BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #415721 przez PolaL
My już po zakupach. Wózek wybrany i zamówiony. Zdecydowaliśmy się na Emjot Miyo w kolorze fioletowo-siwym. Mieliśmy dylemat czy nie wybrać Babyactive Elipso ale wygrała większa przestrzeń w spacerówce. Bo w sumie podobne rozwiązania.
Do tego zakupiliśmy kapcie dla naszego przedszkolaka. W końcu został jeszcze tydzień wakacji.

Do tego muszę się pochwalić że łóżeczko skręcone, pod spodem poukładane przez Szymka pieluchy. Jeszcze nie mam pościelonego (tylko prześcieradełko) ale to i tak dla mnie postęp. Nawet wyciągnęłam torbę do szpitala i wrzuciłam do niej ręcznik, 2 koszule i kapcie. Nie kończę pakować bo w sumie to mąż ma się koleżanki spytać co brać do szpitala bo ona rodziła w nim w zeszłym miesiącu.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415722 przez patys
agnesssa u mnie też już jest po mojemu ślicznie i pachnąco, zwłaszcza że ostanio zaniedbałam mieszkanko bo ciągle gdzieś wyjeżdżałam więc nie zwracałam na to uwagi a dziś już wszystko posprzątane i maluszka pokoik zrobiony, tzn jego łóżeczko w naszej sypialni:)potem prześlę zdjęcie jak tylko uda mi się zmniejszyć :silly:

baby ja mam od tamtego tygodnia takie zabarwione upławy ale nie krwią i też się zastanawiam czy to ok, pewnie to zupełnie co innego niż ty.... ale nie czuje żebym miała jakąś infekcję, nic mi nie dolega....

anulka tyle śpiworków a ja ani jednego....więc chyba o tym pomyślę, podobał mi się ten z kożuszkiem do wózka, już nie pamiętam kto go dodawał ale był bardzo ładny....

sandradoskonale cię rozumiem bo ja też nie cierpię wysłuchiwać: "a ja miałam inaczej", "a po co ci to" itp.......ale niestety bez tego się chyba nie obejdzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415727 przez 26joanna
baby może czop Ci odszedł? Trzymam kciuki żeby nie było to nic poważnego :kiss:
PolaL bardzo ładny ten wózek :) Moja córcia w czwartek zaczyna szkole , już mundurek zakupiony a podręczniki 1 dnia dostana :D
patys ale śliczną masz siostrzenice , taka duza dziewczynka :)
Nie wiem co robić , coraz częściej kluje mnie w tej "szyjce" ale wtedy jak mały fika , nie wiem czy on odbijając się od żeber uciska mnie od góry i dlatego tak mnie boli? Jeszcze wcześnie , jutro zaczynam 9 miesiąc , ale niepokoje się :( Ja mam znów geste upławy , ze praktycznie cały czas mam mokra wkładkę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415732 przez Patka0308
witAm się wieczornie:)
ja dziś rano się pochwaliłam że nic się u mnie nie dzieje,brzuch wysoko itp a tu w przeciągu dnia trochę się wydarzyło,skręcałam meble z mężem a raczej mu pomagałam, potem wróciłam do domu i usłyszałam ze brzuch już mi opadł,do tego teraz mam jakieś kłócie w środku...i jakoś mi tak ciągle słabo jest.no i zobaczymy jak to dalej się rozwinie;) mam nadzieję że jeszcze conajmniej z tydzień pochodzę, bo jeszcze we wtorek na otpust się wybieram:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415759 przez wiki714
Hej :)
u mnie remont powoli dobiega konca tzn dzis moj kochany mezulek polozyl terakote w kuchni i na korytarzu:) zostalo jeszcze pofugowac itd pomalowac sciany w kuchni i ulozyc glazurke poprzykrecac karnisze itd.Jutro bedziemy wstawiac juz meble do pokoju bo dzis byla kladziona ostatnia warstwa lakieru na parkiet:) wiec chociaz jedno pomieszczenie bedzie ogarniete praktycznie do konca.
no i w poniedzialek jedziemy pewnie po reszte rzeczy tzn meble do kuchni osiwetlenie itd. juz nie moge sie doczekac kiedy to wszystko bedzie skonczone. a no i w poniedzialek mam wizyte u ginekologa tzn mam przyjsc posluchac serduszka juz bez rejestracji itd ale tak sie zastanawiam czy nie zrobic jeszcze jednego usg tak zeby zwazyl maluszka i w ogole:):)


dziewczyny doradzcie mi ktory wozek jest lepszy?? .oba wozki stoja w komisie z rzeczami dzieciecymi no i sie zastanawiamy czy ktoregos nie kupic bo sa bardzo tanie ten: "Wózek VIP Kunert Professional" kosztuje 250 zl ma praktycznie cale wyposazenie lacznie ze spiworkiem o cos takiego www.kunert-wozki.pl/?p=8 śliwka + krem
lub ten "Natalie By Tako Classic Collection " kosztuje 230 zl kolor zielony podobny do tego tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=63

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415760 przez baby_55
26joanna sama nie wiem co to takiego, no ale tak czy inaczej już nie ma skurcze nadal czasem sie pojawiają ale nadal nieregularne, twardnienie brzuszka też czasem i to tyle...

Patys to jest śluz taki leciutko zabarwiony na różowo, czyli tak jakby odrobinkę krwi się pojawiło i zabarwiło większą ilość śluzu... tak to mniej więcej wygląda

mąż zaczął troszkę panikować i boi się lecieć no ale nie bardzo ma wyjście, więc obiecałam, ze cały tydzień będę jak najwięcej leżeć i sie oszczędzać

rozmawiałam z koleżanką położną no i mówiła, że jak młoda tak nisko to moze faktycznie się zaczyna ale na odległość to ona nic konkretnego nie powie więc pozostaje czekać czy coś się rozwinie z tego czy nie, w każdym razie zaraz idę wziąć kąpiel i do spania, żeby wypocząć to moze młoda sie uspokoi i nie zechce wychodzić ;)

buziaki i miłej noski dziewuszki a jutro czekam na wieści kto się w nocy rozpakuje :silly:

Wiki nie wiem jak ten Kunert natomiast Tako Natalia miała koleżanka w kolorze różowym kupiła używany i była, zresztą jest nadal (bo to już 1,5 roku korzysta z niego) bardzo zadowolona, jest trochę ciężkawy choc pewnie tamten tak samo, ale ma duże pompowane koła więc jest wygodny w prowadzeniu i wszędzie nim mozna przejechać, a ogólnie Tako ma wykończenie dobrej jakości więc co do tego to sama mogę polecić :)

Patka no widzisz nie ma co sie zarzekać, bo to nigdy nic nie wiadomo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415764 przez kamila85
Witajcie kochane chciałam Was poinformować że 17.08 urodziłam Zuzie w 35 tyg ciąży waga 2268 dł 51cm 10pkt.
W czwartek nie czułam ruchów małej pojechałam do szpitala zrobili ktg małej tętno skakało w piątek to samo więc ordynator podjął decyzję o cesarce gdyż groziła mi uduszenie się małej.jesteśmy od dziś w domku jestem zmęczona więc nadrobie Was w wolnej chwili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415771 przez wiki714
baby_55 no i wlansie sama nie wiem co tu zrobic oba sa fajne w tym kunercie , o ile dobrze pamietam jest chyba wiecej rzeczy tzn rorby sa wszystkie spiworek itd i w obu sa duze kola no ale w tym z tako sa chyba ciut wieksze. w poniedzialek zalecimy jeszcze zobaczyc dokladnie i moze ktorys zarezerwujemy bo na kupno narazie nie ma fuduszy ..;/



kamila55 gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415773 przez Patka0308
kamila85 gratulacje!!!! dużo zdrówka dla Was!!! :) :) :) :laugh:

baby_55 masz rację, nie ma co się zarzekać :) a jeszcze rano się zastanawiałam kiedy bedą jakieś oznaki, już bym chciała mieć Grzesia obok siebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415774 przez karolak25
KAMILA WIELKIE GRATULACJE!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CIEBIE I MALENSTWA!!!

u mnie lozeczko skrecone,posciel piekna przyszla, troche humorek sie poprwil :laugh:
chociaz nie czulam sie dzis dobrze cisnienie mialam 87/51 :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
chodzilam po scianach ale wypilam mala kawe i bylo ok.

to lozeczko naszego malenstwa
allegro.pl/show_item.php?item=2488248356

a to posciel
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415779 przez patys
joanna wiem że śliczna :laugh: , ale najgorsze jest to że jeszcze jej nie widziałam:( może uda się im przylecieć zimą do Polski to zrobimy razem chrzciny :laugh:

Wiki ja to się na wózkach w ogóle nie znam....na szczęście dostałam od znajomych więc nie musiałam się głowić który wybrać bo to rzeczywiście trudne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415793 przez Rika
www.facebook.com/groups/434981446554169/ ZAPRASZAM DO MOJEJ GRUPY NA FB GDZIE ZNAJDZIECIE UBRANIA NOWE Z METKAMI ORYGINALNE POLSKICH FIRM DLA SWOICH MALUCHÓW :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415812 przez Jussstyś
Kamila gratulacje dla Ciebie i Zuzi :) Buziaki dla Was :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415816 przez Anulka
Wiki714 z tych dwóch ja wybrałabym Tako.

Jejku dziewczyny, czuję że ja mimo, że termin mam na 3 września urodzę daleko za wami. ;) Bo ja jakoś nie czuję żeby się coś zbliżało. Maluszek bryka się od czasu do czasu, ale już skurczy nie odczuwam i mało co mnie boli. Upławów nie mam, siara jeszcze nawet nie leciała ani razu.
No ale jak mu tam w "domku" moim dobrze to niech siedzi :).

Patys na allegro takich śpiworków, wkładów do wózeczków jest pełno. Ja szukam często też wśród używanych, ponieważ można trafić na takie w bardzo dobrym stanie i za grosze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415826 przez Lui
kamila85 GRATULACJE!:) dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do formy :) dobrze, że już w domciu :) jak minęła pierwsza noc ?

Anulka
jeśli zaczynasz się czuć lepiej niż jak się wcześniej czułaś, to znaczy, że organizm się szykuje do porodu (zbiera siły) i od takiego dnia gdzie się lepiej poczułaś policz sobie ok 10-12 dni

karolak25
fajniutkie łóżeczko :)

wiki714
w końcu się doczekasz końca :) ciekawe czy będzie to miało wspólny finał z ciąża ;) ? bo 38 tydzień to też tak lada dzień :)
26joanna w szyjce też mnie kuło, nie mogłam tego rozszyfrować :/ upławy mam podobnie, ja wkładkę z 3 razy dziennie zmieniam, ale na żadnych badaniach nic mi nie wyszło i Pani Gin powiedziała. Śliczny malutki brzusio, nie wiem czy dobrze mi się wydaje - ale jeszcze wysoko :)
PolaL to juz spokojna, łóżeczko, wózek :)
baby_55 mi też przyszedł wyłącznie na myśl czop. Śliczny brzusio :) faktycznie taka kuleczka tylko z przodu :)
gorla świetny śpiworek :) bardzo mi się spodobał, może i sama przemyślę zakup takiego samego (najwyżej podobnego) :)
MADZIA7 fajne te śpiworki, takie inne - faktycznie w kolorach pościeli :)
chasiami czekam na relacje, jak było ?:) jeszcze raz Gratuluje :) duuuuża Alicja !

Wczoraj umyłam 3 okna, plus cały balkon, pokrzątałam się po mieszkaniu, zawiozłam Mężowi obiad do pracy, kupiłam pierwsze buty w tym roku (hyhy) bo mi się z deka zniszczyły moje jedyne kochane japonki, a że teraz wyprzedaż letnich :) dzisiaj mam w planie skończyć chociaż częściowo mieszkanie Szybko zasnęłam, ale obudziłam po 1 w nocy.. długo się kręciłam aby ponownie zasnąć. Zaczęło mnie pobolewać kroczę (myślę, że od mycia okien), to potem małej się nie podobała pozycja do spania i za każdym razem co ja znalazłam sobie wygodną to Lili nie pasowała i tak w kółki, aż się we dwie dogadałyśmy.. :D

Po nocce obudziłam się ze spuchniętymi palcami na rękach (dziwne bo tak jak dziś nigdy nie miałam spuchniętych). Ciężko teraz ogarnąć do na forum, taki ruch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl