BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki dla niemowląt

12 lata 5 miesiąc temu #226935 przez paulinacel
Witam :) Ja osobiście polecam kosmetyki Nivea Baby , ale bardzo dobre są również Bambino ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227282 przez hanyap
Zgadzam sie nivea u nas się sprawdzily, bezkonkurencyjne jest oilatum ale cena zabija entuzjazm. Stanowczo odradzam Johnsons i penaten(teraz też jest JOnhsona) uczula bardzo dużo dzieci, u nas po jednej kąpieli w penatenie( nie doycztałam ze nie jest juz oryginalny) pupamałej świeciła czrewienią przez tydzień!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228425 przez Mama Malwinki
ja stosuje różne kosmetyki moja mała niema na nic uczulenia, do kąpieli stosuje płyn z oliwka z Nivei, z Bambino Oliwkę, sudokrem do pupci, puder z linomag, szampon Bubchen a chusteczki nawilżane miałam z wielu firm i dobre są z Niwea, Johnson i Bambino z Rossmana Babydream okazały sie słabo nawilżane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228844 przez basiaz
a my mydelka w ogole nie uzywamy. do kapieli oillan albo J&J 3 w 1 . po kapieli oliwka J & J (nawiasem mowiac dla mnei ona tez jest rewelacyjna)

a do pupy bambino. w razie jakis zaczerwienien bepanthen z apteki. super ta masc jest naprawde ! :)

nivea na odparzenia tez mi nie podszedl wcale , jakos zle sie rozsmarowuje i trudno go zmyc . na szczescie nie kupowalam go tylko mialam probke od poloznej , takze wyprobowalam i stierdzilam ze to nie dla nas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228925 przez Agusiak
my zaraz po urodzeniu używaliśmy kosmetyków Emolium i były rewelacyjne, ale z czasem przeszliśmy na Nivea i u nas się sprawdziły. Wszystkie kosmetyki mamy z Nivea, jedynie do pupci Linomag.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229124 przez kotek23
Od urodzenia córki używam do pielęgnacji kosmetyków z serii Nivea Baby. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229193 przez carolin1
Ja tez kupiłam Nivea zanim urodziła się mała ale szybko okazało się ze ma bardzo suchą skórę i musielismy przejść na emolienty. EXOMEGA A-DERMA. Próbujemy też tańszych ale musimy zostac przy emolientach. Te a-dermy maja specjalny składnik z owsa, którek nie maja inne emolienty i jest naprawe super. Mamy całą serię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655719 przez antosia
Tutaj macie kosmetyki mustela - www.i-apteka.pl/http://www.i-apteka.pl/pol_m_Dziecko-i-Mama_MUSTELA-334.html Chyba z kosmetyków dla dzieci są zdecydowanie najlepsze. Jak sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657337 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866468 przez KarolineCZ
To ja wiele o tym czytałam. Bardzo zastanawiałam sie jakie kosmetyki dla niemowląt wybrać. Ale ostetecznie postawiłam na te, ktore polecało mi najwięcej osób a z oliwki to prawie w ogóle nie korzystałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872384 przez Jagoda
Większość kosmetyków mam z firmy nivea baby, ale niektóre z hippa. Tak polceciła mi kuzynka,która niedawno rodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880670 przez misiana
Witam :) Dziewczyny doradzcie mi jaka firma waszym zdaniem i doświadczeniem jest lepsza NIVEA czy ZIAJKA ? Jakie kosmetyki z tej serii przydadza sie nam na sam poczatek ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880674 przez Magdalen
Witam Misiana . Ja bym Ci poleciła ZIAJE poczawszy od masci posladkowej , krem do pielegnacji ciala , szampon do kapeli i oiliwke wszystko od 1 dnia :D
Jestem po uszy zabezpieczona tymi kosmetykami i sa naprawde dobre i slicznie pachna .
Polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880714 przez misiana
Dziekuję za odpowiedz, bardziej pod uwage brałam właśnie kosmetyki z Ziajki i chyba właśnie te zakupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880747 przez Magdalen
Był by to dobry wybor . Bedziesz zadowolona.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl