśnienie, na szczęście popołudniu zrobiło mi się lepiej i coś mnie wzięło na jakieś dokładniejsze porządki, w stylu wyrzucenie wszystko z szuflad w łazience i poukładanie, czy też całe pudełko z lekami posegregowałam, a przede wszystkim wyrzuciłam co się przeterminowało, od razu wszędzie się luźniej zrobiło hehe :) owszem robiłam częste przerwy, ale bardzo mnie te porządki cieszyły :)

kamila85 Ogromne gratulacje i dużo zdrówka dla WAS! :) Spora kolejna niespodzianka :)

chasiami przesłodka księżniczka :) czekamy na relacje z porodu i jak minęła pierwsza nocka w domu :)

26joannna właśnie coś przepadła nam kasia7775 wczoraj na pewno nie było i chyba przed wczoraj też nie bardzo... może też będzie kolejna rozpakowana :)

MADZIA7 spokojnie, ja też im bliżej tym bardziej się boję, chociaż za bardzo nie wiem czego ;) no i też się nieźle przestraszyłam jak zauważyłam jak się mi brzuch stawia i w szyjce kuje, czy też wczorajsze samopoczucie... ale mam nadzieję że to jeszcze nie czas, daleko mi do konkretniejszych objawów :) póki co niech spokojnie organizm się przygotowuje :) po za tym co jak co tutaj możesz się żalić i pisać co Cię martwi i boli :)

miłej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #415939 przez siteczko
Patka0308 Piękny brzusio i mamusia :) Brzuszek taki bardzo do przodu :) ja dziś też wrzucę fotkę brzuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl