BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #416229 przez Jussstyś
Witam się z rana :)
A ja o dziwo przespałam całą noc, tzn. budziłam się na siusiu ale od razu zasypiałam i obudziłam się dopiero pół godzinki temu :laugh:

Śliczne brzusie macie dziewczyny , takie zgrabniutkie :laugh:
Chłopek rzeczywiście Sebus to przystojniak jak nie wiem i jaki już duzy :kiss: :kiss:
Chasiami Alicja jest przesłodka :kiss: :kiss: :kiss:

Kurcze lekarz kazal mi wytrzymac chociać do soboty, a tu dzisiaj poniedziałek i nadal nic sie nie dzieje :laugh: wygląda na to, że z tym rozwarciem bedę chodzić do dnia porodu :laugh: :laugh:
Dziewczyny a dzisiaj moniab poszła na cesarkę :unsure: no żadna z nas jej nie wyprzedziła, a myślałam, że chociaz mnie się uda :laugh:
Miłego dzionka :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416231 przez basiek_252
Witajcie kochane :laugh: :laugh:

Dziś nareszcie się wyspałam. Wstałam dopiero o 8.30 Może to przez tą pogodę bo nastraja tylko do łóżka i spania..... I jeszcze zimno tylko 15 stopni u mnie. Widać, że już powoli wakacje dobiegają końca. No i wrzesień wielkimi krokami...

baby_55 odpoczywaj dużo, bardzo dużo ile tylko się da. Bo masz jeszcze troszkę czasu do terminu. Więc niech Nikolcia jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku. No i przede wszystkim niech poczeka na tatusia :lol: :lol:

siteczko brzuszek masz super. Wygląda na taki malutki i zgrabniutki...

agnessa Twój brzuszek też niczego sobie. Chyba Maks rzeczywiście jest duży. I duży ciężarek do noszenia z przodu. A głosiki oddaję codziennie jak tylko Mirella prosiła :ohmy:

chłopek Sebuś jest słodki. Jejku jak te dzieci rosną. On już ma 2 miesiące prawie. Tylko po dzieciach widać jak czas leci. A główkę widzę, że sztywno trzyma, za chwilę będzie sam siadał.

kasia775 współczuję tej opuchlizny. Ale nie mam pojęcia co Ci poradzić... Biedulko :(

Anulka ja też nie jestem przekonana do tych produktów. Przy pierwszym dziecku nie miałam, więc nie okazały się potrzebne. A PolaL ma rację, jak już będzie dzidziuś to sama będziesz wiedziała czy jest coś nie tak. Będziesz reagowała na najmniejsze kwiknięcie dziecka. A przy tych sprzętach to tylko świra dostaniesz ciągle nasłuchując co się dzieje :unsure: :unsure:

PolaL też masz zgrabny brzuszek i w ogóle laska jesteś. Podziwiam Cię, że jeszcze masz siłę spełniać zachcianki Szymka i stać przy kuchni tyle czasu. Ale pewnie ogromna pychota była.

czajusiątko i obawiam się, że jeszcze wiele nocy nieprzespanych będzie. To już taki czas. Nie można znaleźć wygodnej pozycji. Ale bądź dobrej myśli. Mi się dziś zdarzyła ta przespana nocka :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416237 przez patys
hej dziewczyny:) ja dzisiaj pospałam 9 godzin do 9:) :laugh: teraz zjadłam płatki z mleczkiem i lece z siostrą do komisu dziecięcego bo ona chce kupić coś swojej córeczce:) a wczoraj jak mnie rodzinka odwiedziła na kawce to dostałam od nich poduszkę do karmienia piersią :laugh: ucieszyłam się bardzo bo sama o tym myślałam ale nie kupiłam.....

wyślę wam zdjęcie mojego łóżeczka i naklejek nad łóżeczkiem, naklejki są super bo wogóle nie brudzą ściany i można je spokojnie w każdej chwili zdjąć...zwłaszcza że to nasza sypialnia więc kiedyś nie będą potrzebne :silly:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416240 przez agnesssa
Dzień dobry poniedziałkowo, kolejny tydzień się zaczyna, zobaczymy co przyniesie :lol:

Monia
Zaciskam kciuki za Ciebie i za synusia, co by bez komplikacji poszło i czekamy na info :kiss: :kiss:

Chłopek Sebuś już sam główkę trzyma, ale już duży chłopak :kiss: :kiss:

MartaM A byś się pochwaliła zdjęciem Majeczi :kiss: :kiss: :kiss:

Patka I jak tam dzisiaj bez dziwnych snów :) No i daj znać po KTG :kiss:

Anulka Ja również uważam, że to zbędny wydatek w mieszkaniu, gdzie słyszę nawet sąsiadów, więc nie mam zamiaru kupować takiego sprzętu :)

PolaL Też masz malusi ten brzuszek :lol:

Czajusiątko
Czyli z tym spaniem u Ciebie jak u większości :huh: Spróbuj pospać trochę w ciągu dnia :kiss:

Jussstyś
Uparte te nasz dzieci :silly: Nie chcą jeszcze wychodzić :laugh:

Basiek no jest co dźwigać i dlatego też nie mogę się w nocy ułożyć :silly: Dziękujemy za głosy na Emilkę :lol:

Patys
Śliczne te naklejki :laugh: I łóżeczko się pięknie prezentuje :kiss:

A ja generalnie noc też przespałam, tylko budziłam się z powodu bólu brzuszka :huh: Tak co 2 godzinki, z rana też bolał, ale teraz odpuściło :dry: Wiecie co najgorsze, że człowiek już tak bardzo by chciał urodzić, że doszukuje się objawów zbliżającego porodu, a jednak jak zaczyna coś boleć to się przejmuje ze coś jest nie tak i w cale tego porodu jeszcze nie chce :silly: :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416244 przez Jussstyś
agnesssa dokladnie, mam tak samo jak Ty :laugh: już juz bym chciala urodzic i doszukuję sie objawów, a jak cos sie dzieje, to zaczynam panikować, że to za szybko, dziwne to nasze myslenie :silly:
patys śliczne to łóżeczko i posciel jaka ladniutka :) i naklejki fajne, ja mam motylki na ścianie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416257 przez baby_55
Anulka monitora nie chciałam i nie miałam, uważam, ze to zbędne, co do niani, to nie chciałam, ale dostałam, taką video, więc mogłam widzieć Adiego i jeśli już, to coś takiego jest dużo lepsze. Teraz jak mieszkamy w domu to bardzo sie to przydaje, bo widzę jak Adi śpi na górze a ja jestem na dole i jestem spokojna :)
zresztą jak przyjechaliśmy tutaj do Dublina to bardzo sie przydała, bo mimo, ze to tylko mieszkanie 3 pok. to dość długie było i z salonu nie było słychać jak Adi płacze u nas w sypialni. Tyle, ze kwestia była taka, ze mieszkamy z siostrą więc nigdy nie było idealnie cicho... no w każdym razie do mieszkania uważam, że to zbędne :)

Czajusiątko czyli nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) heheh

Basiek fajnie, ze się wyspałaś :) ja dziś też dość spokojnie spałam :) tylko 2 pobudki od 22 do 6:30 :)

Moniab czekamy na wieści :)

Patka jak po KTG?

Polal śliczny brzusio,taki zgrabniutki :)

Patys super łózio i naklejeczki też fajne :) no i nocka super :)

u mnie na razie nic nowego i oby tak zostało :) w nocy dwie pobudki tylko więc całkiem fajnie, ogólnie samopoczucie też lepsze :) no i najważniejsze, że jestem dobrej myśli :) wczoraj miałam chwilowego doła i leżałam jak struta cały dzień a dzisiaj duuużo lepiej :)
w takim razie uciekam i odezwę sie później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416261 przez agnesssa
Mam wieści od Moni :lol: Urodziła dzisiaj o 9.13 Oskarek ma 3950g i 57cm :lol:

Monia WIELKIE GRATULACJE DLA MAMUSI DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A Makrelcia dzisiaj wychodzi do domu :lol:

Baby dobrze, że się lepiej czujesz :kiss: :kiss:

Jussstyś Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z takimi myślami :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416274 przez Jussstyś
Moniab GRATULACJE DLA CIEBIE I OSKARKA :kiss: :kiss: DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS :kiss: :kiss: CZEKAMY NA WIEŚCI NO I NA ZDJĘCIE :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416276 przez Jussstyś
Jak wszyscy to i ja sie brzuszkiem pochwalę :P
37tydzień
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416277 przez Anulka
Moniab26 GRATULACJE KOCHANA, ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MALUSZKA !!!!!!
No to kolejna, szósta z nas rozpakowana :)

Agnesssa a w tabelce był napisany Krystian a teraz Oskarek. Czyli pewne Monia spojrzała na maluszka i wszystko stało się jasne :)

Baby uważaj na siebie, Kochana, musicie wytrzymać z maluszkiem do powrotu Twojego męża :)

Patys piękny kącik Mateuszka, taki milusi :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416283 przez agnesssa
Jussstyś Śliczny masz brzusio :woohoo:

Anulka No w tabelce był Krystian, ale najwidoczniej nastąpił zmiana :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416284 przez basiek_252
Moniab WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I DLA OSKARKA dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domciu. Czekamy na zdjęcie kolejnego małego przystojniaka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

agnessa nie jesteś sama w tych obawach... Jak byłam w piątek na tym KTG i okazało się,że mam regularne skurcze to aż się przeraziłam, że to 4 tygodnie przed terminem i za wcześnie. A tak to ciągle mężowi marudzę, że ja to już chcę urodzić. A on głupio pyta czy mi nacisnąć brzuszek i wycisnąć dzidzie na zewnątrz " Głuptas" :P

patys śliczne łóżeczko i naklejki wyglądają super. To są jakieś specjalne?

Jussstyś śliczny masz brzusio. A z rozwarciem możesz jeszcze troszkę pochodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416292 przez baby_55
Basiek, Agnessa, Justyś ja mam podobnie, juz bym chciałą a jednak jak sie coś zaczeło dziac to sie wystraszyłam, ze to przecież za wcześnie.... no ale w końcu kobieta w ciąży ma prawo być niezdecydowana ;) hehheh

Jusstyś śliczny brzusio :)

MONIAB OGROMNE GRATULACJE :kiss: :kiss: CZEKAMY NA ZDJĘCIE OSKARKA :kiss: :kiss: WRACAJCIE SZYBKO DO DOMKU :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416295 przez siteczko
Witam :)

Moniab26 OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I SYNKA! oczywiście czekamy na relacje i zdjęcia synka :)

Polal Fajny brzuszek taki malutki :) a ja myślałam że z moim jest coś nie tak ;) a tutaj można mieć jeszcze mniejszy :)

Jussstyś Również fajniutki brzuszek :)

Patys fajny kącik maluszka :) ja też planuje naklejeczki zwierzątek nad łóżeczkiem, żeby było wiadomo że to dzieciaczka część pokoju, zwłaszcza że też ma wygospodarowane u nas w sypialni :)

Makrelcia szybko wypuszczają do domu, tzn że wszystko jest ok :) w takim razie jeszcze raz GRATULUJĘ i czekamy na relacje i zdjęcia :)

agnesssa spokojnie ja też mam tak z tymi objawami, z jednej strony bym chciała aby zaczęło się coś dziać, a za chwile ogarnia mnie jakaś panika, że może jeszcze nie, bo chyba nie dam rady, albo że właśnie za wcześnie ;) ale dziś mam wizytę i nie ukrywam, że liczę że coś się jednak z szyjką dzieję :)

baby_55 uważaj na siebie, a do czwartku szybko zleci :)

Anulka my na pewno nie kupujemy niani... mamy nie wielkie mieszkanie, na dodatek póki co bez drzwi do sypialni i praktycznie przestrzenie otwarte [salon, kuchnia, przedpokój] tak więc na pewno usłyszę małego... a jeżeli chodzi o monitor oddechu, boje się że wpadłabym w jakąś paranoje, a jakby szwankował czy coś... po za tym łóżeczko stoi zaledwie 15 cm od naszego ;) i to jest nasze pierwsze dzieciątko więc pewnie będę ciągle na czuwaniu :)
zresztą już nie pierwszą noc miałam, kiedy obudziłam się jak miesięczne dziecko sąsiadów z góry zaczęło płakać :) zawsze miałam płytki sen i nawet najmniejszy szmer mnie budził :)

Ja noc przespałam elegancko od 1-10 :P położyłam się tak późno, a na siku wstałam jak mąż do pracy się szykował więc po 7 :) no i zauważyłam że co drugą noc przesypiam, a tak to się morduję.. bp albo duszno, albo nie mogę się ułożyć :(

Wczoraj miałam nalot... mój wykonawca z żoną i ich 4 dzieci [2,5,8,11 lat ;)]... pogrom był w domu, taki hałas, bieganie i w ogóle za grzeczne to one nie były... ;) jeszcze przyjechał znajomy męża z mamą... bo chodziło o projekt i wykończenie mieszkania, tak więc w sumie roboczy dzień był ;) więc sporo ludzi, ruchu i jak wszyscy wyszli po 21... to myślałam że nie ustoję już dłużej na nogach, tak strasznie bolały, a zwłaszcza stopy.. no i brzuch, byłam po prostu wykończona, za dużo się działo, dużo gadałam, stałam, siedziałam, a nie było kiedy się położyć choć na 5 min... ale dziś już jest lepiej :)

miłego dnia :) ja odliczam minuty do 18:20 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416297 przez Patka0308
i ja po KTG, tętno dobre, wszystko ogólnie wporządku, rodzić jeszcze nie będę :) ciśnienie też w normie :D mały dziś na KTG jak nigdy od początku bardzo intensywnie się ruszał :) następne KTG za tydzień jak lekarz mój wróci z urlopu. Uspokoiłam się trochę, bo nam tak jak Ty agnesssa jak coś zaczyna boleć to od razu czegoś się doszukuje, że coś zaczyna się dziać :) z jednej strony chcę już urodzić a z drugiej boję się i nie chcę jeszcze, jeszcze nie czas :) nie wiem nic o tym czy mam rozwarcie czy nie, czy szyjka się skraca czy nie, bo dziś nie było mojego lekarza,ale skoro na KTG wyszło że wszystko ok to się nie zamartwiam na zapas :)

agnesssa a noc przespana dobrze :) raz tylko do łazienki się obudziłam, a potem to już rano :D
Monia gratulacje!!!!! wszystkiego co najlepsze dla Was!!!!! ciężki ten Twój synuś :) :) czekamy na zdjęcia i opowieść z porodu !!! :* :kiss: :kiss:

Jussstyś fajny ten Twój brzuszek, taki zgrabny :)

Patys bardzo fajny kącik dla maluszka, taki przytulny :)

to która następna do rozpakowania?? :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl