BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki dla niemowląt

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #99698 przez natmur11
azo daj sobie spokoj. jesli ktos mialby ochote ci pomoc to ok ale nie trzeba zasmiecac forum!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #99760 przez Martynka__89
Tylko dajesz pracę moderatorom :/



Tak Asiersa niestety korzystamy z łazienki na dole (u góry też jest ale niechlujna nie robiliśmy remonty bo nie opłacało się wujek męża nie należy do dbałych ludzi.) I dlatego jak najdłużej chce kąpać małego w sypialni, szczerze to nie wiem jak kąpiel w normalnej wannie będzie wyglądała chodzi o to noszenie z góry na dół i odwrotnie :/



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #100951 przez Gosiaczek31
My bardzo szybko przenieśliśmy się z kąpaniem do łazienki bo już po 3 miesiącach. Na początki miałam obawy jak to zniesie Kubuś no i mój kręgosłup ale było ok.

A co do kosmetyków to testowaliśmy różne. Obecnie kąpiemy się w Nivea z dodatkiem parafiny lub oliwki. Skóra jest ładnie nawilżona i nie trzeba balsamu. Efekt podobny jak po emolium a znacznie taniej wychodzi. Do buziolka krem na kazdą pogodę z nivea lub bambino. Do pupy sudocrem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #132752 przez AniolekKarolinka
od początku hipp i J&J NA ZMIANE ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191197 przez anuka86
witam :)

mam pytanko odnosnie kosmetykow jakie nalezy kupic na "dobry poczatek" dla malenstwa. myslalam o serii Nivea baby, tylko zastanawiam sie co przyda sie od poczatku a co dopiero po jakims czasie? jakie macie doswiadczenia i rady? pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191285 przez SISUNIA88
Ja miałam kosmetyki z serii Nivea Baby i byłam zadowolona tyle że nakupiłam dużo za dużo :) na początku używałam oliwki,żelu do mycia ciała i włosków,płynu do kąpieli i czasem balsamu. Oraz kremu na każdą pogodę z tej serii jest rewelacyjny i super się sprawdza na spacerkach :) do tego sól fizjologiczna, woda morska do noska i chyba tyle..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191296 przez anuka86
CZYLI TROCHE MUSZE SKROCIC MOJA LISTE, BO SERIA NIVEA JEST TAK OBSZERNA, ZE JAK SIE NIE WIE CO WYBRAC, TO NIE TAKA PROSTA SPRAWA. A JAKI KREM STOSOWALAS DO PUPKI?(PRZY KAZDORAZOWEJ ZMIANIE PIELUSZKI), TEZ Z NIVEA NA ODPARZENIA? CZY COS INNEGO?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191305 przez SISUNIA88
ja używałam SKARB MATKI...ale 1 krem był też z serii Nivea.. ja kupiłam za dużo bo nie wiedziałam co...i jakieś 100 zł poszło w błoto..tzn używałam dużo później albo wcale..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191317 przez natmur11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #191463 przez Emme
w związku z tym, że wątek już istnieje, zostały one połączone. Na przyszłość polecam używanie wyszukiwarki forum :) ^^MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #192898 przez madzia0507
Witam!
Ja od początku do mycia używam kosmetyków Hipp'a i jestem bardzo zadowolona. Są wydajne, nie uczulają, Mała nie ma absolutnie żadnych problemów skórnych po nich. Jedynie do pupy zdecydowałam się nie używać kremu z Hipp'a, bo jest z tlenkiem cynku, a on bardzo wysusza skórę i troszkę mi tą moją kruszynkę podrażnił. Więc doszłam do wniosku jeśli nie ma odparzeń, to nie ma sensu tej delikatnej skóry "męczyć". Używam natomiast maść Linomag i jestem bardzo zadowolona, no skóra jest dobrze natłuszczona i zabezpieczona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #193072 przez bombel779
anuka86 napisał:

witam :)

mam pytanko odnosnie kosmetykow jakie nalezy kupic na "dobry poczatek" dla malenstwa. myslalam o serii Nivea baby, tylko zastanawiam sie co przyda sie od poczatku a co dopiero po jakims czasie? jakie macie doswiadczenia i rady? pozdrawiam ;)

Na dobry początek w zasadzie wystarczy Ci tylko mydełko i krem p.odparzeniom :)

Ja również używam kosmetyków z serii Nivea,a w tym krem na odparzenia i jeszcze nigdy mojemu synowi nic się ze skórą nie działo ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #193192 przez natmur11
a mi krem przeciw odparzeniom z nivea nie bardzo podpasowal. glownie dlatego ze nawet z dloni ciezko bylo go zmyc i tylko husteczki nawilzone zdawaly egzamin. ja od poczatku uzywalam linomagu masci i nic nie bylo a jak cos sie pojawilo to sudocrem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #204144 przez Guasia
My na poczatek chcemy stosowac niezbedne minimut czyli mydelko/plyn do kapieli i kremik do pupy. Jak mala skonczy 3 miesiace zaczne wprowadzac np szamponik itd no chyba ze wczesniej bezie potrzeba oliwkowania czy nawilzania skory. Podobno na poczatek wskazany jest umiar - skora musi dojsc do siebie , poziom hormonow u maluszka musi sie unormowac itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225675 przez aniolek2265
Ja kupiłam na początek tylko płyn do kąpieli i krem na odparzenia z nivea, tydzień temu do testowania dostałam kosmetyki Johnsona i plyn- nie pieni się, nie pachnie fajnie że ma pompke - bo wiem ile dozowac zeby nie bylo za malo ani za duzo -dodam ze te kosmetyki sa wydajne (płyny do kapieli) mleczko- uzylam raz, ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza ale nie smaruje corki bo po kapieli chce ja jak najszybciej ubrac i nakarmic, krem na odparzenia - po nim corka miala czerwona pupe i przestalam go uzywac- dalam kuzynce ktorej coreczce nic od niego sie nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl