BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368765 przez vestusia
Ja tylko na chwilkę, bo idę przed tv na Geslerową.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak Batman nie zjadł tej kiełbasy, to znaczy, że nie była dobra. Pies ma dobry węch ;-) Mądry piesek :D

Może i faktycznie pomyślała, że masz braki, stąd tylko jedna kiełbasa, co byś nie używała kilku naraz ha, ha, ha :D

Misia oczywiście przesłodka :) Dziękuję za ostatnią fotkę, już mi lepiej, bo po ostatniej sesji Zuzi miałam okropne myśli o samej sobie. Dobrze wiedzieć, że i Wasze maluchy krzywią się :D

No a ta koleżanka to współczuję. Ja nawet nie chcę sięgać pamięcią do okresu pierwszych 3 miesięcy Zuzi. Oby nie zwariowała.

No to lecę Kochane i proszę nie skrobać za dużo :)

Ciao!

Ps. szkoda, że nie mam tu Reala, bo widzę na tej stronie 3 gazetki Ciasteczkowego Potwora i Elmo! :D Moi ulubieńcy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368772 przez Malina86
madziaska hahaha, ale masz dziwne upodobania "dziurki w nosku". Miśka jakis tali "murzynski" ma ten nos :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misia sie przebudza z placzem, pewnie T jej sie sni.

Dzisiaj mi sie tak przegibnela w wannie, ze dala nura pod wode- nie plakala, ale sie wystraszyla. Oczywiscie nie mialo to wplywu na dalsze wygibasy w wodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368781 przez mia1082
Witam mamusie z wieczorka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale Zuzka miala wczoraj spanie heehhehe a Bob no nie na browara poszedl :ohmy:

hehehehhe Dorcia ten Twoj jest mocny z tym mlekiem :laugh: a sesja + opisy bezcenne tak sie usmialam. Lencia tak slicznie ubrana :laugh: i jestem w szoku ze jeszcze Ci sie w gondoli miesci :laugh:

Madziaska brat przegina :ohmy: palnij go w glowke na opamietanie :angry: A Hanulka jaka gwiazdeczka mala sliczne te zdjecia i jak pieknie siedzi :laugh: Ja tez chce corke :lol:

Rozyczko to Ci synus bidulek takie histerie urzadza :( mam nadzieje ze to chwilowe tylko i szybciutko mu przejdzie

Kredziu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hehehehhe a Mikus powalajacy jaki juz duzy chlopiec :woohoo:


Vestusiu witaj w klubie zyrafkowym. Super ze Zuzanka tez bedzie ja miala, Zobaczysz jaka jest pomocna hehehhee. Ja juz bym jej nikomu nie oddala :lol: Ona ma cos takiego w sobie ze jak Kacprus na nia patrzy to tak sie do niej smieje i to juz od dawna. Bylam zaskoczona bo tak zachowuje sie tylko do niej. Jak jeden dzien o niej zapomnialam i sie nia nie bawil to na drugi dzien jak ja wyciagnelam to az piszczal z radosci ze Sophie jest cala i zdrowa ;)
Vestusiu z tym zamrazaniem to super wygoda tak jak mowisz w weekend mozna wszsytko przygotowac a pozniej tylko odgrzewac. A nie ma to jak zupka ugotowana przez mame :lol:
heheh co do jedzenia obiadu to moj bardzo zadko je w domu ale jak juz robie jak ma wolne to zawsze wiecej z mysla ze bede miala na kolejny dzien (bo dla mnie samej to nie chce mi sie tak wymyslnie gotowac) Ja ide spac a moj Adam buszuje w lodowce rano wstaje i tylko zapach w lodowce zostaje po moim obiedzie. Moj rozkalada sobie to na dwa posilki heheheeh.

Lusia no i Twoj tez tak jak Dorci z tym jedzeniem heheehhe. U mnie od razu dziecko laduje w moich rekach bez zadnych komentarzy. Adam zalatwia to inteligentnie. Albo musi zadzwonic albo to kibelka isc zawsze ma jakas wymowke gotowa haahahhaha. No i super ze Aurelcia juZ sie przeprowadzila do spacerowy. Jestem w szoku ze wszsytkie dziewczynki same juz siadaja a moj Dyzio dopiero wczoraj zaczal w miare stabilnie siedziec ale zeby sam usiadl to daleka droga. Dzis probowalam go lekko przymusic do wysilku i podalam mu paluchy zeby sie wspomogl ale ciezko mu to szlo. Podnosi glowke jak lezy na pleckach ale nic poza tym hehehehe.

Kimus super ze udalo Ci sie znalezc fajna lekarke bo to wazne zeby lekarz mial poukladane w glowie (a nie tak jak w kilku przypadkach u innych dziewczyn i u mnie samej) i fajniusio ze syncio coraz lepiej sie rozwija :laugh: to bardzo cieszy jak sa postepy.

Lusia hahahaha zdjecie Aurelki super jaka ma minke :lol:

Rozyczko fjanie ze znalazlas sposob na syka i ze tak szysbciutko usnal :ohmy: super bardzo sie ciesze. U nas to jeszcze dlugo trwa ale powoli do przodu.

Emcia Natalaka sliczna i jak juz siewdzi damulka mala :lol: z raczkowaniem u nas tak samo jak u Ciebie. Chociaz dzis pierwszy raz podkurczyl nozki jak lezal na brzuchu tylko ze szybko rozjechal sie jak zaba i tyle z kolejnych prob. Moj uzywa rak do przemieszczania zamiast nog hehehehehe.

Rozyczko ja mam podobne body dla Kacperka tylko ze z Georga i jestem bardzo zadowolona. Tez Kacpra lubie w bialym ;)

Madziaska fajnie ze z praca wszystko sie ulozylo :lol:

Ola ale niespodzianke Ci ten Twoj sprawil super :)

Dorcia i Vestusia dobrze ze macie takie gorace dziewczyny. Ja jeszcze Kacperka ubieram w pajacyka bo wydaje mi sie ze moze mu byc chlodno. Tymbardziej ze jak ja spie w krotkim rekawku to przykryta bo inaczej mam rece zimne. Moze dlatego ze w domu mieszkamy i jest troche inaczej niz w mieszkaniu.

Vestusia heheheh to nie energia tylko sters te okna juz blagaly mnie o umycie ale ja nieznawidze tego robic a prasowanie firan doprowadza mnie do bialej goraczki. To chyba jedyna rzecz ktorej az tak bardzo nie lubie robic :( ale mus to mus.
A z tymi kolezankami to bardzo fajnie rozewiesz sie troszke pogadasz az zazdroszcze ;) ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malinko Michasia cudowna jakie sliczne zdjecia jej zrobilas. jestem pelna podziwu i nie moge sie napatrzec :)

Dobra dosc nadrobilam po lebkach ale nadrobilam ciekawe jak dlugi ten post bedzie hehehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368787 przez Malina86
Dobra i ja uciekam Dziewczynki.
Spijcie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368795 przez mia1082
Pisze pisze a tu nowe posty .......

Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za mile slowa o mojej pracy zobaczymy odkladam to do poniedzialku zeby nie zwariowac.

hahahaaha Vestusiu z ta kielbska Ci sie udalo ;)

Malinko moze Misia nurkiem bedzie ;) dobrze ze na dobre sie nie przestaszyla bo dzieci czasem tak maja ze jak zanurkuja to jakos im to w pamiec zapada i pozniej ryk przy kapaniu.

Napisze Wam krociutko co u nas:
Kacprus dalej jest przymuszany do samodzielnego zasypiania i zauwazylam ze jak do niego przychodze to jest jeszcze gorzej. Wpada w taka histerie ze szok. Dzis poszlam do niego tylko raz i powtorka z histerii wiec zostawilam go samego w lozeczku i zagladalam tylko z drugiego pokoju. Po 20 min zasnal tlamszac poduche i Sophie. Wczzesniej bylo tak ze podsypial albo narekach albo przy cycuchu a dzis usnal sam. Tak juz teraz bede robic co by wiedzial ze mama nie przyjdzie i nie uda sie jej wiecej oszukac ;) Poza tym dalam mu dzis pierwszy raz spaghetti ze sloiczka i wsysnal tak ze az mu sie uszy trzesly to samo jest ze sliwkami chyba ma kolejne swoje ulubione potrawy :laugh:

dziewczyny chcialam jeszcze zapytac o biszkopty. Adam kupil mu wczoraj paczke ale nie zwrocil uwagi i sa robione na miodzie. Nie dalam mu bo wydaje mi sie ze gdzies czytalam ze dzieci dopiero po 3 roku moga jesc miod. Myslicie ze moglo by mu sie cos stac jakby zjadl biszkopty z jego dodatkiem?

I ja sie juz zegnam bo padam buziole i nie szalec mi tutaj :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368796 przez Dorciaition
OLA W NOWEJ FRYZURCE :lol:




Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368802 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Za kule płaciłam 76 zł + 16 przesyłka = 92 zł ;) Prawie tak samo, choć ta przesyłka to przegięcie.

Miśa cudaśna, słodki marchewkowy nosek juz ma. No i zawsze pięknie ubrana. Gdzie Ty takie ładne ciuszki wynajdujesz?

Mia skoro chcesz córcię to może w tej chwili marzenie już się spełnia ;)

Będę trzymała z całych sił kciuki w poniedziałek. Będzie dobrze, musi być.

Oo Kacperek juz spagetti zajada, ale ma dobrze :) Z tymi biszkoptami to nie wiem :/ My mamy zwykłe.

Zmykam juz powolutku.

Całuję Was

aa, no i zadowolona. Filmik do góry nogami, ale to nic ;) Najważniejsze, że jej śmiech słychać ;)



Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368821 przez madziaska
Śliczna Lenia :kiss: Dorcia, a Krzysiu wie, ze pokazalas nam jego "czuprynke"?, hehehe.

Mia, bedzie dobrze z praca, zobaczysz. Czlowiek sie nastresuje co nie miara, wiem cos o tym. Trzymam kciuki :)

Olala ;) Olcia jaka odmiana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368831 przez Dorciaition
He he nie wie, choc zdaje sobie sprawe, ze Wam wszystko (prawie) pokazuje ;)
Cudny avatarek :D


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368855 przez vestusia
Witam Mamuśki z rańca :)

Przede wszystkim życzonka – sto lat dla naszego Mikołajka i Kacperka :) Sto lat chłopaki :*

Mia uśmiałam się, bo mój Piotrek też ewentualnie rozkłada obiad na dwa posiłki – obiad i np. kolację i rzadko udaje mi się mieć dla niego obiad na drugi dzień :D
No i uspokój się Kochana, bo moja Zuzia jeszcze sama nie usiądzie, jedynie jak ją posadzę, to uda się, że posiedzi chwilę stabilnie. No ale, już się nie wkręcam. Nieraz jest tak, że dziecko długo, długo jakby takie leniwe, a potem jak zacznie to nawet przegoni pozostałych.
Z zasypianiem będzie coraz lepiej, zobaczysz. Z czasem Kacperek zrozumie, że trzeba zasnąć samemu, nauczy się tego. Może to potrwać, mogą być gorsze dni, ale nauczy się :)
A co do biszkoptów, to przyznam, że nie mam pojęcia. Ale gdzieś też mi się o oko obiło, że miód jakoś później się wprowadza.

Olcia, ależ zmiana ogromna :D Podziwiam za takie skrócenie włosków, ale twarzowa fryzurka i na pewno łatwiejsza do ułożenia :)

Dorcia no ale się uśmiałam z Lenki!!! No i Krzysiu taki odmieniony i rozbawiony he, he, he :D No niesamowity filmik, bardzo mi się podoba :D Rewelacja! Krzyś mi się zawsze wydawał, że jest taki.. no poważny, a tu na filmiku widać, jaki rozrywkowy :D Super Tatuś :D

Ja popijam kawkę, bo wcześnie się będę zbierać. Muszę kupić jeszcze coś tej koleżance, potem na szybciora do pracy i do kumpeli. I tak dzionek zleci. Najgorzej, że autobusem będę się wlokła, ale dam radę :)

W razie czego życzę Wam miłego dnia, bo ja pewnie zajrzę do Was dopiero wieczorem.

Baj, baj! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368858 przez Malina86
Witam z ranca :)

Kacperku wszystkiego najlepszego Slodziaku!

Moje dziecko nie śpi od 7:00- no oszalala!

Dziś mąż wraca :) No w końcu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368863 przez vestusia
No tak, a ja z rozpędu, jak miesiąc temu składam chłopakom życzenia. Mikuś za 5 dni, przepraszam, ale tak, jak wcześniej - takich życzeń nigdy za wiele :D

To w takim jeszcze raz najlepszego dla Kacperka :)

Malina - Misia Ci zrobiła niespodziankę :D A taki z niej śpioszek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368876 przez mia1082
I my witamy z rana :laugh:
bardzo dziekujemy za zyczonka rannym ptaszkom ;) nie moge uwierzyc ze to juz 7 miesiecy jak ten czas leci. Jeszcze godz i 15 min i Kacprus wyskoczyl hehheheh

Dorciu super filmik jakbym widziala mojego Kacpra tez tak smieje sie w glos jak go gilam :lol: a K. ma szanse zostac druga forumowa gwiazda zaraz po Bobie. Bedzie mu torszke ciezko przebic Filmik rywala :silly: :lol: :lol: :lol:

Malinko to Ci Miska zrobila pobudke ;) nie chce chyba zebys dzien marnowala albo nie moze sie juz doczekac tatusia :laugh:

Vestusiu zyczymy w takim razie milego dnia :kiss:

No z tymi biszkoptamie tez wlasnie nie wiem dlatego nie bede dawala tylko kupie normalne tak na wszeelki wypadek.

U nas pobudka o 6:11 :laugh: poranna kupa no i teraz marudzenie do kolejnej drzemki..... dzien jak co dzien hehehhehe buiaki i do potem.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368906 przez Aleksandra
Cześc dziewuszki :)

Wszystkiego najlepszego dla Kacperka :kiss: :kiss:

Fryzurka owszem łatwa do ułożenia i bardzo wygodna. Rano tylko przeczesuję szczotką i o to jest :)

Natalcia właśnie usnęła po kaszce i mam jakąś godzinke luzu. Z pojechał opony wymienic w moim samochodzie a ja się chyba wezmę za sprzątanie i pranie bo mi się już uzbierało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368956 przez [email protected]
NAJ NAJLEPSZEGO DLA KACPERKA!!!

Olu wyglądasz super!

A JA MAM NA FORUM FOCHA!!!!!
wczoraj napisałam post odpowiadający na całe 10 stron waszego pisania!
i go tu nie ma!!!!!!!!!!!!!!
wcięło go!!!!!!!!!!!
jestem wsciekła!!!!!!!!!!!!
3 godziny czytałam i pisałam!!!!
jak wkleiłam to w wordzie skasowałam wiec nie mam wiecej!
obrazam sie!!!!

ide teraz do taty naogród bo buduje pergole
a o 12 z dziecmi i tesciową do niemiec jade po to krzesełko do kąpieli, po wózek CUKIERKI :P i jakieś tam gadzety musze jeszcze na chorwacje kupić

Fajnie że spacerowka się Wam podoba:)
nie jest najpiękniejsza ale bardzo wygodna mała po złożeniu i łatwiutko sie prowadzi
koła faktycznie małe i nie na wertepy ale ona podróżna, bo nasza maxi cosi pół bagaznika zajmuje-ona jest wspaniała, ale musze miec te małą na wyjazdy

coś jeszcze Wam pisałam:/ nie pamiętam:(

Pisałam o Darusiu-nie siedzi sam ale jak go wczoraj posadziłam to usiedział ze 3 sekundy i bencka! nie probuje za bardzo bo widze ze jego gregosłup nie jest gotowy-calutki się wygina.
kiedyś zapomniałam Wam napisać że Daro już prawie od miesiąca sam bierze sobie smocek i do buzi dobrze wkłada-tez szybko zaczął-szybciej niz Domiś:)
wczoraj albo przedwczoraj załapał picie z niekapka i już ładnie ssie-ale połowa z buzi się wylewa hehe no ale juz wie o co chodzi.
w łóżeczku sam potrafi włączyć sobie pozytywke
i wyciąga rączki żeby wziąć go na ręce
i mówi doskonale "gę gę gę" :) wtedy Domiś do niego biegnie i śpiewa"kaczor Donald farme miał ija ija o! a na tej farmi gąćki miał ija ija o!
gąćki ge gę gę!
gąćki ge gę gę!
i razem sobie gęgają:) super heheheh

ok zmykam teraz
mam nadzieje od dzisiaj być z Wami na bierząco:)
papatki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl