BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki dla niemowląt

6 lata 4 miesiąc temu #1066347 przez antosia
ŻEL MYJĄCY WYMARZONA KĄPIEL od HB - wystarczy.
Wiem jaką u mnie dał różnicę i do jakiego efektu doprowadził cerę.
Akurat aktualnie nie mam z tym żadnych problemów, wygląda to zdecydowanie zdrowo i normalnie.
A jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066604 przez teris
Kąpanie sama radość z wiercącym sięi rozdartym bąblem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066616 przez ulke
Czemu? Moim zdaniem to może byc całkiem przyjemne.Dzieciaki bardzo fajnie reagują na kąpiel. Szczególnie te małe. WYobraza im się czas, który spędzały w brzuszku :) Jak dla mnie cała taka kapiel jest niesamowicie wprost uroczym doświadczeniem.

Polecam stosować kosmetyki delikatne, z naturalnym ph. Warto jest zdecydować sie na serie apteczne ponieważ są hipoalergiczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066755 przez antosia
Żel do masażu HB również. Dzięki temu nie pojawią się wam rozstępy.
Ale do tego trzeba poważnie podejść - masujcie brzuch przez całą ciążę, to wtedy będzie w porządku.
Jeśli będziecie to robić raz na kiedy, to cudów się nie spodziewajcie.
Pielęgnacja wymaga systematyczności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066856 przez KarolineCZ
Wybór kosmetyków dla takiego maluszka jest bardzo ważny. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dlatego tak trudno podjąć decyzje. U nas od lat niezmiennie są produkty www.johnsonsbaby.com.pl/ . Korzystamy z mleczka do ciała i płynów do kąpieli oraz szamponów. Idealnie dbają o skórę mojej córki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066914 przez rwetka
Jasne, wybór jest ogromny, tylko warto się zastanowić, czy naprawdę taki maluch (bez większych problemów skórnych, alergii itp) potrzebuje od razu całego zestawu kosmetyków. Przy pierwszym dziecku kupiłam tylko Emolium i w zupełnosci wystarczyło. Ale podkreślam, że tak można zrobić, jesli dziecko nie ma problemów ze skorą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066918 przez Ania568
Ja na przykład od jakiegoś czasu zaczęłam gustować w kosmetykach wegańskich, zawierających wyłącznie naturalne składy. Uważam, że to najlepiej działa na skórę mojego malucha. Sama natura. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066935 przez anija89
Dziewczyny ja polecam bloga srokao. My początkowo używaliśmy kosmetyki Hipp, mają ładny skład. Synek jednak ma AZS więc jak jest nasilenie to stosujemy produkty apteczne.

Anka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067628 przez antosia
Kilka bardzo dobrej jakości kosmetyków macie od Hildegard Braukmann i na nie warto postawić. Po prostu one gwarantują fajną jakość. Nie ma tego wielu, ale tutaj nie chodzi o ilości. Logiczne, że każdemu może pasować inny kosmetyk. Sztuką jest ich takie dopasowanie, żeby wam odpowiadały, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069961 przez CiniMini82
odswiezam watek :) kochane dziewczyny niedlugo urodzi sie nasza corka, syn ma 7 lat i nie pamietam juz jak to jest z noworodkiem, potrzebuje kosmetykow dobrych zdrowych i naturalnych. najlepiej z uwzglednieniem najnowszych wytycznych. ktos cos?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069978 przez mama3wampirow
nie wiem jakie sa wytyczne ale ja uzywam kosmetykow z hippa, zarowno do cialka jak i do wlosow :) do wody lałam tez na poczatku olejek migdalowy, skora jest pieknie nawilzona i slicznie pachnie. mam 3 dzieci wiem co mowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069983 przez CiniMini82
hippa znam :D ale o olejku pierwsze slysze, to w aptece czy w drogerii gdzies kupie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069998 przez mama3wampirow
są a wptece ale drogo wychodzi za malo ml wiec ja zamawialam na internecie :) ten dokladnie www.notino.pl/soaphoria/organic-olejek-migdalowy/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070159 przez Andreaa
Z kosmetyków polecam Hipp i Babydream, chusteczki jesli już muszą być to waterwipes, ale ja używałam ich tylko na wyjścia, w domu czy w gościach to waciki z ciepłą wodą a najlepiej to pod kranem.

Chusteczki Waterwipes najłatwiej dorwać w aptekach, polecam zamawianie w aptekach internetowych, jest zwykle taniej niż w stacjonarnych:
www.aptekagalen.pl/waterwipes-chusteczki...ne-czysta-woda-60szt

Dobra cenę widziałam ostatnio w aptece Galen . Sa intensywnie nasączone tak więc wystarczają na długo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070247 przez Quake
W przypadku dzieci z pewnością należy zwrócić szczególną uwagę na skład kosmetyków, by były bezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl