- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- Listopad 2011 cz. 2
Listopad 2011 cz. 2
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Jak Batman nie zjadł tej kiełbasy, to znaczy, że nie była dobra. Pies ma dobry węch
Może i faktycznie pomyślała, że masz braki, stąd tylko jedna kiełbasa, co byś nie używała kilku naraz ha, ha, ha
Misia oczywiście przesłodka
No a ta koleżanka to współczuję. Ja nawet nie chcę sięgać pamięcią do okresu pierwszych 3 miesięcy Zuzi. Oby nie zwariowała.
No to lecę Kochane i proszę nie skrobać za dużo
Ciao!
Ps. szkoda, że nie mam tu Reala, bo widzę na tej stronie 3 gazetki Ciasteczkowego Potwora i Elmo!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Misia sie przebudza z placzem, pewnie T jej sie sni.
Dzisiaj mi sie tak przegibnela w wannie, ze dala nura pod wode- nie plakala, ale sie wystraszyla. Oczywiscie nie mialo to wplywu na dalsze wygibasy w wodzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mia1082
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 301
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale Zuzka miala wczoraj spanie heehhehe a Bob no nie na browara poszedl
hehehehhe Dorcia ten Twoj jest mocny z tym mlekiem
Madziaska brat przegina
Rozyczko to Ci synus bidulek takie histerie urzadza
Kredziu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Hehehehhe a Mikus powalajacy jaki juz duzy chlopiec
Vestusiu witaj w klubie zyrafkowym. Super ze Zuzanka tez bedzie ja miala, Zobaczysz jaka jest pomocna hehehhee. Ja juz bym jej nikomu nie oddala
Vestusiu z tym zamrazaniem to super wygoda tak jak mowisz w weekend mozna wszsytko przygotowac a pozniej tylko odgrzewac. A nie ma to jak zupka ugotowana przez mame
heheh co do jedzenia obiadu to moj bardzo zadko je w domu ale jak juz robie jak ma wolne to zawsze wiecej z mysla ze bede miala na kolejny dzien (bo dla mnie samej to nie chce mi sie tak wymyslnie gotowac) Ja ide spac a moj Adam buszuje w lodowce rano wstaje i tylko zapach w lodowce zostaje po moim obiedzie. Moj rozkalada sobie to na dwa posilki heheheeh.
Lusia no i Twoj tez tak jak Dorci z tym jedzeniem heheehhe. U mnie od razu dziecko laduje w moich rekach bez zadnych komentarzy. Adam zalatwia to inteligentnie. Albo musi zadzwonic albo to kibelka isc zawsze ma jakas wymowke gotowa haahahhaha. No i super ze Aurelcia juZ sie przeprowadzila do spacerowy. Jestem w szoku ze wszsytkie dziewczynki same juz siadaja a moj Dyzio dopiero wczoraj zaczal w miare stabilnie siedziec ale zeby sam usiadl to daleka droga. Dzis probowalam go lekko przymusic do wysilku i podalam mu paluchy zeby sie wspomogl ale ciezko mu to szlo. Podnosi glowke jak lezy na pleckach ale nic poza tym hehehehe.
Kimus super ze udalo Ci sie znalezc fajna lekarke bo to wazne zeby lekarz mial poukladane w glowie (a nie tak jak w kilku przypadkach u innych dziewczyn i u mnie samej) i fajniusio ze syncio coraz lepiej sie rozwija
Lusia hahahaha zdjecie Aurelki super jaka ma minke
Rozyczko fjanie ze znalazlas sposob na syka i ze tak szysbciutko usnal
Emcia Natalaka sliczna i jak juz siewdzi damulka mala
Rozyczko ja mam podobne body dla Kacperka tylko ze z Georga i jestem bardzo zadowolona. Tez Kacpra lubie w bialym
Madziaska fajnie ze z praca wszystko sie ulozylo
Ola ale niespodzianke Ci ten Twoj sprawil super
Dorcia i Vestusia dobrze ze macie takie gorace dziewczyny. Ja jeszcze Kacperka ubieram w pajacyka bo wydaje mi sie ze moze mu byc chlodno. Tymbardziej ze jak ja spie w krotkim rekawku to przykryta bo inaczej mam rece zimne. Moze dlatego ze w domu mieszkamy i jest troche inaczej niz w mieszkaniu.
Vestusia heheheh to nie energia tylko sters te okna juz blagaly mnie o umycie ale ja nieznawidze tego robic a prasowanie firan doprowadza mnie do bialej goraczki. To chyba jedyna rzecz ktorej az tak bardzo nie lubie robic
A z tymi kolezankami to bardzo fajnie rozewiesz sie troszke pogadasz az zazdroszcze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Malinko Michasia cudowna jakie sliczne zdjecia jej zrobilas. jestem pelna podziwu i nie moge sie napatrzec
Dobra dosc nadrobilam po lebkach ale nadrobilam ciekawe jak dlugi ten post bedzie hehehehe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mia1082
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 301
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za mile slowa o mojej pracy zobaczymy odkladam to do poniedzialku zeby nie zwariowac.
hahahaaha Vestusiu z ta kielbska Ci sie udalo
Malinko moze Misia nurkiem bedzie
Napisze Wam krociutko co u nas:
Kacprus dalej jest przymuszany do samodzielnego zasypiania i zauwazylam ze jak do niego przychodze to jest jeszcze gorzej. Wpada w taka histerie ze szok. Dzis poszlam do niego tylko raz i powtorka z histerii wiec zostawilam go samego w lozeczku i zagladalam tylko z drugiego pokoju. Po 20 min zasnal tlamszac poduche i Sophie. Wczzesniej bylo tak ze podsypial albo narekach albo przy cycuchu a dzis usnal sam. Tak juz teraz bede robic co by wiedzial ze mama nie przyjdzie i nie uda sie jej wiecej oszukac
dziewczyny chcialam jeszcze zapytac o biszkopty. Adam kupil mu wczoraj paczke ale nie zwrocil uwagi i sa robione na miodzie. Nie dalam mu bo wydaje mi sie ze gdzies czytalam ze dzieci dopiero po 3 roku moga jesc miod. Myslicie ze moglo by mu sie cos stac jakby zjadl biszkopty z jego dodatkiem?
I ja sie juz zegnam bo padam buziole i nie szalec mi tutaj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Za kule płaciłam 76 zł + 16 przesyłka = 92 zł
Miśa cudaśna, słodki marchewkowy nosek juz ma. No i zawsze pięknie ubrana. Gdzie Ty takie ładne ciuszki wynajdujesz?
Mia skoro chcesz córcię to może w tej chwili marzenie już się spełnia
Będę trzymała z całych sił kciuki w poniedziałek. Będzie dobrze, musi być.
Oo Kacperek juz spagetti zajada, ale ma dobrze
Zmykam juz powolutku.
Całuję Was
aa, no i zadowolona. Filmik do góry nogami, ale to nic
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
Mia, bedzie dobrze z praca, zobaczysz. Czlowiek sie nastresuje co nie miara, wiem cos o tym. Trzymam kciuki
Olala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Przede wszystkim życzonka – sto lat dla naszego Mikołajka i Kacperka
Mia uśmiałam się, bo mój Piotrek też ewentualnie rozkłada obiad na dwa posiłki – obiad i np. kolację i rzadko udaje mi się mieć dla niego obiad na drugi dzień
No i uspokój się Kochana, bo moja Zuzia jeszcze sama nie usiądzie, jedynie jak ją posadzę, to uda się, że posiedzi chwilę stabilnie. No ale, już się nie wkręcam. Nieraz jest tak, że dziecko długo, długo jakby takie leniwe, a potem jak zacznie to nawet przegoni pozostałych.
Z zasypianiem będzie coraz lepiej, zobaczysz. Z czasem Kacperek zrozumie, że trzeba zasnąć samemu, nauczy się tego. Może to potrwać, mogą być gorsze dni, ale nauczy się
A co do biszkoptów, to przyznam, że nie mam pojęcia. Ale gdzieś też mi się o oko obiło, że miód jakoś później się wprowadza.
Olcia, ależ zmiana ogromna
Dorcia no ale się uśmiałam z Lenki!!! No i Krzysiu taki odmieniony i rozbawiony he, he, he
Ja popijam kawkę, bo wcześnie się będę zbierać. Muszę kupić jeszcze coś tej koleżance, potem na szybciora do pracy i do kumpeli. I tak dzionek zleci. Najgorzej, że autobusem będę się wlokła, ale dam radę
W razie czego życzę Wam miłego dnia, bo ja pewnie zajrzę do Was dopiero wieczorem.
Baj, baj!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Kacperku wszystkiego najlepszego Slodziaku!
Moje dziecko nie śpi od 7:00- no oszalala!
Dziś mąż wraca
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
To w takim jeszcze raz najlepszego dla Kacperka
Malina - Misia Ci zrobiła niespodziankę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mia1082
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 301
- Otrzymane podziękowania: 0
bardzo dziekujemy za zyczonka rannym ptaszkom
Dorciu super filmik jakbym widziala mojego Kacpra tez tak smieje sie w glos jak go gilam
Malinko to Ci Miska zrobila pobudke
Vestusiu zyczymy w takim razie milego dnia
No z tymi biszkoptamie tez wlasnie nie wiem dlatego nie bede dawala tylko kupie normalne tak na wszeelki wypadek.
U nas pobudka o 6:11
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Aleksandra
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka
Fryzurka owszem łatwa do ułożenia i bardzo wygodna. Rano tylko przeczesuję szczotką i o to jest
Natalcia właśnie usnęła po kaszce i mam jakąś godzinke luzu. Z pojechał opony wymienic w moim samochodzie a ja się chyba wezmę za sprzątanie i pranie bo mi się już uzbierało.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- [email protected]
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- MaMut
- Posty: 914
- Otrzymane podziękowania: 0
Olu wyglądasz super!
A JA MAM NA FORUM FOCHA!!!!!
wczoraj napisałam post odpowiadający na całe 10 stron waszego pisania!
i go tu nie ma!!!!!!!!!!!!!!
wcięło go!!!!!!!!!!!
jestem wsciekła!!!!!!!!!!!!
3 godziny czytałam i pisałam!!!!
jak wkleiłam to w wordzie skasowałam wiec nie mam wiecej!
obrazam sie!!!!
ide teraz do taty naogród bo buduje pergole
a o 12 z dziecmi i tesciową do niemiec jade po to krzesełko do kąpieli, po wózek CUKIERKI
Fajnie że spacerowka się Wam podoba:)
nie jest najpiękniejsza ale bardzo wygodna mała po złożeniu i łatwiutko sie prowadzi
koła faktycznie małe i nie na wertepy ale ona podróżna, bo nasza maxi cosi pół bagaznika zajmuje-ona jest wspaniała, ale musze miec te małą na wyjazdy
coś jeszcze Wam pisałam:/ nie pamiętam:(
Pisałam o Darusiu-nie siedzi sam ale jak go wczoraj posadziłam to usiedział ze 3 sekundy i bencka! nie probuje za bardzo bo widze ze jego gregosłup nie jest gotowy-calutki się wygina.
kiedyś zapomniałam Wam napisać że Daro już prawie od miesiąca sam bierze sobie smocek i do buzi dobrze wkłada-tez szybko zaczął-szybciej niz Domiś
wczoraj albo przedwczoraj załapał picie z niekapka i już ładnie ssie-ale połowa z buzi się wylewa hehe no ale juz wie o co chodzi.
w łóżeczku sam potrafi włączyć sobie pozytywke
i wyciąga rączki żeby wziąć go na ręce
i mówi doskonale "gę gę gę"
gąćki ge gę gę!
gąćki ge gę gę!
i razem sobie gęgają
ok zmykam teraz
mam nadzieje od dzisiaj być z Wami na bierząco:)
papatki!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











