BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368551 przez Malina86
Czesc Babenki!

Nie nadazam :dry:

Zdjecia Aurelki, Natalki, Hanulki I Mikusia boskie!

Fajny ten bodziak Hani- ja w sobote napadne na hutrownie i jak nie bedzie nic fajnego to od poniedzialku atakuje allegro.

emcia moja Misia poki co "raczkuje" tak, ze podpiera sie na rekach i podsuwa jednoczesnie dwie nogi i znowy rece dalej i podsuwa nozki, no, ale do przodu idzie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olcia dawaj fotke w nowej fryzurce!

Kredzia, ale Ci Mikus stracha napedzil. Moja Michaśka juz kilka razy tak sie zachlysnela. Serce staje czlowiekowi normalnie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No tak skromnie z tym moim odpisywaniem, ide ogarniac chalupe, chce kolske rozkrecic, ale nie wiem czy dam rade sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368569 przez Aleksandra
Na razie nie wracam do pracy.

Ech na tym kompie to padaka ze zdjęciami. Dorcia wyślę ci na fon to byś wkleiła ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368589 przez vestusia
Wreszcie mam chwilkę :)

Dorcia – Zuzia też gorąca kobieta. Co ja ją przykrywam, ona się odkrywa. Najlepiej jak zaśnie na brzuszku, wtedy na pewno się nie rozkopie. A tak, to jak zaśnie to chodzę i ją przykrywam. Ale mimo to nie ubieram jej w nic długiego, bo jej i tak jest ciepło. A co, niech ma zimny chów he, he, he :D

O tak Dorciu, Krzyś to by swoim okiem znalazł tu wiele niedociągnięć w moim sprzątaniu he, he. Stresuje taki mąż, ale trzeba się zastanowić czy lepiej taki pedant, czy, jak Bob, bałaganiarz? :D

Dorcia ja to już nic nie kumam z tą Twoją teściową. Początkowo myślałam, że ona gdzieś wyjeżdża i teść zostaje sam i masz mu gotować. Teraz w sumie szwagierka wyjeżdża a teściówka rozpacza. To po co Ty tam?? :D

Róża trzymam kciuki, aby u Szymka to był początek cudnego usypiania :) Może akurat. A, ja zapomniałam powiedzieć, że Zuzia ma takiego przytulaka do snu. I zawsze z nią zasypia, mieli rączkami w tym przytulasku i tak zasypia. Chociaż ostatnio i tak więcej wariuje, ale nie ryczy, po prostu bawi się tak długo, aż zaśnie ;-)

Emcia śliczna Natalka i jak pięknie siedzi!!! No gratulacje! Ucałuj ją!
Zuzia właśnie też tak pełza do tyłu, stoi tak na czworaka ale dupskiem rusza i w ten sposób odjeżdża do tyłu. No ale postępy są, więc liczę, że będzie się rozkręcać :)
No i mdli Cię... a Ty w ciąży nie jesteś przypadkiem? He, he, he :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hania cudna jak zawsze, taka strojnisia malutka :)
I widzę, że niepotrzebnie też martwię się, że Zuzi jest za twardo na dywanie. Tzn. widzę, że Hania na dywanie ma swój kocyk i na nim się bawi. Ja mam śpiwór, grubszy od koca, ale nie aż tak gruby i na nim Zuzia się bawi. Chociaż mnie się ciągle wydaje, że jest jej za twardo...
Śliczne te bodziaki, zapisałam sobie tego sprzedawcę, bo zauważyłam, że ma fajne rzeczy. Może jak będę miała troszkę kaski to coś Zuzance dokupię. Choć na chwilę obecną to mam aż nadmiar ciuchów.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska – Aurelka to niewiele bodźców potrzebuje, aby zasnąć głębokim snem :D Jestem naprawdę pełna podziwu, że ona tyle śpi, a jednocześnie, gdy już wstanie to tak szybciutko nabywa nowe umiejętności.
W ogóle Aurelcia i Hania tak szybciutko wszystkiego się uczą.

Mia zazdroszczę tej energii :) My też mamy moskitiery w oknach, tyle dobrze :)
A jak masz za mało okien to zapraszam do mnie :)
Choć ja dziś też nie mam humoru, i też sprzątałam, aby jakoś o tym nie myśleć ;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja byłam dziś na spacerku z Psiapsiółą, zaszłyśmy aż do mojego żłobka prywatnego, aby obczaić drogi „na skróty”. Nie będzie w sumie tak daleko, góra 30 minut spacerkiem :) Będzie oki :)

Potem w parku spotkałam tę drugą kumpelę od Tymona, i też pogadałyśmy.
Bob przyszedł, zjadł i poszedł na fuchę. Po drodze ma kupić pampersy, bo w jednej drogerii jest promocja – po 35zł te duże active baby. Od razu kupi dla kumpeli, która podarowała mi tyle ciuszków dla Zuzi, a którą jutro odwiedzam.

Ja w sobotę idę z kumpelami gdzieś pogadać, z tymi, z którymi byłam na parapetówce we Wrocławiu. Najpierw wpadną do mnie na kawę, zobaczą Zuzankę a potem polecimy na miasto a Bob zostanie z Zuźką.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzanka śpi, jak wstanie to dostanie zupkę, bo dziś te jej karmienia się poprzesuwały troszkę. No i kolejny wieczór samotny, a Bob dziś będzie dłużej pracował, żeby jutro tylko na chwilę tam iść i wziąć kasę za robotę.

No i tak się obijam chwilowo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368591 przez emkapl84
oglądam porodówke na TLC :lol: :lol: powtórki ale co tam :lol: :lol:
M mi ostatnio powiedział, że nie chce miec kolejnego dziecka :( z jednej strony go rozumiem ale póki co ja chce jeszcze kiedys poczuc jak to jest byc w ciazy i miec przy sobie takie kochane malenstwo...no ale na razie przyzwyczajam sie do mysli, ze Natalka będzie jedynaczką...
Ale mam blogi spokoj w domu...M spi przed nocką, Natalka drzemie a Ola z Michałkiem poszli na spacer!!Zyc nie umierac..już nie pamiętam kiedy tak było.
Za miesiac powrót do pracy..powiem wam, ze z jednej strony nawet się ciesze bo wreszcie troche lepsza kaska wpadnie ale pierwsze tyg bez mojego gnoma :lol: będą ciężkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368599 przez vestusia
Emcia - teraz to czasami brakuje takich dni sam na sam (w sensie że Ty, M. i Natalcia). Korzystaj :)
Nie martw się pracą, będzie dobrze. Taka kolej rzeczy. Musimy się razem wspierać :)

Ja też na razie oswajam się z myślą, że Zuzia będzie jedynaczką... przez jakieś 2-3 lata :P Bo potem to na pewno będę chciała jeszcze jedno dziecko. Ale najpierw musimy sobie poukładać życie, pójść na swoje i jakoś normalniej żyć. I wtedy pomyślimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368658 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368678 przez Dorciaition
Aleksandra nie mam tych fot. :/ Mam takie coś w tel, że muszę włączyć odbieranie mmsów i dopiero wtedy je dostanę, a teraz miałam wyłaczone :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia u nas to samo. Przykrywam Lenkę teraz już samą poszewką, a ona i tak musi po swojemu. Mamy niesamowicie ciepło w mieszkaniu, choć mi to odpowiada, ale reszta się męczy. Teraz wieczorami po kąpieli gdy karmię Lenię Krzysiu włacza wentylator u niej w pokoju żeby się wywietrzyło.

No własnie już sama nie wiem który lepszy. Krzysiu mnie czasami dobija, Bob pewnie też by mnie denerwował. Najlepiej taki wyśrodkowany. Ale gdzie go szukać ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale Ty Vestuśka masz dobrze z tymi koleżankami. Kwitnie Twoje życie towarzyskie. Ja swoje mam nadzieję nadrobię w następnym tyg. Oby pogoda dopisała.

No i bardzo dobrze rozwiazałaś sprawę z Oleśnicą. Każde z Was sobie odpocznie. Nie będziesz się przynajmniej wkurzać.

Zaszalałam dziś w Biedrze. Na samą Lenkę wydałam stówę. Ciągle mnie zastanawiają ci moi znajomi, którzy twierdzą, że na dziecko wystarcza 200 zł miesięcznie.
Zamówiłam też tą Hulę Kulę i przy okazji od jednego sprzedawcy taką fajną kaczuszkę z F.P. do kąpieli. To na Dzień Dziecka.
Mówiłam Krzysiowi żeby kupił coś Lence tak sam od siebie, chociaż za 10 zł, ale żeby pomyślał i postarał się. Ciekawe co wymysli. Pewnie zapomni :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368695 przez Aleksandra
Dorcia to wysyłam ci raz jeszcze.

Malina współczuję ci z całego serca. Nie ma to jak nalot teściowej...A może zamknij mieszkanie i udawaj, że was nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368703 przez vestusia
Witam wczesnym wieczorem :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia - ja to zmarzluch jestem - śpię przykryta po same uszy. No ale Zuzi ciepło i Piotrkowi też. Ciągle chodzę przykrywać Zuzię, bo myślę, że jej zimno :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj Dorcia powiem Ci, że 4 dzień samotnej opieki nad Zuzią od rana do wieczora daje mi już w kość i nie mogę doczekać się soboty. Faktycznie mam tu koleżanki i czasami uda mi się wyskoczyć. Jak wrócę do pracy to pewnie mi się to skończy, bo jednak będę tęskniła za Zuzią i będę chciała czas po pracy spędzać z nią. Tym bardziej, że do wieczora to tylko kilka godzinek będzie.

Z tym wydawaniem pieniędzy to nawet nie mów. Nie da się wydawać 200zł miesięcznie na dziecko. Tzn. ja tam nigdy nie liczyłam i co prawda zabawek nie kupuję jej często, prawie w ogóle teraz, bo ma jeszcze troszkę swoich, a teraz to będę kupowała konkretniejsze, a to kosztuje, wiadomo. Ale same pieluchy, jedzenie (obojętnie czy w słoiczkach, czy samemu gotowanie, to też kosztuje), mleka, no same wiemy najlepiej.

Ciekawe czy Krzyś kupi coś Lence. Oby, może się postara :)

Ja tylko będę miała tę Żyrafkę Sophie, na więcej nie mogę sobie pozwolić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzia spała sobie smacznie, ale zbudziłam ją chwilę przed 18. Zjadła pomidorówkę, potem pobawiłyśmy się, przed chwilą ją wykąpałam i położyłam spać. Oczywiście histeria po kąpieli przy ubieraniu taka, jakbym ją co najmniej biła. Nie zrobiłam jej butli, pomyślałam, że jak będzie dalej płakać, to wtedy zrobię. W sumie zupy sporo zjadła. No i zasnęła już, więc chyba była zmęczona. Pewnie gdybym jej nie obudziła, to spałaby znowu do rana. Ale raz, że musiałam ją już wykąpać, a dwa, że bałabym się dzisiejszej nocy, skoro zasnęła około 15:30 he, he, he. To chyba wstałaby o 3 w nocy zupełnie wyspana! :D

Bob jeszcze w pracy, dziś ma wrócić później. Ja opadam z sił. Plecy bolą, sprzątałam, zmywałam, dobrze, że nie musiałam nic gotować. Kurka i jak ja znajdę energię na to wszystko, jak już wrócę do pracy? Ja pierdzielę :(

Dziś jakiś dzień do du**. Przepraszam i nie marudzę już.

W razie czego kolorowych snów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368711 przez Aleksandra
Oj Vestusia odsapnij sobie teraz jak masz możliwośc.

Ja na razie znikam. Idę na film z mężusiem :)

Puki co miłych snów :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368713 przez emkapl84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368714 przez emkapl84
Vestusiu doskonale cię rozumiem bo niby M pracował w tym miesiącu od rana do pocy,jutro wypłata a ja juz wiem, że kolejny miesiąc trzeba bedzie zaciskac pasa...fajnie, ze Bob cie troche pocieszyl i powiedział, ze dacie rade :) :) :) jak sie takie cos slyszy to od razu wszystko wydaje sie łatwiejsze no nie??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368748 przez Malina86
Dorcia patrz hula kula jest na trzeciej stronie. www.real.pl/gazetki-i-katalogi/ Po ile zamowilas?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia dalam kielbase Batmanowi, ale powachal i nie chcial! Rzucilam kotom na podworko. Moze pomyslala, ze skoro tak tesknie za mezem to mi sie przyda ta kielbasa :lol:

Pytalyscie o ta moja kolezanke, ktora zawsze wraca na "erce" ze spaceru. Nie wiem o co chodzi. Jej synek skonczyl 3 misiace, musi go karmic co godzine (jest na piersi), poza tym musza go ciagle nosic, potrafi spac dwie godziny u niej na rekach i ona tak siedzi z nim, bo nie moze go odlozyc. Jak sie rozedrze na spacerze to nie jest w stanie go uspokoic wiec leci do domu na cycka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368754 przez Malina86
Wrzuce Wam moje dziecie :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368759 przez madziaska
Mała Malinka słodka :) Juz kiedys mialam pisac, uwielbiam jej dziurki w nosku :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl